USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Людей року Волинського краю-2011 «окрилили». ФОТО

30 Квітня 2012 12:46
Переможці 28 номінацій щорічної премії «Людина року Волинського краю» отримали свої статуетки-крила.

Нагородження волинських людей року відбулося 29 квітня у стінах Волинського облмуздрамтеатру.

Цьогорічна церемонія була ювілейна: волиняни вже вп’ятнадцяте отримували почесні звання «Люди року». Ведучими дійства стали журналістка ВОДТРК Лариса Андрійчук та актор театру Євген Нищук. До слова, на ведучій була сукня, дизайн якої розробила наша краянка Анна Дідух.



Звання «Лідер Волинського краю» отримав голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. Губернатор переконаний, що премія знову дасть йому стимул для подальшої роботи.




Перемогу у номінації «Громадський діяч року» отримав Олег Чернецький. На церемонію він прийшов із родиною.



«Патріотом Волині» став президент компанії «Континіум», «Української Федерації «Кйокушин-Будо Карате» та волейбольного клубу «Континіум-Волинь-університет» Степан Івахів. Нагороду йому вручав Борис Клімчук. «Такий молодий, а вже тричі президент», - мовив губернатор. Сам Івахів прийшов на церемонію із дружиною і сином.




Номінація «Жінка-політик» дісталася депутату Луцької міської ради Олені Голєвій.



Подією року на Волині визнали перемогу Луцького замку у Всеукраїнській акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». А звання «Рятівник року» отримав водій пожежної машини МНС Іван Чахрайчук, який врятував 4 людей, які ледь не постраждали у пожежі в ЦУМі.



Дві нагороди отримала генеральний директор Волинської обласної державної телерадіокомпанії Ольга Куліш. Так, ВОДТРК стала «Інформаційним лідером Волинського краю», а впровадження конвергентності в роботі служби інформації стало «Інформаційним проектом року».



Крім того, свої нагороди отримали і інші відомі на Волині діячі. Зокрема, український філософ, письменник, публіцист Петро Кралюк у номінації «Гордість Волині», міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков та мер Володимир-Волинська Петро Саганюк у номінації «Виправдана надія», голова Луцької райради Ігор Волошенюк у номінації «Нове ім’я року», а «Спортсменом року» стала велосипедистка, яка їде на олімпіаду-2012 Яна Беломоїна.

Номінація «Людини Волині» була присуджена вперше і, зі слів організаторів, востаннє. Її призначили посмертно ідеологу й організатору щорічної премії, готельному бізнесмену Олексію Левченку.











Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Совість Волині Показати IP 30 Квітня 2012 12:55
там достойный один губернатор, а чего не Башкаленко ???
укб Показати IP 30 Квітня 2012 13:46
Колись в ІванІшина весь кабІнет був в крилах- куди вони його занесли?
xthy Показати IP 30 Квітня 2012 14:39
Чернецкий давно разведен с какой такой родыною он був? Он свою любовницу недавно откупал у гаишников прямо среди главного проспекта. А ее муж хотел Черн. рожу набить так тот дважды так ему впаял по челюсти. а любовница ездит на сером порше 8141.
Цікаво мнє до xthy Показати IP 1 Травня 2012 02:26
Олег дав, чи Олег отримав???
га га га до xthy Показати IP 6 Травня 2012 10:53
яка коханка? це нужденна отримала від фонду чернецького авто для інваліда.
Павло Поліщук Показати IP 30 Квітня 2012 15:45
Ярмарок марнославства.
Глядач Показати IP 30 Квітня 2012 16:04
Хай Башкаленко заплатить 8тис. гривень і теж буде, ким йому схочеться. Як і завжди, кілька номінацій безкоштовні, а всі інші по 8тис., або дешевше, взагалі, хто як поторгується. Бридоття... Сам заплатив і сам отримав. Сміх...
волиняка Показати IP 30 Квітня 2012 16:47
На мій погляд Петро Кралюк,єдина достойна особа ,яка дійсно працює на Волинь, для молоді краю. А так все традиційно.Кукушка хвалит петуха за то что хвалит он кукушку! Одним словом великий " кагал" осіб з парт-комсомольського і "бойового"(буремні девяності)минулого, які самі себе хвалять і нагороджують. І коли це самолюбування і себевихваляння вже закінчиться? І коли ці люди з минулого,оці всі "мери, "пери" ,"сери"і інші"шхери" перестануть нами керувати, а будуть тихенько сидіти на печі і гризти калачі ?
Фанат Показати IP 30 Квітня 2012 21:17
Чернецький ще займається громадською діяльністю?!
гыыы Показати IP 30 Квітня 2012 23:12
чим би дитя не гралося)))))))))
111 Показати IP 30 Квітня 2012 23:12
Ну чому ж - пожежника відзначили, хоч за це подякувати треба. А десь в новинах показували що дівчинка спасла подружку яка тонула, але то можливо і не на Волині. І хлопець втретє з Стиру витягнув людину - теж треба було відзначити.
демократ Показати IP 1 Травня 2012 00:09
«Гордість Волині» доктор філософії, письменник, публіцист, проректор Національного університету «Острозька академія» волинянин Петро Кралюк; ну нехай...інтелігентна людина. - у номінації «Патріот Волині» депутат Волинської облради та бізнесмен Степан Івахів; хтось може розповісти про патріотичні здобутки? бо люди не в курсі. - у номінації «Громадський діяч року» депутат Луцької міської ради та бізнесмен Олег Чернецький; який діяч? громадський?! не, ну якщо врахувати у сімейному активі таран машини даі - громадський вчинок, водії оцінили ;) - у номінації «Рятівник року» водій пожежної машини МНС зусиллями якого врятовано 4 людей, що мало не стали жертвами пожежі у ЦУМі Іван Чахрайчук; +100% правильно нагородили, за реальну справу. - у номінації «Бізнесмен року» директор ТзОВ «БРВ-Україна» Олександр Гоцка; а шо таке БРВ? - у номінації «Впевнений поступ» директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха; як зрозуміти "поступ"? мається на увазі прогрес? а "модерн експо" вже буксує? - у номінації «Підприємець року» директор туристичної агенції «ТУР» Андрій Оленицький; це взагалі - хто? які здобутки у підприємницькій діяльності? створив найбільше робочих місць чи платить найвищу зарплату працівникам і податки? які критерії відбору? - у номінації «Товаровиробник року промислового комплексу» директор ТЗОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук; 28.04.2012 останні новини ЗіКу: Губернатор Волині обіцяє «пару-двойку» кримінальних справ. У деяких районах Волині місцеві чиновники закупляли продукцію ТОВ «Волинь-Кальвіс» за завищеною ціною. якось цікаво виходить)))))))))))) - у номінації «Лідер індустрії краси» директор салону краси «Наталка» Наталія Малахівська; індустря краси!!! хай буде індустрія... - у номінації «Журнал року» видавець журналу Free Time Сергій Кашуба; який тираж? хто це читає? мабуть, той, про кого пишуть. сміх... - у номінації «Юний талант року» нагороди отримали школярі Владислав Дричик, Віталій Росюк та співак Василь Палюх; діти молодці. є чим пишатись рідному краю. - у номінації «Професіонал року» у сфері будівництва перемогу отримав Голова правління ВАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Віктор Чорнуха; у сфері лісового господарства директор Любешівського міжгосподарського спеціалізованого лісогосподарського підприємства Віктор Симонович; у сфері юридичних послуг нотаріус Наталія Ариванюк; у сфері науки завідувач кафедри економіки та підприємництва факультету бізнесу ЛНТУ Любов Ковальська; у сфері профспілок голова Камінь-Каширського районного комітету Профспілки працівників освіти й науки Людмила Кузьмич; у сфері журналістики журналіст ВОДТРК Людмила Вегера. ого, далі списками пішли, чи то блоками) Окрім цього, свої пера отримали у номінації «Бренд року» магазини Parfum Studio в особі її директора Олени Дудіної. до речі, єдиний парфумерний магазин, який дійсно себе на ринку якісно просуває, помітно їх. «Інформаційним проектом року» назвали впровадження конвергентності в роботі служби інформації ВОДТРК, а «Інформаційним лідером» визнали те ж ВОДТРК. де, де, а от на впровадження конвергентності на ВОДТРК хочеться подивитись. до речі, а ви знаєте, що таке "конвергентності"?
Андрій Показати IP 1 Травня 2012 10:31
Сумно дивитись на це збіговисько.Ярмарок марнославства та лицемірства:)Продажні нагороджують продажних,вори-ворів,дурні-дурнів...:)І саме цікаве,кожен рік одні й тіж самі...
Журналіст Показати IP 1 Травня 2012 11:12
Ну, зрозуміло ж, що скрізь ВОДТРК, ну а як за прямий ефір розраховуватись, зрозуміло, що "крилами натхнення". Тільки від кого ці "крила"? Хто експертна рада? Хто її очолює? З року в рік брехня брехню поганяє!
МАКСИМ Показати IP 1 Травня 2012 14:02
ВСІМ ПИСАКАМ КОМЕНТАРІВ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ: Заздрість людська, як та іржа, Як той павук, як міль, як сарана, Гризе і точить ссе, і ріже без ножа, І ненависть свою проллє сповна. Як той черв’як, залізе тобі в душу І точить, наче яблуко чи грушу. Заздрість родилась, ще спочатку літ, Коли ще літ не мав цей білий світ. Заздрість найкращого із янголів вкусила, Залізла, поселилась і кубельце звила, Відклала яйця, діток наплодила, А з діток, виросла уся нечиста сила. У роту в неї, немов леза, зуби, Язик, справжнісіньке зміїне жало. О, скільки загубила вона душ і губить! І все їй мало, мало, мало. Кусає нас з часів Адама й Єви. Перед жорстокістю її не встоять, навіть леви. Як та шуліка, розпростерла крила І крилами своїми світ накрила. Літа, літає, жертву визирає. А жертва та, про свій кінець, і гадки не має. Хапає жертву гострими кігтями, Встромляє в душі кігті і в серця, І злиться, злиться, злиться до нестями, Гризе, шматує, кров ссе до кінця. Катюга ця долізла аж до Божого лиця, Святого Сина Вічного Творця. І нечесть, наче вовча зграя завивала: «Розіпни! Святого й Праведного з світу прожени! Не хочу більше з Праведністю жити, Ні жити, ні дружити, ні служити», - І реготала, реготала, реготала, У спільниці і пекло й смерть узяла. Загордувала, зла, жорстока стала, Бо совісті не має і не мала. О, скільки ця іржа переточила, з’їла! І ржавим попелом на все, повсюди сіла, І тяжко всім під попелом отим. А ще, найтяжче стало всім святим. І ржа радіє, що в воді не тоне. Отак плює і заздрість на закони. Як спільності нема у дня із ніччю, Так праведність для заздрощів, як те більмо у вічі. А заздрість, і понині, скаженіє, Від заздрощів біліє і синіє, Від злості трухлявіє і сама, Бо совісті не має і ума. Всі завидющі і сварливі, і гнівливі, До того ж, горді ще вони. Чи ж християнам гоже бути мстивим? Опам’ятайся! Заздрість геть гони! Кажу, не спідтишка тобі, а в слух, Візьми оці слова собі до вух. Знай: заздрий сам себе з’їдає. За знівечену ж душу Бог карає. Знай: душі всі, то Боже сотворіння. То ж у Творця не кидай ти каміння. За кожне сотворіння Бог спитає, Бо від початку всіх і все Він знає. РОБІТЬ ВИСНОВКИ, ШАНОВНІ))))))))
НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ Показати IP 1 Травня 2012 15:07
Дуже правдиві зауваження
Глядач Показати IP 1 Травня 2012 22:04
Я з Вами, Максиме повністю згоден, що заздрість - погана риса. Але давайте називати речі своїми іменами. Яка ж тут може бути заздрість? Чому ж тут можна заздрити? Оцей нікчемний захід -це повне ВИДУРЮВАНЯ ГРОШЕЙ.
ми з каменя Показати IP 1 Травня 2012 22:22
у сфері профспілок голова Камінь-Каширського районного комітету Профспілки працівників освіти й науки Людмила Кузьмич ---- та вона такий профспілковий лідер як ми музиканти єврейського джазу! ото тільки й вміє що випускати нікому непотрібні буклетики про "бурхливу" проспілкову діяльність серед педагогів камінь-каширського району . А як треба захистити права вчителів (які самі бояться це робити) -- тут Людмила олександрівна пас ! Проти влади навіть пукнути боїться!!
Егоїст Показати IP 2 Травня 2012 00:30
Цікаво було бути присутньому на такому "святі"... Усі були раді нагородам, за які раніше заплатили, дуже вигідне вкладання коштів тоді, коли можна використати їх у благодійність...справжню благодійність... Волинські бізнесмени реально зажерлися уже...
Знаючий Показати IP 2 Травня 2012 11:41
А судді хто!? БРВ зупинився і не працює. Немає обігових коштів. Не повернуте імпортне ПДВ. Хтось з цих комедіянтів, які присуджують "крила", знає про те, що підприємство склало крила і сидить в прірві, як підстрелений птах? Барани, а не судді.
Леся Показати IP 4 Травня 2012 12:09
Закачайте рукави і працюйте, сидете тут захлинаєтесь слиною від заздрощів !!! Це ви смішні, а люди працюють і отримують своє натхнення ! Молодці !!!