USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Завершується ремонт вулиці Липинського. Фото

1 Грудня 2017 11:23
У Луцьку завершуються роботи із капітальному ремонту вулиці Липинського.

Про це повідомляє Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради

Влаштовано тротуари, пішохідні доріжки, велосипедну доріжку, заасфальтовано проїзну частину, нанесено дорожню розмітку, встановлено дорожні знаки.

Підходить до завершення будівництво мережі зовнішнього освітлення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2017 12:32
Лапін і "Волиньпост" всерівно скажуть,що погано зробили.
Місцевий Показати IP 1 Грудня 2017 14:56
Лежачих поліцаїв там треба. Іто не чекати поки зіб'ють когось!!! Там вже літають при?урки!!!
Урбаніст Показати IP 1 Грудня 2017 23:12
Або у виконавців робіт руки з одного місця ростуть, або проектувальники собі дипломи покупляли. Що за жах з велодоріжками? Я вже мовчу про незрозумілу розмітку і переходи. Дозволити обгін на такій вулиці?? Там же дит. садок!!!
ой да Показати IP 2 Грудня 2017 09:06
Ківeрцівську зробіть, там за годину проіжджає авто більшe ніж по Липинського за місяць.
ссд Показати IP 3 Грудня 2017 13:53
на вїзді на вулицю зі сторони крпенка карого в дощ на переході збираеться вода!!!а в двух метрах водозбір в який вода не збігае!!! коли закінчиться цей совок!!!
! Показати IP 3 Грудня 2017 16:15
Зробили ху@@во, бо робили п'яні майстри. Я щодня водив дитину в садочок на 8.30год. Скажіть куди залити фотографії з тим, як зранку бухають робочі автодору.
ВН до ! Показати IP 3 Грудня 2017 16:38
Фото можете скинути на нашу електронну адресу: [email protected]
ирина до ! Показати IP 5 Грудня 2017 18:18
скаргу, на сайт відкрите місто,а вони потім розсилають по держ установах.
Лучанин Показати IP 4 Грудня 2017 22:51
А що буде з дорогою вздовж садочка та школи. Там яма в котру збирається купа води. А це підтоплення школи, садочка, будинку і взагалі непрохідне болото.