USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

700 Миколаїв бігали Луцьком заради допомоги дітям. Фоторепортаж

15 Грудня 2019 16:09
Вже вчетверте в Луцьку відбувається благодійний захід, приурочений до улюбленого свята – Дня святого Миколая.

Традиційний забіг стартував 15 грудня від ТРЦ «Порт Сіті». Тут його учасники реєструвалися та отримували спеціальний комплект – номер, святкову червону шапку та сувенірну атрибутику.

До речі, багато хто вирішив підтримати невимушену атмосферу і прийшов у костюмах та з домашніми улюбленцями.
Перед стартом ведучий оголосив про початок розминки, яку за допомогою запальних танців провели зі сцени дівчата. Справжнім сюрпризом для наймолодших глядачів дійства стала поява спортсменів-екстремалів, які спустилися з даху торгового-комплексу.
Після традиційного відліку стартував і сам забіг.
Один із організаторів акції Олександр Оришко розповів, що у заході взяли участь 700 учасників. Це, наразі, рекорд забігу. Він відзначає, що охочих виявилося значно більше, ніж очікувалося — останні декілька днів був справжній ажіотаж. То ж організатори вважають, що наступного року кількість «Святих Миколаїв» може перевищити тисячу.
Учасників забігу розподілили відповідно до віку та дистанції. Дорослим — від 14 років — доведеться подолати відстані 2 км та 7 км. Дитячі пробіги — 100 м (1-6 років), 300 м (7-9 років) та 500 м (10-13 років).
Спортивно-розважальна акція має ще й важливу соціальну мету. Зібрані кошти, які отримали завдяки внескам учасників забігу та спонсорам, будуть передані Ресурсному центру «Кольорова капустинка».
Фото Олександр Дурманенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
1 Показати IP 15 Грудня 2019 16:29
Однозначно що це круто! І набагато корисніше.ніж давити диван і розповідати як усе погано кругом і "проблему" перекритого проспекту! Хоч "знавців "про всіх і все це" перекриття" не обходить ніяким боком.
Анонім до 1 Показати IP 15 Грудня 2019 18:04
Круто,коли ти виростеш і будеш везти своїх дітей додому(якщо подужаєш їх зробити),а якийсь мудак перекриє дорогу,тоді ти згадаєш свій набір слів,через мат.Перекрити проспект,транспортне сполучення,заради допомоги дітям,на організацію цього стадного бігання пішло більше ніж ти собі уявити можеш,краще б ти в парку побігав,а ці гроші дійсно віддали дітям,а не рекламували портсіті!!!Понти,реклама і нічого більшого,а людям великі не зручності!!!Якщо тобі добре то ти не людина,а той хто в стаді,без мозку.
В котрий раз Показати IP 15 Грудня 2019 16:33
Єдине що стримує від надрізких слів тут, проте не на вулиці, це мета - допомога дітям. Невже в нас немає парка, щоб там провести той забіг, а не в черговий раз паралізувати половину міста? Мало того що переповнений, через діяльність або бездіяльність певних осіб, транспорт не можна дочекатися, так ще й нарешті сівши в нього не можна доїхати куди потрібно. А ним користується дуже багато хворих людей і ті самі діти. Коли вже нарешті ми перестанемо добрі справи мішати з прокльонами, лити в діжку з ложкою меду відра дьогтю? Та й дитина питає: "А хабі Миколай був не один, їх було багато?". От як сказати правду щоб не псувати свята?
лучанин Показати IP 15 Грудня 2019 16:56
Викиньте слово "св"яті". Св"ятий Миколай на небі,в Бога.А тут ВСІ грішні.Але дійство в цілому правильне.Св"ятковий,піднесений настрій,зустріч з родичами,друзями і знайомство з іншими незнайомими,хтось на когось "поклав" око,а потім весілля і т.д.і т.п.Одним словом_розумно!
Анонім до лучанин Показати IP 15 Грудня 2019 18:11
Ти своїм оком точно наклав велику купу,набігався аж весілля будеш справляти,ото загнув,напевно добре тобі давлять в голову сперматозоїди,звичайно що "розумно" для "розумних"людей,особливо для тебе,на дорозі зустрічаєшся з родичами,парнокопитними,ти хоч від стада не відстав?
Микола Показати IP 15 Грудня 2019 17:18
Краса,навіть депутати бігають.
??? до Микола Показати IP 15 Грудня 2019 23:06
Якщо транспортне питання невирішеться всі будемо бігати....
Реаліст Показати IP 15 Грудня 2019 17:23
Реклама язичницьких богів. Дурдом... ще забули організувати забіг богів сонця
Арафат до Реаліст Показати IP 16 Грудня 2019 08:43
Якраз в язичників з головою все гаразд було тому і нещадно їх винищують та очорнюють
Служивий Показати IP 15 Грудня 2019 19:27
Таваріщ замполіт ! Таваріщ Пустовот ! Ето что такоє творіцца ? Ви чєм думали, коли прінімалі решеніє про ето ? Народ нє понял такой ініціатіви ! Ну дуже вже прослідковується незамаскірованная дурь.На спутніках слєжєнія не можуть дати вразумітєльного обьяснєнія масовой перєдіслокації 700 Миколаїв . Будетє отвєчать по всей строгості "Устава караульной служби" ! На виборах, дорогенький, на виборах ... І потім без обід ...
очевидець заторів Показати IP 15 Грудня 2019 20:22
як на мене , забіги такі треба влаштовувати на стадіоні! на крайній випадок на менше завантажених вулицях. Або, нехай порт на своїй стоянці це робить!
Нелох Показати IP 15 Грудня 2019 21:08
Благодійний внесок 50грн, множим на 700 меценатів, маємо 35000 грн допомоги БО Капустинка. Кожен учасник отримує комплект подарунків на 250грн, це 175000грн на уасників, усе місто в бігбордах, їх друк і оренда близько 100000грн. Отже організація події обійшлася мінімум в 10 разів дорожче. Маркетологи ТЦ вітають усіх!
127 Показати IP 16 Грудня 2019 10:04
"09:01 У Сполучених штатах провели 20-ті перегони оголених Санта-Клаусів до Різдва (ТСН)". Беріть за приклад.
Їван Показати IP 16 Грудня 2019 14:38
А яка класна подруга на 23-й фотці!