USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Дощ змиває асфальт: дорожнє покриття у центрі Луцька кластимуть вдруге

26 Серпня 2016 17:36
Відновити дорожнє покриття у Луцьку після робіт із заміни мереж не можуть вже декілька тижнів. Причина - новий асфальт знищують зливи.

Декілька тижнів тому на ділянці вулиці Нестора Бурчака, що поблизу меморіального комплексу «Вічна слава», на розі з вулицею Шопена, розпочали роботи з заміни газових мереж. Так, на проїжджій частині зняли асфальт, а після виконання робіт з заміни газових мереж ділянку засипали. Втім, у ніч з 10 на 11 серпня стався неприємний інцидент – вантажівка, яку залишили на цій ділянці, глибоко вгрузла колесом у землю через те, що земля розмокла від дощу.

Невдовзі на цій ділянці новий асфальт все ж поклали, однак на ньому почали з’являтися тріщини. Як можна побачити, за станом на 16 серпня, нещодавно вкладений асфальт зняли, а місце проведення робіт засипали щебенем.
У департаменті житлово-комунального господарства міськради повідомили, що дозвіл на проведення робіт на цій ділянці брало ПАТ «Волиньгаз» у департаменту муніципальної поліції.

Своєю чергою, в ПАТ «Волиньгаз» пояснили, що, відповідно до інвестиційної програми, здійснювали заміну газопроводу та ШРП (шафного регуляторного пункту). Після здійснених робіт підрядна організація клала асфальт на вказаному відрізку дороги, але негода, що обрушилася на Луцьк декілька днів тому, внесла свої корективи, тож покладене покриття просіло. Отже, з вівторка підрядник знову розпочинатиме роботи з відновлення покриття.

Таким чином, відрізок проїжджої частини на розі двох вулиць у центрі Луцька впродовж декількох тижнів лишається огородженим, покриття досі не відновили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
дідо Показати IP 26 Серпня 2016 17:52
Зараз "спеціалісти" по асфальту повилазать і будуть критикувати, як критикують все і всіх у своєму житті.
Анонім до дідо Показати IP 27 Серпня 2016 08:47
А для тебе нормальним є що міняють новий асфальт через два тижні??!
дідо до Анонім Показати IP 27 Серпня 2016 12:22
може у них є причини,щоб так поводитись. може ми чогось не знаємо.
Читай до дідо Показати IP 27 Серпня 2016 13:00
Причини тут очевидні. Читай Правила благоустрою міста Луцька - 11.1.10. Відновлення покриття проїзної частини, тротуарів і газонів після завершення робіт з прокладання інженерних мереж або заміни дільниці мережі, або тимчасового їх використання для облаштування будівельного майданчика, виконується на підставі протоколу ущільнень, за типом існуючих на всю ширину та довжину в межах розкриття або зайняття проїзної частини з відновленням у повному обсязі дорожньої розмітки та приведення організації дорожнього руху у відповідність до затвердженої постійної схеми за рахунок замовника (контроль за якістю та повнотою таких робіт покладається на департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради)
Анонім до дідо Показати IP 27 Серпня 2016 13:12
Дуже поважна причина: безвідповідальність!
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 17:58
Це ж повна брехня.Виконувались аварійні роботи по ремонту мережі.
Результат до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 22:49
Очі протри. На фото результат тих робіт.
Слюсар В.М. Показати IP 26 Серпня 2016 18:03
Відновити за рахунок підрядчика який укладав асфальт і накласти штраф за неякісну роботу !
Карлуха до Слюсар В.М. Показати IP 26 Серпня 2016 23:18
+ в подальшому відмовитись від послуг таких спеців
Народна мудрiсть Показати IP 26 Серпня 2016 19:10
Треба уложити рядок активiстiв, для прочностi, a зверху вже класти асфальт.
віра Показати IP 26 Серпня 2016 19:18
Вкладена плитка до 23 школи від пр.Відродження вже попливла...... Хто буде перекладати і за які кошти?!
Лучанин до віра Показати IP 26 Серпня 2016 22:22
До чого тут 23 школа на Відроженні?Ви щось попутали тему статті!Тут люди пишуть коментарі на тему:вулиця Нестора Бурчака, що поблизу меморіального комплексу «Вічна слава», на розі з вулицею Шопена!Про те що осів асвальт!А ваш коментар стосується ек цієї статті, а іншої!
Давай перероблюй до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 23:15
Коментар доречний. Тут тема про масові випадки виконання неякісних робіт по місту, а також про відсутність контролю зі сторони влади, викидання бюджетних грошей на вітер.
Леді Показати IP 26 Серпня 2016 19:48
Бо якби поклали нормально, по технології, то такого б не було, а так, роблять на тяп-ляп, та і гроші, що виділені були на це з бюджету прикарманили,а за те що залишилось зробили, от і результат
Ідіоти Показати IP 26 Серпня 2016 22:18
Мережі старі, тиску не тримають. Свіщі і дирки. Будь-яка "технологія" не допоможе. Невже це не зрозуміло. Лялякать можем, а розуму нема!
Омелян до Ідіоти Показати IP 26 Серпня 2016 23:48
Іщі -свіщі
ЛУЧАНИН Показати IP 28 Серпня 2016 10:19
шановні безрукі(луцькавтодор) робіть все технологічно правильно і навіть засипаним піском траншея не дасть просадку
00 до ЛУЧАНИН Показати IP 29 Серпня 2016 13:32
Безрукому ЛУЧАНИНУ:ці роботи Луцькавтодор не виконував.
Петро Показати IP 30 Серпня 2016 02:23
Як в старому анекдоті: американськи дорожникі хваляться шо вони кладуть асфальт 10см. а росийські(Українські) кажуть шо кладуть метр товщиною алеж по сантиметру товщиною кожен рік.
123 Показати IP 31 Серпня 2016 00:23
Неякісна робота, погано поклали, без рукі, вкрали кошти ко-ко-ко, закрийте вже рти. Як крали, так і будуть красти. Майже все місто в нових дорогах, це я як водій кажу а тут побачили пару ям які залатають і все. Хоча вам з маршрутки видніше. На Львів дорога нова, на Рівне теж кладуть. Якого вам ще треба. Те що не по тнхнології кладуть це факт але краще вже не буде!!