USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

За Русланою стежать і хочуть викрасти? ЗАЯВА

27 Січня 2014 19:51
Співачка Руслана Лижичко, яка є активною учасницею Євромайдану заявляє, що їй погрожують. Про це розповіла під час брифінгу сьогодні, 27 січня.
За її словами, уже два дні їй погрожують.
"Я хочу заявити, що вже два дні мене попереджають про можливий замах на мене", - сказала Руслана, - повідомляє Українська правда.
"Нібито всередині Майдану на мене мають напасти хлопці, які мене або викрадуть, або поб’ють, будуть використовувати зброю", - сказала вона.

Як відомо, раніше Руслана заявляла про те, що за нею встановили стеження.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Сергій Показати IP 27 Січня 2014 19:56
Та кому воно треба?
Zet. до Сергій Показати IP 27 Січня 2014 23:58
Слухайте, мудрагелики...Відколи ви такі розумні? Невже ви ще не зрозуміли в якій країні ми живемо?. Які ще докази крім смертей і беркутівсько-фашистського мародерства вам потрібно?Тут не тільки Руслана , а ми всі в небезпеці. А сірниками підіпри собі очі, щоб краще все це розгледіти.
Акція! Показати IP 27 Січня 2014 20:00
Надішли Руслані сірники!!!
вованыч до Акція! Показати IP 28 Січня 2014 02:12
Ліжічке спички и бензин передадим. Ты обещала сжечься сама и добровольно.. Не переживай мы тебя и так спалим сцу*о.
Валік Показати IP 27 Січня 2014 20:00
Якщо вже Руслану можуть побити чи вкрасти, то що невідомим людям робити? Невже в такій державі ще хтось хоче жити на сході чи заході?
Промо до Валік Показати IP 27 Січня 2014 20:21
А ви наївний їй вірите?:) та в них завжди якісь галюни! То штурми, то захоплення, то... А самі у регіонах що витворяють, а кажуть що це народ і вони ні до чого?! Ну сміх!!!
Джулія Показати IP 27 Січня 2014 20:01
Все може бути...На жаль.
рома Показати IP 27 Січня 2014 20:23
Це мистер Фикс проделки Фикса ....
Чергова Показати IP 27 Січня 2014 21:58
"сакральна жертва" не хоче бути жертовним бараном. Пригадується як гейрой Портніков рвонув з України бо не захотів бути жертвою революції. Казав, що повідомили знайомі. Тепер запальничка Руслана передумала в прямому смислі згоріти в ім'я Майдану і криком кричить, що не хоче відлітати у Валгаллу. Її теж друзі повідомили. Якісь знаючі друзі у Портнікова з Лижичко.
Руслані Показати IP 27 Січня 2014 23:42
Шизофренія???
дикій танцюристці Показати IP 28 Січня 2014 08:15
Набиваємо собі ціну? Кому ти потрібна, повна бездар у політиці. Слухав тебе колись в Луцьку у "Промені". Крім "класно" і "Друзі" на почув нічого нормального.
иван Показати IP 28 Січня 2014 08:54
сидила-б ти бабо вдома и дурью немаялась -поскалала писок показала-за границею засвітилася в рази чого чемодан вокзал Канада або Америка : а що тим людям робити що залишилися им не доспивив -треба симью годувати
Лучанин Показати IP 28 Січня 2014 12:53
"Нібито всередині майдану на мене мають напасти хлопці, які мене або викрадуть, або поб’ють, будуть використовувати зброю", - сказала вона. ВСЕРЕДИНІ !!!! Майдану, тобто свої??? Вже не знає як відчиститись від заяв про самоспалення, то несе всяку дурню!
Сергій Показати IP 29 Січня 2014 08:26
Вона вже і своїм набридла!!!
Воїнато Показати IP 30 Вересня 2017 09:56
Треба викривати крисячих гнид, що смердить тут своїми кацапськими коментами і знищувати, а ще краще на передову без паперсів! , хай покажуть на що здатні.