USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Янукович просить у Росії гарантувати йому особисту безпеку. ЗАЯВА

27 Лютого 2014 12:24
Екс-президент України Віктор Янукович попросив російську владу забезпечити його особисту безпеку.

Про це повідомляє "Українська правда", посилаючись на заяву, передану в четвер агентству "Інтерфакс".

"На мою адресу і на адресу моїх соратників звучать погрози про розправу. Змушений просити влади РФ забезпечити мені особисту безпеку від дій екстремістів", - йдеться в заяві. Янукович виступив зі зверненням до українців, в якому заявив, що, як і раніше, вважає себе законно обраним президентом Української держави.

"Я, Віктор Федорович Янукович, звертаюся до народу України. Як і раніше, вважаю себе законним главою Української держави, обраним на основі вільного волевиявлення українських громадян", - йдеться в його заяві.

Як відомо, Янукович оголошений у міжнародний розшук за злочини проти людяності.

Востаннє екс-президента бачили в Криму.

Сьогодні озброєні люди захопили адмінбудівлі в Сімферополі. Наразі вони не висунули жодних вимог і відмовляються йти на переговори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
А Показати IP 27 Лютого 2014 12:33
Слава Богу.Геть дебілів революціонерів з України.
Анонім до А Показати IP 27 Лютого 2014 12:42
ти про диктатора турчинова???
Анонім до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 13:15
да про дебіла Турчинова.Він думав що вже дорвався до влади.Яник йому обрубає хвоста
Остап Показати IP 27 Лютого 2014 12:44
Ось і прийшов час коли опозиціонерам відповіли їх же ж дудкою.... захопили приміщення в криму "мирні протестувальники" :) а їм відразу кричать терористи :))) ??? цікаву чи наші демократи на відміну від януковича тирана застосують армію????
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 12:44
яник,путін і націоналісти домовились розділити Україну
777 до всіх "тітушок Показати IP 27 Лютого 2014 13:14
Якесь падло знайшлося і сидить строчить свої брєдні!
ВІК Показати IP 27 Лютого 2014 13:17
Добре що Яник з"явився.Він розгонить цю банду.
Спостерігаючий Показати IP 27 Лютого 2014 13:23
Будете тролити - включу диск п.Пшонки! Бо бачу біс крутить в одному місці.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 13:45
Скоро вам всім "героям" інші диски включать.а може й тишу вам зроблять