USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

23 округ: визначили переможця, – УКРОП

18 Липня 2016 04:46
Відповідно до паралельного підрахунку голосів, який проводить Волинський УКРОП, у 23-ому окрузі опрацьовано 100 % бюлетенів. Найбільшу кількість голосів отримала кандидат в депутати Верховної Ради Ірина Констанкевич.

Про це йдеться у повідомленні Волинського УКРОПу на сторінці у Фейсбуці.

Згідно з даними УКРОПу, перших п’ять позицій у виборчій гонці посіли:

Констанкевич Ірина Мирославівна – 44123 (57,42 %)
Кирда Людмила Федорівна – 9943 (12,94 %)
Була Сергій Володимирович – 6694 (8,71 %)
Веніславський Федір Володимирович – 3973 (5,17 %)
Кулачек Юрій Миколайович – 3056 (3,98 %)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
голос Показати IP 18 Липня 2016 07:50
З таким "результатом" своїх однопартійців, Гунчик повинен подати у відставку!!!
А до голос Показати IP 18 Липня 2016 08:18
А нащо йому напрягатись якщо восени будуть дострокові вибори в Верховну зРаду. Тому ніхто з серйозних "пасажирів" на цих довиборах і не тратив гроші. І не тільки по 23 округу.
Я Показати IP 18 Липня 2016 08:24
Добре що Констанкевич, а не та різна **
А до Я Показати IP 18 Липня 2016 13:28
А ще краще було б, якби вона так пройшла по Луцьку. Жителі Полісся (не полішуки) життєво розумніші за лучан.
ДО А ТА Я до А Показати IP 19 Липня 2016 11:36
Ти хоч розумієш значення слова - полішуки,і не тобі чм* судити про їх розум. Чорниці та картрплю жереш ту що полішуки назбирали.
волинянин Показати IP 18 Липня 2016 08:32
Вітаю! Такі жінки повинні бути в парламенті
Володимир Показати IP 18 Липня 2016 09:37
Тільки б Констанкевич гроші не роздавала, за голоси
виборець Показати IP 18 Липня 2016 10:08
Побачимо,що вона зробить для 23 округу...
Гоша Показати IP 18 Липня 2016 10:22
Вітаю. Такі люди будуть достойно представляти інтереси своїх виборців. І головне - результативно.
Ірина Показати IP 18 Липня 2016 10:44
Вітаю ! Це правильний вибір волинян ! Бажаю успіхів і розвитку !
777 Показати IP 18 Липня 2016 11:50
Хоч хтось нормальний...Хай працює і нас не забуває. Чекаємо справ для людей
Сусід Показати IP 18 Липня 2016 12:39
Щиро від душі вітаю Ірину з перемогою! А фальсифікатора-мародера "снайпера" Лапіна треба гнати з ВР!!!!
Слабенко Показати IP 18 Липня 2016 16:06
Ох Степан Петрович Зря ти
Ко Показати IP 18 Липня 2016 16:10
Круто
Я Показати IP 18 Липня 2016 16:16
Ура, вітаю пані Ірину, нехай щастить!!!
mar Показати IP 18 Липня 2016 19:18
Дипутат повинен робити не для округу а для країни. Тому і привикли дай на вікна дай на школу. Ні повино бути що ти зробив для країни. Іра вітаю широ!.