USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

На Шацьких озерах стартував сезон

20 Червня 2014 14:20
Кілька місяців минуло, а про відпочинок в Криму вже забули, - пише ICTV. Шацькі озера запрошують. На Світязі стартував туристичний сезон.

Перлина поліського краю, найглибше озеро України дивуватиме туристів своєю прозорістю, чистотою та лікувальними властивостями. Погода на початку літа примхлива. Та це не заважає людям оздоровлюватися та насолоджуватися природою волинського краю.

Ціни - демократичні, як і торік: на будь-який гаманець. Окрім як відпочивати на пляжі, гості можуть збирати ягоди, гриби, кататися на човні й рибалити.

Нагадаємо, цього літа на Шацьких озерах прогнозують справжній туристичний бум.

Детально про відпочинок - у сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Rza Показати IP 20 Червня 2014 14:28
Шалені гроші за ніякий сервіс, відсутність інфраструктури і розваг і одне п'яне бидло навкруги! Краще вже за кордон!
Так точно до Rza Показати IP 20 Червня 2014 14:42
Підтримую!!! Картонні халупи, вартістю у чотиризірковий готель - ось вам і Світязь!
вік Показати IP 20 Червня 2014 16:06
То помийка,а не Світязь-самі себе тішать липовою популярністю.З такими цінами можна відпочити і в БОлгарії.
бандера Показати IP 20 Червня 2014 19:58
100%
Вільна Волинь Показати IP 20 Червня 2014 20:47
Те що ви написали, не відмінить того, що вони всеодно зроблять нормальне бабло за сезон. Так що: "Собака бреше, караван йде."
Вацык Показати IP 20 Червня 2014 22:21
На Свитязе "отдыхают" 92% рагулей!
місцевий Показати IP 20 Червня 2014 22:27
Ну і ну...Бачу жаба давить, і не одного. А пишуть в основному менеджери турагенцій,яким звичайно краще відправими когось в турцію ніж за 100км.А на рахунок п*яного бидла- не пийте ідіоти,навіщо паскудити відпочинок і собі і людям.
Васильо Показати IP 20 Червня 2014 23:22