USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Збройні сили України приведені у повну бойову готовність

30 Квітня 2014 12:32
Збройні сили України приведені у повну бойову готовність через існування військової загрози зі сторони Російської Федерації.

Про це на нараді в Адміністрації Президента повідомив виконувач обов'язків Президента України Олександр Турчинов, передає Еспресо.TV.

"Я повертаюся до можливості континентальної війни Росії проти України. Наші збройні сили приведені в повний бойовий порядок, у повну бойову готовність", - сказав він.

Водночас Турчинов доручив усім губернаторам сформувати батальйони територіальної оборони, аби забезпечити протидію диверсантам у разі необхідності.

"Ми віддали наказ щодо формування в кожній області батальйонів територіальної оборони. Такі батальйони повинні бути сформовані в кожній області, кожен глава адміністрації повинен детально знати плани територіальної оборони свого регіону. Ми повинні мати можливість мобільно їх перекидати для підтримки інших регіонів у випадку виникнення такої небезпеки", - сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 12:39
"доручив усім губернаторам сформувати батальйони територіальної оборони" Правий сектор, Самооборона, два Автомайдани, Національна гвардія, ВВ МВС, спец-загони СБУ, Збройні сили... мало?! А під все треба фінансування!!! Що це виробляють ці владці???!!!
Тарас до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 13:32
Турчинов і його команда повині знати, що в разі подальшого розколу України їх повісять на майдані, тоді може мозги будуть краще працювати.
ВВС до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 13:41
Пустовіт приїде з наради і буде окопи навколо Волині рити!:)))
йося моргенштерн до Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 16:31
п..дец державі! любі свині проопали УКРАЇНУ
Анонім Показати IP 30 Квітня 2014 12:39
Кому ви треба, регіони й самі в Росію підуть, і воювати не треба.
Василь Показати IP 30 Квітня 2014 12:47
Призвати сина ахметова і послати на ліквідацію сепаратистів . Все буде вирішено дуже швидко
Василиса до Василь Показати IP 30 Квітня 2014 13:39
Ти його з Лондона привезеш?:)
турчинову Показати IP 30 Квітня 2014 13:06
коментар було видалено
Олег Показати IP 30 Квітня 2014 14:28
Краще пізніше, добре, що починають діяти. Голови ОДА отримали конкретні вказівки, Пустовіт зможе організувати людей.
ОлегУ до Олег Показати IP 30 Квітня 2014 15:29
бу-га-га!:)
Анонім до Олег Показати IP 30 Квітня 2014 15:30
Організує - шашлик!:)
лучанин Показати IP 30 Квітня 2014 15:54
Хотілося б почути конкретну відповідь на наступні запитання : - Яким нормативним актом передбачено створення підрозділів територіальної самооборони ? - Які завдання функції у цих формувань ? - За рахунок яких бюджетних призначень буде здійснюватись фінансування цих структур ? Можливо в розвалі держави нинішня влада вже перейшла точку неповернення і кидає клич : "Рятуйтесь, хто як може !" На сумні роздуми наштовхує ця стаття...