USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Юрій Луценко подав у відставку

3 Липня 2015 11:48
Народний депутат Юрій Луценко написав заяву про відставку з посади голови парламентської фракції політичної партії "Блок Петра Порошенка".

Про це у своєму Фейсбуці повідомила прес-секретар нардепа Лариса Сарган, - інформує ТСН.

Зазначимо, минулого тижня Юрій Луценко заявив, що мав наміри балотуватися у мери Києва, але після досягнення домовленостей між Петром Порошенком та Віталієм Кличком відмовився від цього плану.

"Не секрет, що я дуже хотів балотуватися в мери столиці одразу після революції і, по-моєму, у мене були хороші шанси. Але після того, як Порошенко і Кличко досягли домовленості, я поступився - для мене морально неприйнятно боротися зі своїми", - зізнався Луценко.

Також він розповів, що вже кілька разів збирався піти з парламенту.

"Скажу чесно: я кілька разів уже поривався піти з парламенту. Але я розумію, що на нинішній посаді можу принести найбільшу користь суспільству. У мене є величезний досвід і багато енергії, щоб продавлювати закони, які потрібні Україні. Часто втомлюєшся від нескінченних конфліктів і абстрактних суперечок. Але сьогодні саме парламент - двигун реформ. Так, я хотів би бути у виконавчій владі, там завдання конкретні, а досягнення – практичні, але кажуть, що мене немає ким замінити в Раді", - сказав політик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
спостережливий Показати IP 3 Липня 2015 11:58
звичайний пяничка-нічого доброго для Украіни ніде не зробив не велика втрата..
манiя Показати IP 3 Липня 2015 12:01
Незамiнних людей нема.Може i скласти мандат i дружину свою прихопити.Молодим дорогу.
123 Показати IP 3 Липня 2015 12:24
Давно пора.
А ндрій Показати IP 3 Липня 2015 12:51
А я рахую Луценка ,одним із самих достойних депутатів!
Анатоль до А ндрій Показати IP 3 Липня 2015 13:07
Ти що з бодуна?
Анонім до Анатоль Показати IP 3 Липня 2015 13:48
він з нього і не виходить... вже 15 літ.. скіко Юга у ВРУ сидить
Анонім до Анатоль Показати IP 3 Липня 2015 14:20
А ндрій дійсно з бодуна,бо він загубив слово "нинішніх"
ас Показати IP 3 Липня 2015 13:21
не тгеба на уценка намовляти вiн вмiе фагбою на забогi малювати
кирпатрик Показати IP 3 Липня 2015 16:31
не для алкаша кафтанчик
Брехуни-патріоти Показати IP 4 Липня 2015 13:42
Він в якійсь новій партії буде пургу гнати .... А ми будемо бігати ,слухати, і руку на гривники наставляти перед виборами.... Гривню дасть, мільйон вкраде....
Гривня , а не долар Показати IP 4 Липня 2015 14:09
США виготовляють папірці -долари нічим не підкріплені, а весь світ за ними гониться! Люди всього світу на США працюють ! Чиї банки кругом ?! Кредити МВФ брали і в банки вкладали політики-олігархи ! Чому Україна пострадає ?! Олігархи нехай трохи потерплять, а то тільки простий народ має терпіти і квартири і хати віддавати !!!! Люди залежні стали від тих доларів, як наркомани від наркотиків ! Національною валютою - гривнею повинні українці розраховуватись і за гривню переживати.
скептик Показати IP 4 Липня 2015 20:56
почалося... ось вам і нова команда, нова влада, нові підходи... все знову починає рухнути...