USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Народ має вирішити, що робити з владою, – Ярош. ОНОВЛЕНО

21 Липня 2015 13:45
«Нинішня влада не здатна керувати країною, а тому народ повинен вирішити, що з нею робити», – заявив лідер Правого Сектора Дмитро Ярош у коментарі Joinfo.ua.

Людям потрібно дати орієнтири по продовженню революційних системних змін в державі. Це стосується народовладдя, волонтерського руху, реформування усіх сфер життя країни. Відтак, сьогодні, 21 липня, о 19:00 Правий Сектор закликає усіх громадян прийти на народне віче на київський Майдан Незалежності.

Своє рішення скликати віче активісти ПС пояснюють тим, що режим Порошенка повністю себе дискредитував. Ставши на шлях зради національних інтересів, ця влада втратила легітимність і моральне право очолювати український народ.

«Люди, які зайшли у владні кабінети на крові патріотів, швидко забули усе, що обіцяли на Майдані. Тотальна корупція, яка веде до зубожіння українців, стала візитною карткою діючої влади. Псевдореформи завели український народ у злидні і безвихідь, а люстрація виродилася у перетасовку старих корупційних кадрів.

Переслідування патріотів, боротьба з добровольчим і волонтерським рухом, співпраця з російськими окупантами, антиконституційна здача українських територій – такою є політична "програма" команди Порошенка.

Цей режим є антинародним за своєю суттю, і продовження його панування ставить під загрозу майбутнє української нації. Влада, яка оголосила неприкриту війну своєму народу, повинна бути зметена силами національної революції.

Правий Сектор вимагає повного перезавантаження влади, яка не виправдала жодних покладених на неї сподівань. Цю владу народив Майдан – він же її і знищить», – йдеться на сайті організації.

Підтвердженням того, що нинішня влада себе дискредитувала, у Правому Секторі вважають відсутність ґрунтовних реформ.

«Найголовніше – це не допустити кровопролиття, а за допомогою прямого народовладдя, можливо, референдумів, змінити нашу державу», – підсумував Ярош.

Як сказали ХЛОПЦІ З ЛІСУ, ніхто не забере у нас ПРАВО НА ОСТАННІЙ БІЙ...Закликаю всіх своїх БРАТІВ ПО ЗБРОЇ із ЗСУ, До...

Posted by Дмитро Ярош on 18 липня 2015 р.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
АСЯ Показати IP 21 Липня 2015 13:49
ПОПАХУЄ ПЕРЕВОРОТОМ ..І РОЗРУХОЮ ПОВНОЮ..
Думка Показати IP 21 Липня 2015 13:50
коментар було видалено
Андрей Воронов Показати IP 21 Липня 2015 13:55
Народ має вирішувати, що робити з владою — на виборах. А збориська в нас юридичної сили не мають. Не набридло наступати на ті самі граблі починаючи з 2004-го, а народ?
Лучанка Показати IP 21 Липня 2015 13:56
Господи, де одні рвуться до влади. А що ви панове вмієте робити ?
Анонім Показати IP 21 Липня 2015 14:07
Порошенка підтримує посол США - це їхня людина і виконує їхні вказівки.
Ярошу Показати IP 21 Липня 2015 14:08
Правий сектор - це не народ...
Лучанин до Ярошу Показати IP 22 Липня 2015 16:52
Повністю згоден
Анатоль_ Показати IP 21 Липня 2015 14:10
Влада наша-народна! Нашу владу на Майдані Революція Гідності народила!
НС до Анатоль_ Показати IP 21 Липня 2015 14:45
Це тобі Наталка Семёновна сказала?
Анатоль_ до НС Показати IP 21 Липня 2015 18:33
А як би і пані Наталко Семенівно це мені сказали, то що?
Андрей Воронов до Анатоль_ Показати IP 21 Липня 2015 16:03
Розруху ви народили
Анонім Показати IP 21 Липня 2015 14:48
наша влада, починаючи з кучми,закінчуючи останніми, заслуговує тільки на привселюдне смертне покарання, жаль нема сили, яка б це здійснила
Волинь Показати IP 21 Липня 2015 14:54
Правий сектор за час його існування зарекомендував себе з ще гіршої сторони ніж Порошенко!!!!!!!!!!!!!! тому давайте чекати вибори, а тоді будем вибирати хто більш гідний!!!
Волинь-2 Показати IP 21 Липня 2015 15:32
Не смішіть, наші "чесні" вибори,які визнають всі міжнародні експерти, привели до влади злочинців та корупціонерів,лобістів олігархів,та й виборець дуже ведеться на гречку та конверти з грошима,то хто ж буде обирати гідних?
lol Показати IP 21 Липня 2015 16:45
Правий сектор сам привів цих людей до влади, а тепер піднімає нову революцію? Треба було спочатку думати що робите! ПС свій шанс вже використав. Збирають тепер нові Майдани. І що? Де конкретні пропозиції? ПС здатен лише знищувати, а коли справа доходить до необхідності створювати та будувати, то одразу ховаються. Що зараз, що торік.
Саша Б, Показати IP 21 Липня 2015 16:57
панять, прастить
Житель Показати IP 21 Липня 2015 17:15
Вибори -вибори чому повинен вибирати з того г*мна яке мені дають я хочу інших людей щоб люди вибрали ане граем в рулетку яка називається вибирай тільки з гіршого гірше.
Анонім до Житель Показати IP 21 Липня 2015 22:02
коментар було видалено
Житель Показати IP 21 Липня 2015 17:16
А правий сектор пока єдина банда може й хорошо яка хоч якось заікаєть про те шо з майдана ніфіга не помінялось. А ви як рти були закриті так і дальше.
Лучанин до Житель Показати IP 22 Липня 2015 16:57
Біометричні паспорти, децентралізація, відкрита боротьба (хоч і не набрала таких обертів) з коррупцією, - це щось! При Януковичу економіка, незамітно падала вниз, і тепер при владі Порошенко розгрібає проблеми, які утворили Янукович і інші, а ви Порошенка обвинувачуєте! Самі винні, що не змогли вибрати нормальну владу, народ винний більше, ніж влада. А що ви хочете, коли от тільки в Луцьку кожен третій - алкоголік?