USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Янукович змінив начальника СБУ Волині

5 Лютого 2014 18:11
Президент України Віктор Янукович звільнив Володимира Мельниковича з посади начальника управління СБУ у Волинській області.

Відповідний указ №60/2014 від 5 лютого оприлюднений на офіційному сайті Президента України.

Іншим указом президента № 65/2014 від 5 лютого начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області призначено Юрія Гетала. Відомо, що донині він був першим заступником керівника УСБУ в Чернігівській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 5 Лютого 2014 18:16
Погано працював над фальсифікацією справ проти митингарів.
екскурсовод Показати IP 5 Лютого 2014 18:38
Сушіть сухарі, майдауни!
лютий до екскурсовод Показати IP 5 Лютого 2014 18:56
Ти, що риголиз юшки з під гноівки обпився ?
Анонім до лютий Показати IP 5 Лютого 2014 19:08
Гноївку скоро самі пити будете!
Анонім до лютий Показати IP 5 Лютого 2014 19:08
Гноївку скоро самі пити будете!
ммм Показати IP 5 Лютого 2014 18:42
та для вас екскурсовод і свіжого хліба не буде шкода
italiano Показати IP 5 Лютого 2014 19:36
a messo un lecchino......
Анонім до italiano Показати IP 5 Лютого 2014 19:42
Leccheranno l'opposizione
не до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:39
важливо про що говорять гої,важливо що роблять іудеї...
palermo до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:41
Regianalo babene debilino
italiano до Анонім Показати IP 5 Лютого 2014 20:47
no lecchera il culo di .....vic
中国人民 до italiano Показати IP 6 Лютого 2014 01:11
首先,你需要思考! 该服务旨在为国家的安全 正确的决定
vdl Показати IP 5 Лютого 2014 20:41
Думаю заслужено бо займались і контрабасом і ще х. знає чим крім захисту національних інтересів держави... це доречі стосується навіть не скільки його як попередників... На Волині маса структур які працюють за чужинські бабки, маса структур які виховують радикалів та провокаторів, я вже мовчу про активну діяльність іноземних агентів таких як в польському консульстві.... але ж з ними боротись бабки не заробиш ;) ... от і профукали......А взагалі по правді СБУ гнила структура яка розїла своїм пафосом та корупцією себе з середини. хотів колись туди піти певно добре, що не пішов....
304 Показати IP 5 Лютого 2014 20:58
наливайченко постарался. последние два месяца показали что этот курятник (сбу) только зря место занимает
Павло Показати IP 5 Лютого 2014 22:48
Там де подібні структури добре працюють, то подібних ситуацій в країнах нема!!! ФСБ, ЦРУ, Мі6, Моссад...!!! А в нас все профукали!:(
Андрій76 до Павло Показати IP 5 Лютого 2014 23:39
Не профукали..,а добровільно здали свої позиції донецькому клану за подачки і чини з барського(тобто бандитського)столу...
Лучанин до Андрій76 Показати IP 6 Лютого 2014 01:22
А ви впевнені що донецькому? Мабуть в нас в Луцьку майдана не було, мені примарилось? Чи може він був і там кричали "донецьким волю"? Невже в людей логіки зовсім не залишилося? Її всю мозок передав комп'ютерам? В яку б сторону Павло не крутив, але він чіко зазначив що СБУ повинно захищати інтереси своєї держави, а не допускати внутрішніх протистоянь. Те що робиться в областях та на майданах аж ніяк не в інтересах України! Відповідно і висновки зроблені.