USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Януковича Україні не видадуть

11 Квітня 2014 11:34
Підстав для екстрадиції екс-Президента України Віктора Януковича з Росії в Україну немає.

Так вважає генпрокурор Росії Юрій Чайка, передає Еспресо.TV з посиланням на ИТАР-ТАСС.

"Янукович - легітимний президент, і підстав для його екстрадиції немає. Він не скоював ніяких злочинів", - сказав Чайка журналістам, додавши, що "до нової української влади є питання".

"Вони прийшли до влади незаконно, в результаті збройного перевороту", - пояснив свою позицію генпрокурор РФ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Антон Показати IP 11 Квітня 2014 11:58
І правильно, краще в себе його розстріляйте. Вже його морда геть остогидла..... Тимошенко не менше, можете і її разом.
Антон до Антон Показати IP 11 Квітня 2014 17:20
О, два мінуси поставили. Один - Янукович, другий - Юлька)))))
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 12:13
А можу його замість Путіна! Ото буде для Росії щастя.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:16
там своїх злодіїв вистачає
єва Показати IP 11 Квітня 2014 12:58
З його бабло все витрусять,а потім він помре нібито від сердечного приступу!Легітимний презедент керує державою ,а не ховається ,як шавка!
Лучанин Показати IP 11 Квітня 2014 13:10
коментар було видалено
ЯН Показати IP 11 Квітня 2014 14:29
Требо обмен: Януковича на Яроша!
НЕЛУЧАНИН до ЯН Показати IP 11 Квітня 2014 16:17
краще тебе послати
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 14:54
куда його віддавати він багато знає,а пукін вже і так достатньо обі*рався!
Анонім до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:17
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:19
ти вже сама до себе пишеш ?
Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 15:13
Янукович скоро сам приїде в Київ адже він легітимний чи не так панове знавці на відміну від хунти.Янукович повернеться коли прийде час.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 16:18
повернеться хіба що в кайданках
мінона до Анонім Показати IP 11 Квітня 2014 17:10
Розслабся дефективний, його час не прийде вже ніколи.