USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку - знову КВН

11 Лютого 2014 09:43
Черговий турнір з КВН у Луцьку. 15 лютого о 18:00 в Палаці учнівської молоді Луцька вперше відбудеться турнір КВН за"Кубок міського голови".

За почесний трофей позмагаються команди:
- "V.I.P" Тернопіль - фіналісти Вищої української ліги КВН, чемпіони Західноукраїнської ліги КВН, переможці шоу "Розсміши коміка", учасники "Бійцівського клубу".
- "Перша сільська збірна" - чемпіон ліги КВН "Волинь", чемпіон Галицької ліги КВН, учасник Вищої української ліги КВН.

- "Коліжанки" Львів - віце-чемпіони ліги КВН "Волинь", чемпіони ліги КВН "Європа", учасники "Бійцівського клубу", учасники шоу "Розсміши коміка".

- "Візбаден" Чернівці - учасники Вищої української ліги КВН, чемпіони телевізійної ліги КВН "Європа", учасники "Бійцівськогоклубу".

Кубок відбудеться за підтримки Луцької міської ради, Андрія Покровського, Луцького національно технічного університету, піцерії «Соло».

Вартість квитків - 50 гривень.
Замовити квитки можна за тел:
- (0332) 72-54-60, (066) 435 67 88

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 11:30
В Україні вбивають і сажають в тюрму людей, а їм смішкі! Мали б совість, просто негарно!
дійсно Показати IP 11 Лютого 2014 11:51
кому смішні ці солдафонські юморески зелементами примітивізму,коли в центрі столиці лється кров земляків? заборонити КВН,так само як жидівський Вєчєрній квартал!
Ігор до дійсно Показати IP 11 Лютого 2014 12:08
Скоро заборонять тебе і твій майдан)). Людям теж хочеться відпочинку, а КВН один з проявів молодіжної культури
свідомий до Ігор Показати IP 11 Лютого 2014 14:12
Маслякова від цієї похабщини, яку ви гордо іменуєте КВН давно б вивернуло
Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 12:19
А на першій фотографії це ті що виграли 100 тисяч в розсміши коміка???
Лучанці до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 13:44
Так, це Песик і Гевко. 2 рази виграли по 50 000 і один раз 100 000грн.
до лучанина і до дій Показати IP 11 Лютого 2014 12:51
клоуни,якщо вам шось неподобається ідіть на майдан і кричіть,більш нічого і не вмієте
Пересічний Показати IP 11 Лютого 2014 12:55
Шановні противники всього, що несе елементи розваги, чого Вам не йметься? Скільки можна нити: "в столиці ллється кров, в столиці вбивають людей і т.д." Я згідний, що те що пролилася кров на барикадах на Грушевського це не припустимо, але скільки можна на цьому акцентувати увагу. У вас така логіка: в Україні все погано, в Україні війна, не можна жодних розваг. Йдіть з такими думками знаєте куди. Набридло!! Навіть у блокадному Ленінграді проводили концерти, навіть на фронтах приїжджали артисти і виступали безпосередньо перед бійцями і гумористи також. А чому тоді на Євромайдані в Києві щодня на сцені виступи різних гуртів відбуваються? Як таке можна допускати, керуючись Вашою логікою. Якщо люди хочуть відпочити від всього, що відбувається навколо вони й підуть на КВН, а Ви сидіть і далі нийте. Ніякої війни не має - просто одні олігархічні кола та крикуни хочуть змінити біля керма держави інших олігархів і при цьому вдало використовують народні маси. Набридло вже все! От у Луцьку було хоч одне криваве протистояння! Ні!!! Тому що люди ще клепку в голові мають. Опозиція сама постійно створює істерію навколо Євромайдану, а насправді вже і знає, що з ним робити.
1 Показати IP 11 Лютого 2014 13:57
Ніхто нікого не заставляє йти на КВН, якщо хочете - сидіть вдома, чи їдьте в Київ, або ж займайтесь своїми справами! У кожного є право вибору! ДЯКУЮ МЕРУ І ОРГАНІЗАТОРАМ, що не сидять на місці, а щось роблять. життя іде! І в кінці така от репліка (прочитав на одному сайті): "Меня никогда не оскорбляли сатанисты за то, что я не верю в их дьявола. это делали только любящие христиане за то, что я не верю в их Бога. кожен може розуміти це, як хоче.
Лучанка до 1 Показати IP 11 Лютого 2014 14:08
якби це дійсно був КВН-можна було б піти - а це казна що. убогий провінційний йумор
1 до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 14:48
Правильне рішення! не йдіть! а я ходив і буду ходити! Ваше ж покликання - сидіти в інтернеті і "обгаджувати" когось! Усім є місце на землі, вона велика і простора...
не смішіть людей до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 14:53
КВН який буде 15 лютого високого рівня, і грають лише команди, що грали в Вищій українській лізі КВН, а якщо ви анонімно тут поливаєте брудом людей то це дійсно провінційно))) можна було б і московських команд запросити але ж ви б і на це знайшли якусь гидоту))
Лучанка до не смішіть людей Показати IP 11 Лютого 2014 17:41
високого ПРОВІНЦІЙНОГО рівня
2 до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 14:57
лучанка...ну и дура ты как я поглежу ...
Анонім Показати IP 11 Лютого 2014 15:50
Та шо ви спорите з 2 обмеженими по уму. То Майя і Ігор тут гроші відробляють! Краще на КВН вже піти чим на площу до недоразвинутих. КВНу бути! Майдан закрити!
Лучанка до Анонім Показати IP 11 Лютого 2014 17:43
це ви все тут пишете, щоб спонсори вам грошики і далі виділяли, хоча на що там виділяти -жалюгідне видовище
1 до Лучанка Показати IP 11 Лютого 2014 18:02
чого ви вчепились до КВН?? це єдина біда, яка є в Луцьку і в Україні?? чи вас просто жаба давить, що хтось щось робить, а ви просто сидите і коменти пишете...? прийдіть спершу на КВН і подивіться, а потім пишіть всякі гадості
Анонім до 1 Показати IP 11 Лютого 2014 22:29
Та то Майка бешкетує в коментах!))) певно жаба давить)