USD 37.25 37.60
  • USD 37.25 37.60
  • EUR 37.40 37.80
  • PLN 9.22 9.47

40 фактів про бандерівців

18 Червня 2014 11:33
Цікаві факти про бандерівців, що викликають у нас посмішку, на росіян наводять жах та паніку. Наприклад, Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН, бандерівці розмножувались укусами, а дивізій “Галичина” насправді було п’ять – “Галичина”, “Вільна Галичина”, “Мертва Галичина” і “Вільна від москалів Галичина”. Про це йдеться на сайті вСвіті.

1. Бандерівців видумав німецький Генштаб. Із вдячності німцям та із ненависті до Росії, росіян і всього російського бандерівці видумали Адольфа Гітлера.

2. Перші бронежилети з'явилися у Радянському Союзі і прикривали тіло лише ззаду. Бо бандерівці завжди стріляли в спину.

3. На Західній Україні радянські військові пересувалися парами, зв`язуючись спина до спини. Це заважало ходити, але страхувало від бандерівців, які завжди стріляли в спину.

4. Бандерівців фінансували німці. Мельниківців теж фінансували німці, але через інший банк. Для відмивання бабла.

5. Бандерівці ніколи не воювали з німцями. На жаль, німці часто про це забували і воювали з бандерівцями. При цьому вони не поверталися до бандерівців спинами, і відбувалася страшна різня.

6. Бандерівців активно підтримували сіоністи – люті вороги СРСР. Вони навіть прислали їм із Палестини два єврейські медичні батальйони.

7. Бандері настільки не давала спокою слава Гітлера, що він написав книгу “Моє визвольне змагання”, де сформулював “остаточне вирішення польского питання” у “хрестовому поході на Волинь”.

8. Кажуть, що Бандера сидів у польському концтаборі. Це неправда. Поляки просто охороняли його від агентів НКВД, бо ненавиділи Росію.

9. Кажуть, що Бандера сидів у німецькому концтаборі. Це неправда. Він лікував хвору підшлункову у режимному санаторії СС.

10. Бандерівці завжди люто нападали на пацифікаційні команди поляків і вирізали всіх ущент. Хто не знає, пацифікації – це акції польських пацифістів по встановленню дружби з іншими народами тогочасної Польщі.

11. Бандерівці завжди діяли у лісах, а на відкриті простори виходили тільки вночі. Вони боялися сонячного світла.

12. На Західній Україні діяли загони НКВД, замасковані під бандерівців. Але їх швидко розкривали: у енкаведистів руки були по лікоть в крові, а у справжніх бандерівців – по плечі.

13. Бандеру, як і Бабая, насправді видумали москалі для того, щоб лякати ним дітей. Діти настільки в нього повірили, що вони матеріалізувалися. Тільки Бабай носив галіфе, мав вуса і курив люльку.

14. Бандерівці під страхом смерті заставляли гуцулів масово виготовляти карпатські килими, які далі відправлялися Гітлеру. Із усіх килимів він найбільше любив гризти саме карпатські.

15. Поляки насправді настільки любили волиняків, що почали масово надавати їм медичну допомогу і проводити обстеження. З массового взяття аналізів крові з безіменних пальців селян почалась Волинська різня. Тупі бандерівці і досі стверджують, що її розпочали поляки.

16. Бандера був не просто карликом із великою головою і червоними очима. Він був цирковим ліліпутом із Літаючого Цирку Ріхтгоффена.

17. Бандера не був українцем. Він був іспанцем. Але це приховував.

18. Шухевич не був українцем. Він був одеським євреєм, і справжнє його прізвище – Шухерович. Саме він підтримував зв'язки бандерівців із сіоністами.

19. Адольф Гітлер був Провідником Берлінського Крайового Проводу ОУН.

20. Бандерівці розмножувались укусами. Людина, покусана бандерівцем, нічим не виявляла себе до повного місяця; тоді виходила надвір, казала “свій, до свого, по своє” і перекидалась бандерівцем в кожусі і з обрізом.

21. Таким-сяким порятунком від укусу бандерівця був тільки один варіант – укус чекіста. Люди, укушені чекістами, ставали стукачами. Уночі вони виходили в ліс і стукали по дереву морзянкою. Укушені бандерівцями стукачі просто умирали, і це давало підстави Православній Церкві(МП) їх відспівувати.

22. Бандерівські історики стверджують, що в УПА були навіть танк і літак. Це правда. Бандерівці взагалі любили красти все, що погано лежить.

23. Уніформу для УПА розробив Г’юґо Босс по особистій вказівці Розенберга.

24. Свій головний убір бандерівці називали “мазепинкою”. Цим вони підкреслювали свою ненависть до Росії, росіян і взагалі усього російського.

25. Бандерівці не користувались власними іменами, а тільки псевдонімами. Ця кримінальна традиція легко пояснюється: усі бандерівці були злочинцями.

26. Бандерівці люто ненавиділи і жахливо вбивали польських професорів і радянських учительок. Войовниче бидло завжди агресивно ставиться до освіти.

27. Найжахливішим винаходом бандерівців була так звана “Просвіта” – агітаційно-пропагандистські гуртки сектантського типу, що задурманювали населення і прививали їм ненависть до Росії, росіян і усього російського. Саме для їхньої діяльності бандерівці придумали НЛП, 25-й кадр, інфразвук, п’ятихвилинки ненависті і греко-католицьку церкву.

28. Бандеру називали “провідником”, бо до війни він ходив по електричках і перевіряв пасажирські квитки. Ось такий тупий був гумор у бандерівців.

29. Заступником Шухевича був американський шпигун Волтер Кук - нащадок того самого кровожерного пірата Джеймса Кука.

30. Бандерівці люто заздрили Гітлеру, бо у того було багато зручних бункерів. Тому вони рили собі бридкі вогкі землянки, у яких кишіли черви і миші. Бо бандерівці ніколи нічого не могли зробити належним чином.

31. Найлютіші і найкровожерніші бандерівці записувались у дивізію СС “Галичина”. У ній служило бандерівців більше, ніж усіх інших разом взятих народів СРСР у німців.

32. Насправді бандерівських дивізій було п”ять: “Галичина”, “Вільна Галичина”, “Мертва Галичина”, “Гітлерова Галичина” і “Вільна від москалів Галичина”. Саме тому бандерівці умудрилися одночасно звірствувати в різних куточках світу.

33. Червоно-чорний прапор бандерівці розшифровували як “кров москаля на вкраїнській землиці”.

34. Символом бандерівців був тризуб. Неодмінним атрибутом всіх зборів бандерівців були поставлені вертикально вила-трійчата, на яких корчився живий росіянин.

35. По особистій вказівці Шпеєра, бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювалися різним дрантям тридцятирічної давнини.

36. Ісконно русскую трьохлінійку” бандерівці називали “шестилінійкою”. Річ у тім, що пробивні характеристики зброї бандерівці визначали наступним чином: ставили у шеренгу десять росіян і стріляли в них одною кулею. “Шестилінійка” пробивала наскрізь шість росіян. А StG.44 називали “дев”ятилінійкою”. Здогадайтесь, чому.

37. Бандерівці настільки ненавиділи все русскоє, що навіть повигадували якісь недолугі військові звання – “ройовий”, “кущовий”, “пасічний”, “хутірний”, “провідник”. Заступник “провідника” називався “напівпровідником”. А Гітлера бандерівці називали “Надпровідником”.

38. Для посвячення у бандерівці кандидат повинен був привселюдно вбити і розчленувати росіянина. І випити його кров. Кажуть, що Гітлера посвячували тридцять два рази. За його власними проханнями.

39. Бандерівці настільки ненавиділи Росію, росіян і все русскоє, що носили “вишиванки” – перешиті ісконно русскіє косоворотки.

40. Якби бандерівців не було, їх слід було би вигадати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Шо Показати IP 18 Червня 2014 12:16
тебе вперли?
Штефан, Луцьк Показати IP 18 Червня 2014 12:17
41. Окрім одного літака та одного саморобного танка у бандерівців було багато Неопізнаних Літаючих Об'єктів - НЛО. Сконструйовних і виготовлених євреями, що переховувались у лісах від геноциду фашистів, а потім переданих в УПА. На них кляті бандери викрадали москалів, проводили над політруками, комсоргами, парторгами, лекторами, комуністами та іншою нечистю медичні досліди, потім розчленовували бідолах і споживали у вигляді шашликів. Найбільш кровожерні їли кацапів сирими. Всі нинішні НЛО належать виключно ЗСУ, які є продовжувачами традицій канібалізму. Деякі із НЛО помічені на Східному фронті, на Донбасі - вночі викрадають терористів. Що із ними потім роблять? Що-що. Сухі пайки. Потрохи - пожирають. Без кулінарної обробки.
Любі свині Показати IP 18 Червня 2014 12:39
А ше бандерівці п"ють кров в комарів у лісах - так і виживають.Остап Бендер теж був бандерою- просто трішки змінив прізвище щоб НКВД не заарештувало. Сучасні бандерівці хочуть звільнити всіх бюрократів і хапуг щоб самим всістись на їхні місця і попробувати - як ото можна прожити без хабарів. Також бандерівці застрелили Джона Ленона - адже він не співав українською. Вбивство Кеннеді - теж їх рук діло - не носив вишиванки цей президент американський. Содом і Гомору спалили теж бандери - там багато кацапів було і горіляку хляли. І путін - то є наймоцніший бандерівець - так згуртувати українців і накликати біду на расєю ше тре подумати:)
Богдан Показати IP 18 Червня 2014 14:16
Дивні статті. У Вас принаймі працюють справжні журналісти? Це навітьне тролінг, а просто обєктивна думка. Цікаво що ресурс з інформаційного перетворився в великий банер.
Джулія Показати IP 18 Червня 2014 15:06
Більшість росіян нині так і думають :-( , що красномовно свідчить про рівень їх розумового розвитку.
Горохівець Показати IP 18 Червня 2014 16:02
А ще БАНДЕРНИ помилково називають БАНЕРАМИ
Горохівець Показати IP 18 Червня 2014 16:04
А ще БАНДЕРШТАТ - це штат у США, а не фест у луцькому парку
НЕЛУЧАНИН до Горохівець Показати IP 18 Червня 2014 20:40
то є таємний штат у США . про нього там не знають, але прокляті москалі все взнали. то їм жирік розпатякав
НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Червня 2014 20:41
виглядає на перші 40 статей нової конституції рашкостану
Штефан, Луцьк Показати IP 18 Червня 2014 20:45
46. Столиця бандерів - місто Бендери у Молдові. Улюблений музінструмент - бандура. Гроші тримають у банках. Трьохлітрових. Потім - пропивають. На банкетах. Моцні, як бенгальські тигри. Найкрепший - Бенюк. Він же Богдан.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus