USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанам пропонують незабутні новорічні корпоративи

8 Листопада 2015 09:00
Лучанам пропонують незабутні новорічні корпоративні програми.

А Ви вже знаєте, як і де святкуватимете Новий рік з друзями, колегами, рідними?

Корорпоративи під ключ від Базилік кафе та SHOW BASILIC можна замовляти вже з 9 листопада. Про це повідомляють організатори заходів.

Корпоративна програма:

- ведучі вечора - "Команда КВН Замок Любарта", четверть фіналісти Ліги Сміху,

- камеді-шоу,

- фотозвіт вечірки,

- відеозвіт вечірки,

- ді-джей + Мс (дискотека),

- "Шоу пародій",

- інструментальне піаніно + мелодійна скрипка,

- фантастична джазова вокалістка + піаніно,

- фокусник, маг, ілюзіоніст,

- справжня ялинка,

- хороводи з гостями,

- конкурси з гостями,

- інтерактив із залом,

- відео-гумор на екранах,

- подарунки для гостей.

Вартість корпоративу: мінімальне замовлення з людини - 300 гривень (кухня + бар).

Вартість програми з людини - 70 гривень.

Замовлення приймаютьз 9 листопада.

Вільні дати для броні : 14,15,16,19,20,21,22,23,24,25,27,28,29,30 грудня.

Детальна інформація - за телефонами - 0671191199, - 0668885665, - 0332282940.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 10:36
Це нормально під час війни?
Дьодік Показати IP 8 Листопада 2015 11:02
Це ті товсті жлоби, які розмолляють жахливим суржиком і "тіпа" жартують? - Дякую, не треба.
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 11:47
Подумала про те ж...... Кому війна.........
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 14:20
Як задовбав цей плоский гумор. Хтось сидить в окопах, а хтось не знає як ще випендритись і збити гроші
факт Показати IP 8 Листопада 2015 16:47
Половина України плаче, а половина скаче... Схаменіться !!! Війна в країні... Співчуття нуль ? По барах сидіти і пити не хворі, а в АТО іти хворі ?! Пити горілку потрібно добре здоров'я мати !!!
Сем Показати IP 8 Листопада 2015 21:37
Такого типу передачами заповнений весь україномовний ефір. Якщо не це, то російське кіно. Цікаво, подивляться тіпа такі українські гумористичні передачі за кордоном і що ж вони подумають про українців? Із інвестиціями не поспішать, то точно. Проти тих передач Вороніни відпочивають!
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 23:13
Виходить що "війну" народ не признає?
Колектив Показати IP 19 Листопада 2018 14:44
Лохотрон! Не ведіться! Інформація не правдива!!!!!