USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Янукович заявляє про державний переворот і не йде у відставку

22 Лютого 2014 16:07
Президент України Віктор Янукович заявляє про державний переворот і не збирається йти відставку.

Як повідомила УНІАН радник Президента Ганна Герман, про це він заявив в ефірі харківського телеканалу. В інтерв'ю він заявив, що не подасть у відставку, і планує зробити поїздку по областях Півдня і Сходу.

З її слів, у зверненні наголошується, що в Україні є всі ознаки державного перевороту.

«Я роблю все, щоб в країні не було крові. Зараз до мене йдуть сигнали про переслідування людей. Я намагаюся захищати людей, яких переслідують на роботі, по дорозі до школи, і намагаюся не допустити подальшого кровопролиття. Мене намагаються залякати і схилити до того, щоб я подав у відставку добровільно. Але я не збираюсь подавати у відставку», - процитувала слова Януковича Герман.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Остап Показати IP 22 Лютого 2014 16:07
А хтось сумнівається?????
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 16:12
Чим більше затягуєш, тим гірший кінець тебе чекає, падло, будь-ти проклятий,жирний боров
Анонім Показати IP 22 Лютого 2014 16:34
не збираєшся у відставку, то тебе зберуть. він робить все, щоб не було крові...як можна таке говорити? Боже, де ти? невже у таких як цей зек є шанс на покаяння?
РБ Показати IP 22 Лютого 2014 16:35
щось мені здається (треба перехреститись), що це відео монтаж, можливо помиляюсь...
ус Показати IP 22 Лютого 2014 16:37
Тебе прикончать украинци Чим швидше подасиш у видставку тимкраще Вси ци мертви на твоий совисти Щоб ти подав у видставку зразу ничого такого не булоб Чого ти хочеш? Що тоби потрибно вид украинського народу Вали до путина як тоби так добре з ним.залиш наш народ у спокои Вамрир
Парі Показати IP 22 Лютого 2014 17:02
Цікаво .Скільки часу він провісить в петлі?
РБ Показати IP 22 Лютого 2014 17:09
скоти продажні
вік Показати IP 22 Лютого 2014 17:15
Яник молодець.Правильно що не дав дебілам до влади.Ще все попереду
Чорт до вік Показати IP 22 Лютого 2014 17:22
На тому світі попереду)))))))
НЕЛУЧАНИН до вік Показати IP 22 Лютого 2014 23:34
той, що попереду, вже змився з країни. біжи вслід, бо не встигнеш
я Показати IP 22 Лютого 2014 17:36
гадина и есть гадина, сначала сдр-ул, посовещался и опять хочет крови???????
РБ Показати IP 22 Лютого 2014 18:52
Зверніть увагу, що репортерша 2 раз пиеребиває мову зека, питання не "наводящі" а наперед розписані, так, що не беріть до уваги - це запис і монтаж