У Луцьку вирішили демонтувати три кіоски
Відмовили поновити договір оренди землі для обслуговування трьох кіосків підприємству «Волиньтабак» депутати міськради.
Відповідне рішення ухвалили під час 71-ї сесії міськради 26 лютого.
Депутат Андрій Осіпов зазначив, що питання розглядають вже не вперше, та запитав начальника управління земельних ресурсів Сергія Шабалу, чому проекти рішень розглядала не «земельна», а «бюджетна» комісія міськради. Він попросив мотивувати рішення комісії.
Сергій Шабала відповів, що постійна комісія з питань земельних відносин та земельного кадастру, а рішення про відмовлення поновлення договору оренди мотивують тим, що нерухоме майно на земельних ділянках по проспектах Перемоги, 2, Молоді, 5 та Відродження, 18 не зареєстроване.
Кіоски стоять на мережах і комунікаціях, що є порушенням державних будівельних норм, також їх розміщення не відповідає нормам розміщення таких об’єктів біля проїжджої частини.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКІ КІОСКИ В ЛУЦЬКУ ПОТРІБНО ЗНЕСТИ, - ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР
Відтак, рекомендують перенести торговельні павільйони в ті місця, де їх можна встановити законно.
Депутати підтримали три проекти рішень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідне рішення ухвалили під час 71-ї сесії міськради 26 лютого.
Депутат Андрій Осіпов зазначив, що питання розглядають вже не вперше, та запитав начальника управління земельних ресурсів Сергія Шабалу, чому проекти рішень розглядала не «земельна», а «бюджетна» комісія міськради. Він попросив мотивувати рішення комісії.
Сергій Шабала відповів, що постійна комісія з питань земельних відносин та земельного кадастру, а рішення про відмовлення поновлення договору оренди мотивують тим, що нерухоме майно на земельних ділянках по проспектах Перемоги, 2, Молоді, 5 та Відродження, 18 не зареєстроване.
Кіоски стоять на мережах і комунікаціях, що є порушенням державних будівельних норм, також їх розміщення не відповідає нормам розміщення таких об’єктів біля проїжджої частини.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКІ КІОСКИ В ЛУЦЬКУ ПОТРІБНО ЗНЕСТИ, - ГОЛОВНИЙ АРХІТЕКТОР
Відтак, рекомендують перенести торговельні павільйони в ті місця, де їх можна встановити законно.
Депутати підтримали три проекти рішень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
лучанка
Показати IP
26 Лютого 2015 16:35
давно пора це непотріб прибрати з виду.
Знаючий
Показати IP
26 Лютого 2015 17:09
Не жартуйте! В такий спосіб, власників звільнять від сплати за оренду землі, а найближчим часом ці ларьки отримають дозвіл як МАФи... То кому гірше?
У Луцьку підліток стріляв із пістолета у громадському місці 
Сьогодні 18:53
Сьогодні 18:53
У Нововолинську попрощалися з Героєм Сергієм Олексюком, який загинув понад 2,5 року тому
Сьогодні 18:25
Сьогодні 18:25
У Луцьку покажуть легендарний балет «Лісова пісня»
Сьогодні 17:56
Сьогодні 17:56
Планетарій, досліди та батл патріотів: у Луцьку відбулося свято «ВундерKIDS 2026». Фото
Сьогодні 16:03
Сьогодні 16:03
Експертиза ДНК підтвердила загибель Георгія Дячука з Волині
Сьогодні 15:11
Сьогодні 15:11
На Полтавщині розбився МіГ-29
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.