USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вода для лучан стала вдвічі дорожчою

10 Червня 2014 10:02
Кардинально підвищилися тарифи за водопостачання для населення в Луцьку уже з 1 липня, менш відчутно це буде для юридичних осіб.

Про це йшлося під час оперативної наради першого заступника Луцького міського голови Святослава Кравчука сьогодні, 10-го червня.

Тарифи збільшилися згідно з Постановою Національної комісії з питань регулювання ринку комунальних послуг України від 30.05.2014-го року № 636 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Луцькводоканал».

«Кубометр води для лучан подорожчає з 2,52 гривні до 4,31 гривні, а кубометр стоків – з 2,26 до 4,21 гривні», - інформує директор КП «Луцькводоканал» Іван Корчук.

Відповідно, в середньому, ці тарифи зростають для населення на 77,9%. Для юридичних осіб збільшення тарифів - 2,7%.

Директор КП «Луцькводоканал» запевняє, що збільшення виплат дозволить підприємству лише покривати собівартість, і на цьому не буде великих заробітків.

Однак підвищення тарифів не буде катастрофою для малозабезпечених сімей, адже вони можуть оформити компенсацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Андрій Показати IP 10 Червня 2014 10:11
Ну що, майдауни, вибороли "покращення"?
Обєктивний до Андрій Показати IP 10 Червня 2014 13:53
Для особливо обділених розумом комуняк та іншої нечисті - безплатна вода є в ставках і джерелах. Там можна попити, помитися і по***ти (або в зворотньому порядку). А цивілізована людина розуміє, що таке безплатний сир і скільки коштує якісна послуга. Але гнилому комуняці незрозуміло що таке послуга - бо воно не робило, не робить і робити не буде.. а і ще - як би не було добре - буде завжди погано)
стабілізатор до Обєктивний Показати IP 10 Червня 2014 16:16
Об'єктив протри, а то заплював вже все навколо...:)
Волинь до Обєктивний Показати IP 10 Червня 2014 16:23
Не рахує грошей лише той, хто їх краде! Якщо такий багатий, то може за нас заплатиш? І вихованості тобі не забракло би.
Anonymous Показати IP 10 Червня 2014 10:14
Скільки можна? До третього майдану напевно уже недовго - що держава не робить для себе, то все з кишень громадян. Ще хай податок який новий введуть, на зразок "за користування повітрям", і долар до 20 грн докачають ...
Ліза до Anonymous Показати IP 10 Червня 2014 10:34
А хто піде на той третій майдан? Вже зробив майдан багато, а зробить ще більше, що взагалі почнуться масові крадіжки і грабежі, бо люди не будуть мати за що хліба купити!!!!!!!
Anonymous Показати IP 10 Червня 2014 10:15
І так, Волинь - пипець яка безводна територія, бідненький водоканал цистернами воду в місто возить.
лучани Показати IP 10 Червня 2014 10:17
давно пора. Всі хочуть якісні послуги,а платити не хочуть. КРЗ винен водоканалу 2 мільйони,за боржника будуть плати всі споживачі.
луцький до лучани Показати IP 10 Червня 2014 11:20
Спочатку нехай борги відсудять, а потім піднімають ціну, а то під шумок громада буде платити за підприємства?! Ганьба такій владі!!! Підвищувати відразу беруться, а механізми не врегульовані!!!
лучани до луцький Показати IP 10 Червня 2014 11:26
У тариф завжди закладені збитки. Так ,що якщо твій сусід краде, то за воду платиш ти.
лучанин Показати IP 10 Червня 2014 10:25
Дякую майдану!!!
123 Показати IP 10 Червня 2014 10:31
Ціну на воду піднімають, і на ціле літо профроботи, гарячої води немає, за що платити...Дякуємо Майдану!!! Багато ви зробили, тепере на всі комунальні ціна піднялася, а зарплати на --------10-15% . Правильно і корупція дальше буде процвітати!
громада до 123 Показати IP 10 Червня 2014 11:22
Це вже з вилами треба до Романюка йти, бо він повинен відповідати за громаду яка його обрала, а якщо ні - то перевибори! Нам такий мер не потрібен зі своєю шайкою-лейкою!!!
знаюча Показати IP 10 Червня 2014 10:31
А економічне обгрунтування де? А його 2000% нема!!!! Чому водоканал не провів громадські обговорення тарифів та не прислухався до думки лучан - споживачів та не провів аналіз платоспроможності лучан? Напевно, міська влада "продала" водоканал Єремеєву (як колись Луцьктепло) і ті тепер хочуть викачати з лучан всі гроші, а стратегічне підприємство лишити ні з чим! Владо чи ви не думаєте, що скоро вибори? А ще, де наш "улюблений " Правий сектор - "захисник" громадян, чому не чути їх?
Анонім Показати IP 10 Червня 2014 10:42
коментар було видалено
Anonymous Показати IP 10 Червня 2014 10:44
А якість є? Вода тече ХЗ з якими домішками і осадами, обладнання типу колонки постійно промивати треба. Плюс юридичні особи в нас бідненькі, а населення, яке і так вже не знає як до зарплати дожити, можна доїти безкінечно! Бойкот всім містом нових тарифів, хай водоканал крана свого посмокче трошки, місяць-другий, а там побачимо.
Коментаторам Показати IP 10 Червня 2014 11:20
Шановні дописувачі,на Майдан не потрібно нарікати,за сьогоднішні біди.Майдан вчасно перехопили і приватизували три хитрих жидяри-- Кличко,Тягнибок і Яценюк,які вдень вішали локшину на вуха людям зі сцени,а ввечері бігали до Януковича на торги.І ще один жидяра самопроголошений комендант Майдану-- Парубій.Оце і є три "герої" Майдану. Шанс упустили афганці,що не взяли Майдан в свої руки і не довели справу до кінця.З таким "покращенням" Новий Майдан незагорами.
кредит Показати IP 10 Червня 2014 11:23
Захотіли кредити МВФ? Отримайте і розпишіться! Далі буде...
лучани до кредит Показати IP 10 Червня 2014 11:34
Для нормальних працьовитих людей кредит нестрашний. Кредит бояться туніядці та алкоголіки.
кредит до лучани Показати IP 10 Червня 2014 12:16
Якщо не тямиш - то не пиши! Мова йде про державний кредит і на яких умовах він підписаний!!! Назви хоч одну країну, де взяли такий великий кредит та ще у МВФ і там все покращилось? Вже давно доведено, що зв'язуватись з МВФ і у великих кредитах не варто!!! Ну захотіли такий Кабмін - то отримуйте і не скигліть!!!
Вова Показати IP 10 Червня 2014 11:59
до чого тут майдан? Ви ж самі проголосували за Порошенка влада а не майдан таке робить!!!!чому з простого населення постіного "доять" а з багачів ні. Зробіть їм податок на все !!!!! ССССССволо--------а
Вовк до Вова Показати IP 10 Червня 2014 12:17
А типу Юля і Ляшко з Гриценко "генії"?!:)))
лучани Показати IP 10 Червня 2014 12:02
дякуємо нашій владі!!!!!!!!!!Ті що били вікна в адміністраціях і ніших державних структурах зробили людям покращення. Треба владців виганяти на війну людей простих вже зовсім на коліна поставили перед своїми пузами
за що боролись до лучани Показати IP 10 Червня 2014 12:19
Головне, що Гузь на роботу приганяє на свому авто під гучну музику R'N'B, а все решта то...
бодя Показати IP 10 Червня 2014 13:02
дякуємо такому як гузь данильчук попередній владі руки крутили а тепер людям ще гірше стало жити все дорожчає старшно!
ніла петрівна Показати IP 10 Червня 2014 13:04
ой страшне що робить влада! самі на майдан зганяли яценюк кличко і тягнибок обіцяли що вже заживемо а тепер тільки вони жирують нащо мені їхне євро якщо немає за що заплатити послуги з такими зарплатами і такими витратами. їм вигідно в евро бо в них грошиська тільки вивозять з країни боже накажи усіх чесно !
Донбасс-не украина. Показати IP 10 Червня 2014 13:20
коментар було видалено
гість Показати IP 10 Червня 2014 15:23
ух, скільки троляк повилізало:)
Анонім Показати IP 10 Червня 2014 15:26
коментар було видалено
МИ Показати IP 10 Червня 2014 15:30
Во многих странах народ требует выхода из ЕС, а нас загоняют, как стадо баранов. Слабо решить этот вопрос на референдуме?!!!!!!!!!
Лучанин до МИ Показати IP 10 Червня 2014 16:30
Хотіли провести референдум разом з виборами президента! Але продажні депутати за це не проголосували! От вам і "народна" влада! Зато на майдані вони вищали, аж очі вилазили! Майдауни на своїх руках їх в крісла повсаджували!!!!!!!!!!
я Показати IP 10 Червня 2014 15:46
До чого тут ЄС, до чого тут майдан. Дорога наша, місцева влвдо! У вса хоч трохи совісті є ? Не рахуйте видатки бідного, знедоленого народу по своїх доходах. За що ми маємо жити? Ціни збільшились на все. ( Хліб, медикаменти, газ, вода, електроенергія, проїзд у місцевому транспорті і т.д.) Заступіться за нас.
ми до я Показати IP 10 Червня 2014 16:19
Хто хто,а вони не заступляться ніколи, їх тільки виносити з тих кабінетів потрібно!!!
Я Показати IP 10 Червня 2014 16:29
Багаті за воду не платят, у них скважини!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 10 Червня 2014 16:32
як до чого ЄС, там вимагають на все підвищувати тарифи, привести їх до європейського рівня, от і теперішня влада виконує вимоги ЄС не думаючи про людей. Як при зарплаті 2000 гривень можна вижити нікого не цікавить. При такій зарплаті і субсидія не виходить, бо перевищує мінімалку. То тепер прийдеться 1000 гривень і більше віддати за квартиру, а жити за що, хватить тільки на воду і сухарі. То чим ця влада краща ніж та що була. Губернатор наш мовчить, міг би антимонопольний комітет підняти з крісел і нехай би дали обгрунтування цін і подумав би про збільщення зарплат тим же бюджетникам.
Покращення не за гор Показати IP 11 Червня 2014 07:21
Патаму что без воды и не туды и не сюди.