USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Порошенко дозволив виселяти людей із заставного житла

15 Січня 2015 10:54
Президент України Петро Порошенко застосував право вето до закону, прийнятого Верховною Радою 28 грудня 2014 року, що передбачає введення мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті, - інформує Газета з посиланням на сайт Верховної Ради.

"Повернуто з пропозиціями президента 13 січня 2015 року. Готується на розгляд з вето президента", - наголошується в повідомленні.

Закон забороняв банкам вилучати житлове нерухоме майно громадян, які прострочили виплату кредиту за нього, взятого в інвалюті. Також закон забороняв примусове виселення мешканців такого житлового майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лучани Показати IP 15 Січня 2015 10:56
Проавильно. Хтось недумаючи вліз у кредит, а інший має за нього платити.
лучанка до лучани Показати IP 15 Січня 2015 11:21
шановний, візьміть до уваги девальвацію гривні у 100%! може, вам дешевше жити стало?
Хлоп до лучанка Показати IP 15 Січня 2015 11:39
Невже ви забули, що вам фіксують курс 8 при цьому?)) А взагалі-то, сміливість бере фортеці, а дурість - кредити.
Gala до лучани Показати IP 15 Січня 2015 17:34
Шановні, а Вас не ламає рефінансування банків на 100 мільярдів з гаком??? Це не з бюджета???
Ір Показати IP 15 Січня 2015 11:01
Ну чуйка в мене, що закінчить він погано...
Анонім до Ір Показати IP 15 Січня 2015 11:08
коментар було видалено
Світлана Показати IP 15 Січня 2015 11:08
скотиняка
екскурсовод до Світлана Показати IP 15 Січня 2015 19:33
Ляшко, то ти?
лол Показати IP 15 Січня 2015 11:23
коментар було видалено
Проти Показати IP 15 Січня 2015 11:24
коментар було видалено
Анонім до Проти Показати IP 15 Січня 2015 11:55
ну вже не пі......ди ху....ні!!!!! при тому ублюдку ще трошки і викидали б навіть з незаставного майна,лопати що б годувати сім"ю нам вже азіров пропонував! а взагаль краще буде жити коли ми самі почнемо мінятися ,а не сидіти і стогнати коли і при кому краще жилося!з банками порох канешно не правий ,але тут краще домовлятися ,а не рубати з плеча,вигнавши людей банк втратить ще більше тому що ті будинки з квартирами нахер нікому не потрібні,і за них треба буде сплачувати комуналку! А ХІБА У ВАС В рашці НЕТАК,НАВІТЬ НАПЕВНО ЩЕ ГІРШЕ ТАМ ЛЮДЕЙ ЗА БОРГ В 1000РУБЛЕЙ ЗА КОРДОН НЕ ПУСКАЮТЬ!ПРАВДАЖ ТРОЛЬ?
екскурсовод до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 19:36
Азіров хоч лопати пропонував, а яцек голими руками пропонує землю рити!
Антиадмін Показати IP 15 Січня 2015 11:28
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 11:29
коментар було видалено
Яна Показати IP 15 Січня 2015 11:54
якщо брали кредити то розроховували ж на щось. А то багато знайомих кредитів набрали і розказуе де відпочивала які меблі купила що авто нове і так далі. за все в житті треба відповідати і платити таке нае життя
Коломойский Показати IP 15 Січня 2015 12:35
Браво! Я крайне рад, что это случилось и что Президент в данном конкретном случае показал себя государственным деятелем, а не гнилым популистом. В отличии от большинства депутатов Рады.
Порошенко до Коломойский Показати IP 16 Січня 2015 02:13
Добре, буде "fifty fifty" - 50 Приват 50 Roshen, так так.
волинянин Показати IP 15 Січня 2015 13:25
від добра кредити не брали
НІНА ЛОГІКА Показати IP 15 Січня 2015 16:21
Взяли кредит під заставу житла, відкрили пару магазинів з націнкою в 2000% - таких більшість і ще хріново?Немає як заплатити тепер?Як брали в доларах, думали що Бога за бороду вхопили, бо нижчі вітсотки, так?Ото тепер і платіть! Із-за таких вельмишановних у нас кредитна ставка досі 20%, валютчики процвітають, шмотки і продукти дорожче коштують, ніж в ЄС.
Gala до НІНА ЛОГІКА Показати IP 15 Січня 2015 18:36
В кожного своя правда, хтось лежить на дивані і стогне про поганих валютних позичальників, а хтось взяв кредит щоб відкрити свою справу, створити робочі місця, і не вина позичальника, що недолугі політики загнали нашу країну в бідність... До речі, якщо квартири позичальників виставлять на продажу ціни на Вашу нерухомість катастрофічно впадуть, так що думайте і про свою ж..у перед тим як давати коментарі....
Плюс Плюс Показати IP 15 Січня 2015 17:05
Обоснование - http://jurliga.ligazakon.ua/news/2015/1/15/122718.htm
Бармалєй Показати IP 15 Січня 2015 18:41
Людина повинна відповідати за свої вчинки. Хтось комусь силоміць нав"язував кредит? Я , наприклад, не уявляюЮ як брпти кредит На телефон, комп"ютер, телевізор? Кредит можна брати на виробництво, бізнес І то добре подумати, порахувати чи не пролетиш. Кредит треба віддавати. Бо його потрібно повернути тим, хто зробив вклад,в банк. Бо потім вийдуть вкладники банків, яким не повернули вклад
... Показати IP 16 Січня 2015 02:18
А що ж взагалі від нього очікувати .. він же рідного брата замовляв.
оксана Показати IP 16 Січня 2015 03:11
Коли я брала кредит - мала змогу за нього платити і сплачувала певний час. І надалі планувала сплачувати.... Долар був по 5, тепер по 19. Не я винна, що така інфляція, но я винна, що не сплачую.дякую Президенту за підтримку!!!
Анонім до оксана Показати IP 19 Січня 2015 07:08
Заробляли в гривнях, а кредит брали в іноземній валюті, де логіка, а настало слідство