USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку заборонили феєрверки на Новий рік

24 Грудня 2014 11:56
Луцькі обранці громади заборонили використання піротехніки у Новорічну ніч.

Про це стало відомо під час засідання 68-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 24 грудня.

Із запитом заборонити у святкову ніч використання петард та феєрверків виступив депутат Луцькради Євген Ткачук. Він зауважив, що потрібно поважати героїв АТО, які захищають цілісність України на сході та розділити жалобу тих жінок, які втратили синів та чоловіків на війні.

Обранці громади без заперечень підтримали таку ініціативу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Пропозиція Показати IP 24 Грудня 2014 11:58
Потрібно заборонити відкорковувати шампанське - це теж міні-феєрверк.
Нажаль Показати IP 24 Грудня 2014 12:01
Може бідним вдовам і скорботливим матерям дати гідну матеріальну компенсацію? А ветувати салюти... Це ж простіше, аніж пошукати гроші на компенсацію. І головне не придерешся: начебто щось роблять, а нічого не роблять
месник до Нажаль Показати IP 24 Грудня 2014 12:55
Цілком згідний!!!! А дітям загиблих від того ще радісніше!! Да і шановно громадо!!! Пропоную об'явити полювання на наших депутатів та чиновників!!!!! Всі хто побачить когсь з них у барах, ресторанах, веселими!!! Знімайте на відео, фото!!! Нам зробили траур!!!!! Хай падлам їм весь строк їхній депутатський буде трауром!!!! Редакція! Пропоную зробити окремий розділ на сайті, де ми будемо кидати фото і відео про наших народних ушльопків!!!!!
ілля Показати IP 24 Грудня 2014 12:08
правильне рішення!!! одні на війні -а іншим свята і стриляти. Свято -Різдво -треба в церкву йти з сім"єю а не відзначати його з спиртними напоями і феєрверками
Альона даст Показати IP 24 Грудня 2014 12:32
А чого на фото під цею інфою фото Женіка і Каляна??? Вона ж якраз по феєрфєркам із дамочками))) Змеи-искусители))))
власюк ленуся Показати IP 24 Грудня 2014 12:33
браво!
вiктор Показати IP 24 Грудня 2014 12:38
А я буду фейерверки пускати!
Гастроентеролог до вiктор Показати IP 24 Грудня 2014 12:47
як напєшся молока з оселедцем, то феєрверк буде гучний!
Жінка учасника АТО до вiктор Показати IP 24 Грудня 2014 12:52
Якби Ви, пане, бачили, як підкидає мого чоловіка, який у вересні вернувся з під Донецька, при "пусканні феєрверків" та просто голосних несподіваних звуках, як, спершу, він шукав, де сховатись, озираючись и біліючи, сподіваюсь, змінили би думку. Для вас це потіха, для чоловіків, які повернулися звідти - нестерпні спогади, коли їх поливали Градами і т.д. Проявіть повагу. Патріотизм це не тільки вигуки і вишиванки. А як маєте зайві гроші, ліпше перерахуйте на АТО, чи подарунки діткам, які залишились без батьків.
1 до Жінка учасника АТО Показати IP 24 Грудня 2014 14:46
Повірте, ми поважаємо наших бійців. Щастя Вам у Новому році. Особисто моя сім"я пускати феєрверків не буде.
Жінка учасника АТО до 1 Показати IP 24 Грудня 2014 15:16
Щиро дякую, навзаєм!
Олег Показати IP 24 Грудня 2014 12:46
пропоную в новорічну ніч виявляти осіб, котрі будуть використовувати піротехнічні засоби та накладати на них адмінштрафи, кошти перераховувати на АТО.
Віктор Показати IP 24 Грудня 2014 13:24
Інціатива правильна. цілком її підтримую. Але боюся аби не вийшло як з забороною куріння в громадських місцях. Заборона є, але впевнений на 100% що з півночі до 3-4 ранку у Луцьку будуть вибухи чи не в кожному дворі
111 Показати IP 24 Грудня 2014 13:51
нічого ця заборона не дасть - ситий голодного не зрозуміє ніколи! Міліціонера в кожному дворі не поставиш, а п'яним ніхто не указ, такі ми вже українці є. Мало сусідів-дебілів за стіною, які щороку на новий рік горлопанять наче скажені, плюс верески і крики, феєрверки в дворі - треба виїжджати десь. Ау-у-у, хто прийме і щоб недорого?
.. Показати IP 24 Грудня 2014 13:51
й ніякої користі від тих піротехнічних засобів..
Лучанка Показати IP 24 Грудня 2014 14:08
Це дуже правильно.Ще б барів цих поазкривали трішки. Коли гинуть наші діти, коли старшно дивитися на розбитий Донецьк і Луганськ,яке застілля,яка веселість. Ніхто й не задумуєтесь,що це може будь-якої хвилини бути у нас. Чи схочеться тоді пити і феєрверки пускати. Я думаю ні. Ви багаті і ситі вас також ніщо не спасе,бо куля е вибирає бідних перед нею всі рівні. Як я дивилась репортаж київського судді,що пішов в АТО спокутувати гріх каже, які у нас суди, і як судть-це страшно, а будуть ж відповідати перед Богом,тому,що ніхто їх не зупиняє, всі сидять в цих же кріслах,що сиділи при минулій владі,крадуть аж дим іде,кого посадили за розстріл наших дітей, за замучених людей. Нікого.І цього не буде ніколи.
я Показати IP 24 Грудня 2014 15:14
правильно. не час зараз святкувати .... не час ...
Катя Показати IP 24 Грудня 2014 16:58
В першу чергу треба заборонити їх продавати, особливо дітям. На днях якісь два малолітніх кинули мені під дитячий візочок петарду. Добре, що встигла відвезти дитину!
Сергій Показати IP 25 Грудня 2014 12:38
Якщо так, то давайте заборонемо нічні клуби, бари, музику по радіо, продаж алкоголю і тд. Заборонити простіше всього, а створити правильні та чікті правила користування піротихнічними виробами, а саме головне слідкувати за їхнім дотриманням вони не здатні. Такі рішення суто для отримання політичних девідендів. Феєрверки стріляв, стріляю, і буду стріляти. Гроші на армію вираховують з моєї заробітної плати(менше треба красти)
123 Показати IP 25 Грудня 2014 14:45
Ага, и новый год запретить.