USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Жрать хатітє?» і пропозиції «переночувати»: як чиновники Волинської ОДА зустрічали журналістів

9 Травня 2020 13:44
Хамськими запитаннями «Жрать хатітє, да?» і пропозицією «прийти переночувати» журналістів ТРК «Аверс» зустріли у Волинській ОДА. Заступники голови, яких делегували керувати областю з Донецька та Луганська, лихословили до журналістів, говорили непристойності, та вивертали кишені. А все для того, щоб не пояснювати, де у цих кишенях взялися мільйони.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Спроба запитати про задекларовані чималенькі статки в одного з донецьких заступників голови ОДА Олександра Троханенка перетворилася на цирк. Зухвалість, грубість, нахабство та компанія «тітушок» – ось, що зустріли у коридорах державного відомства журналісти. І хоча волинські держслужбовці не завжди раді увазі кореспондентів до своїх персон, і навіть іноді дозволяють собі зайве слівце, проте саме ця команда з розмахом перегнула палку.

Зокрема, керівник апарату Волинської ОДА Юрій Судаков, побачивши журналістів, кинув фразу «Жрать хатітє, да?». А заступник голови Волинської ОДА Олександр Троханенко, не бажаючи відповідати на питання щодо походження його статків, прямо заявив журналістці: «А, може, завтра прийдете до мене і переночуєте зі мною, чи що?»

Подробиці – у сюжеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
лучанка Показати IP 9 Травня 2020 14:08
Тьфу.
лучанин Показати IP 9 Травня 2020 14:45
ТІЛЬКИ ВОЛИНЯНИ ПОВИННІ І СПРОМОЖНІ КЕРУВАТИ ВОЛИНСЬКОЮ ОБЛАСТТЮ!!!!!!!!!! Сєпарам тут робити НІЧОГО!!!! Депутати обласної ради повинні зробити висновок і звернення до президента з цього приводу.Інакше скоро буде те,що було з Башкаленком на площі в 2014році.
Теж лучанин до лучанин Показати IP 9 Травня 2020 19:04
Ой-йой-йой, скільки пафосу і голосних слів)) Яка експресія))
Волинянин Показати IP 9 Травня 2020 15:11
Не треба бути психологом чи криміналістом, щоби по портретній зовнішності зробити висновок про рівень культури, рівень інтелектуального розвитку, рівень виховання таких делегованих представиків влади. Заговори, щоби я тебе побачив ! Побачив. Краще би було, братва, для вас, якби ви не говорили ! Манера одягатися, словарний запас Еллочки, параноїдальні страхи, кричуща неповага до людей, відсутність професійних управлінських навиків, боязнь світла - то тільки оті видимі характеристики ! Такі двадцятитисячники без докорів сумління вважають, шо можуть управляти державою. І їм всеодно, де керувати: шо в Буркіна Фасо, шо в Росії, шо пінгвінячому царстві ,шо в монархістській Великобританії, шо в Україні .Їм же всеодно, де нічого не робити .Вони ж не відрізнять кліренса від клімакса ! Вони навіть не задумуються, шо по собі залишать, вони задумуться, шо с собою заберуть ! А відступ буде в потьомках, загуменками, перебіжками , напєрьод согласованним маршрутом в жіночих сукенках і панічним перестрахом ,боже борони, напоротись на волинян !
Анонім до Волинянин Показати IP 21 Травня 2020 05:37
в них і баби так розмовляють
Ваван Показати IP 9 Травня 2020 15:13
А хто там ходить і піддакує йому?
ЗМІй до Ваван Показати IP 9 Травня 2020 16:18
То зрадниця волинян Прокопчук-Мовяк, то така "талановита" журналістка, якраз для такого "десанту" :) Як потім в очі колег дивитись буде... хоча - гроші не пахнуть...
Волиняка до ЗМІй Показати IP 9 Травня 2020 19:41
Оксані має бути трохи соромно, що влна там піддакує хамам.Невже так кормить її ОДА, щоб так позоритися перед волинянами. Можна спокійно знайти іншу роботу с сфері журналістики, якщо спец. Але, це її справа.
ЗМІй до Волиняка Показати IP 10 Травня 2020 09:24
З неї спец - як... :)))
33ій Показати IP 9 Травня 2020 15:35
Це п*зд*ц Сумно
дідо Показати IP 9 Травня 2020 15:59
а може зальотні розворошать місцеве болото ?
51 -а незнаменита Показати IP 9 Травня 2020 16:09
Добре хоть покійний Полікарп Шафета небачить цих привозних генералів. І його термін привозні генерали мабуть безсмертна
волиняка Показати IP 9 Травня 2020 16:15
А волиняни лише на сайтах і у соцмережах пообурюються і все, така натура і дій ніяких! :))) Смішно ті коменти читати, які як ... припарка :))) Жуйте не поперхніться...
Народна прокуратура Показати IP 9 Травня 2020 16:21
"Это Донбасс, детка!!!". Так, люди з тих регіонів культивують саме такі відносини, невже Янукович нічого не навчив?
народний адвокат до Народна прокуратура Показати IP 10 Травня 2020 09:26
А чому він навчить? :) То наглядний приклад його послідовників!!!
До усіх Показати IP 9 Травня 2020 16:34
Не дивуйтесь. В Донецькій і Луганській областях чоловіки пишаються тим, що посиділи у вязниці (пригадайте Януковича - дві судимості: зривання шапок і присутність при згвалтуванні). Їх поважають і їм заздрять. На цих підвалинах "виховується" молоде покоління. Приїхала босота - без елементарних звичок внутрішньої культури. Подивіться, в яких завафлених штаниськах приходить Щербак на понеділкові наради. Волиняни навіть на дачі краще одягаються. А Судаков - бандит з широкої дороги. У нього чисто тюремний сленг.
янеробот Показати IP 9 Травня 2020 16:41
некомпетентний але нахрапистий
Іван до янеробот Показати IP 9 Травня 2020 17:41
Бидлота.
ігор луцький Показати IP 9 Травня 2020 16:52
Це і є нові чи то молоді обличчя?І з такою компанією він думає ще 4 роки просидіти в кріслі?Фу як бридко.
правдива до ігор луцький Показати IP 10 Травня 2020 09:30
Ну то ж нові, ми ж нікого не знаємо :) Гарно так Зе підставили, щоб його рейтинг, завдяки тому "десанту, скосити на Волині! Шкода що таким недолугим виявився Трофімов і ОП, що так підставили Зеленського, він 100% не знав, що таке Волинь і кого призначають, бо все йому не охопити і досвіду мало, кадрів не вистачає. А от шептуни тим і скористались, нарадили цього Погуляйка призначити, а він вже розвернувся тут з тими призначеннями!
анонім Показати IP 9 Травня 2020 17:09
хай розслідують як пенсіонери живуть на 1500гр
Конюх Їван із Свинюх Показати IP 9 Травня 2020 18:17
Яскраві могильщики обласних державних адміністрацій ! Своїми діями скомпроментують ОДА - прискорять адмінтерреформу і утворення виконавчих органів - облвиконкомів обласних рад ! І з другого боку на фоні такої роботи отих засланців волиняни зможуть краще побачити і оцінити переваги їхніх попередників !
свинопас до Конюх Їван із Свинюх Показати IP 10 Травня 2020 09:32
Тільки досвід попередників таких як Савченко і Гунчик - теж треба як скоріше забути!
Вдв Показати IP 9 Травня 2020 18:43
Невже ми волиняни ,маємо це ковтнути. Після такої поведінки та слів. Побратими , політики Волині ми зобовязані відповісти. Це справжнісіньки ОПРИЧНИКИ.
дшб до Вдв Показати IP 10 Травня 2020 09:33
інтернет всі заклики стерпить :)))
Ну і... Показати IP 9 Травня 2020 19:44
Дожилися, що в нашій хаті нам вказують на двері. А оцей невідомо хто «пагаварітє за Валинь» це ж повний треш. Ми ж з ними на різних мовах спілкуємося в прямо і переносному значенні. Це ж комусь взбрело в голову до нас кинути « чіста реальних пацанов», які під виглядом селекторноі наради поідають “щі са сталовкі». Немає слів...
Василь Показати IP 9 Травня 2020 19:48
А хто їх сюди прислав?
123 Показати IP 9 Травня 2020 21:31
А не руский на фотографії то біломорину з косячком розкурює.
Комсомолка Хваріон Показати IP 9 Травня 2020 21:38
Луцьк більше націоналістичний ніж Львів.
8пспн. Показати IP 10 Травня 2020 07:27
Нехай під ноги дивляця. Привєт!!!!.
Ірина Арахамія Показати IP 10 Травня 2020 08:41
А де наші герої атошники, патріотичні організації та місцеві депутати? Блокувати ода, викликати президента і гнати цю наволоч з нашого краю засцяними шматами! Реальна узурпація влади організованим злочинним угрупуванням! Пора ставити крапку!
Отакої Показати IP 10 Травня 2020 10:19
Голову ОДА призначає уряд з подачі президента,за якого волиняки так "дерли"горлянку.А голова підбирає собі "свиту".Ну тоді транспоранти в руки і вперед,що так переполошились.Будуть місцеві вибори,то вибирайте собі нову, прогресивну, молоду владу.
Віктор Показати IP 10 Травня 2020 10:52
Ого, як людей обурило! Можна подумати, що наші посадовці і депутати з Луцької міськради кращі! Маємо те що заслуговуємо.
Народна прокуратура Показати IP 10 Травня 2020 11:54
Якщо б представники патріотичних організацій і місцеві депутати показали свою спроможність і щось зробили для держави і людей, думаю, за Зеленського і його політичну силу так не голосували б люди. Але оскільки частина вказаних осіб після Майдану стрімголов кинулись самозбагачуватись, а інша показала, що крім того, щоб жбурляти бруківку і розбивати скляні двері в адміністрації більш ні на що у цій же адміністрації не здатні - маємо результат. Сумно, що ці нові чиновники призначаються і ні по політичних поглядах, і ні за своїми фаховими якостями. Якісь суцільні випадкові пройдисвіти і "шаромижники". напевне, наш народ у своїй ненависті до власних державний інституцій призвівся до того, що нормальні люди не хочуть плямувати своє ім'я роботою для суспільства, адже все одно оголосять покидьком
007 Показати IP 10 Травня 2020 12:46
А що ви, особливо ті, хто голосував за "Зе-команду, хотіли? Це вам "нові обличчя". Такого навіть за часів Януковича не було.
Радовец Вася до 007 Показати IP 10 Травня 2020 16:25
Ми голосували не за зє а проти Пєті алконафта, за надію на зміни, а те що зє виявився лайном вошивим і юзіками м_даками ми не сподівалися на таке. Треба нейно міняти все поки не продали ці пройдисвіти нашу Україну!
Респект поварисі Показати IP 11 Травня 2020 08:41
Тьфу на таку владу ! А оскільки поруч не було голови, а була миска з борщом - то в тарілку ! Зійшло замість сметани та й сатисфакція яка !
Василь Показати IP 11 Травня 2020 13:58
Волиняни!!! Це треба так себе не поважати,щоб всяке бидло нами управляло!!!
До Радовець Васі Показати IP 11 Травня 2020 16:09
Хід ваших думок нагадує одне африканське прислів’я – «якщо крокодил з’їв вашого ворога, то це не означає, що він ваш друг». Треба голосувати не проти, а за. Щоб голосувати за – треба керуватись не надією, а здоровим глуздом. Здоровий глузд – це здатність оцінювати ситуацію такою, якою ситуація є насправді, а не в мріях та дитячих фантазіях. Але тепер не треба «не йно» міняти, аби зопалу не поміняти клоуна на блазня, а організовано тиснути на квартальника та його членів, аби він і вони працювали на Україну і українців
До Радовец Вася Показати IP 11 Травня 2020 16:18
Ото, Вася, і такі як ти, шоби знали на майбутє, шо голосувати треба не за когось кращого з двох поганих в другому турі . Герой одного фільму сказав, шо він готуючись до весілля - за год в баньку сходіл ! В другому турі вже пізно пити боржомі ! Якщо би була не тільки голова, але і розум в ній, то вибирати Президента треба ще до виборів, а найдалі - в першому турі. А так - в одних розуму не хватило, а другим ніби шось пороблено, третім - по приколу, а четвертим по цимбалах. І то не оправдання, шо ти бідняга так пізно для себе прозрів і аж вже в другому турі шось порядне хтів вибрати - то твоя біда. Із сорока кандидатів в Президенти четверо - п'ятеро гідні були посади Президента. Але мудрих виборців не вистачило, для того щоби таких обрати !
Додік Показати IP 11 Травня 2020 16:47
дуже радий за волинян обрали собі ЗЕЛену владу. Їжте - не обляпайтесь!