USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

8 областей, де Путін планує подальшу дестабілізацію

4 Липня 2014 13:00
Росія продовжуватиме підтримувати терористів та розхитуватиме надалі ситуації на Сході, а восени Росія планує влаштувати нову хвилю дестабілізації у восьми областях України

Про це повідомив під час брифінгу секретар РНБО Андрій Парубій, передає Еспресо.TV.

«Росія активно використовує факти для дискредитації сил АТО. Наголошую, українська армія жодного разу не здійснювала обстріли у напрямку житлових масивів, де є мирні жителі. Знищення об’єктів інфраструктури набули системного і агресивного забарвлені і їх завдання – максимально загострити протистояння, а ціль Росії - максимально добитися боїв», - сказав Парубій.

Він також відзначив, що заклики російського президента Путіна до перемир’я нічого не означають, оскільки Росія продовжує підтримувати терористів.

«Слова Путіна про мирний план – це не більше ніж лукавство. Росія продовжує надавати підтримку терористам і намагається затягнути протистояння. За нашими розвідданими, ціль Путіна - надалі розбалансовувати ситуацію в південно-східних регіонах. Навіть дано завдання стратегічним інститутам Росії вивчати можливість створення Новоросії», - сказав Парубій.

З його слів, розвідка надає відомості, що на вересень-жовтень планується нова хвиля дестабілізації у 8 південних і східних областях України.

«Це Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська і Одеська області», - сказав Парубій.

Протягом літа Путін буде намагатися законсервувати ситуацію в Україні, зважаючи на неактивний політичний сезон, щоб восени зробити нову хвилю дестабілізації.

«Путіну потрібен не Крим, його ціль - вся Україна, і він, я переконаний, буде проводити політику, щоб показати світу, що Україна буде під його контролем або стане дестабілізуючим регіоном», - наголосив Парубій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
гiсть Показати IP 4 Липня 2014 13:05
Цей Парубiй ще кровi не напився.
Я до гiсть Показати IP 4 Липня 2014 13:22
Ему путинская кровь нужна. Литров 5...
уролог до Я Показати IP 4 Липня 2014 20:41
У путлера не кров, а сеча
гість до гiсть Показати IP 4 Липня 2014 13:59
Це вовка пуКін ще крові не напився, малий жовтий карлик
гістю Показати IP 4 Липня 2014 13:28
Кривавий лисий карлик
Анонім до гістю Показати IP 4 Липня 2014 13:55
а шипілявий Парубій... чим краще ???
гість до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 14:01
Бо він не ...ЛО на відміну від коротунчика
титушко Показати IP 4 Липня 2014 14:03
Вперше зникає держава-засновник ООН. Зникає вонa в ході громадянської війни, коли супротивні сторони мають лише умовну легітимність і жодна з них не визнається повністю легітимною всім міжнародним співтовариством. і що найприкріше своїми руками-повелися на розводку олігархів власників тб і змі
гість до титушко Показати IP 4 Липня 2014 14:06
Ти правий. рашка зникає, і лише умовна легітимність її досі тримає. :)
Петро Показати IP 4 Липня 2014 14:21
Скоріше, все буде навиворіт,, Путлєр при своїх амбітних планах навіть не "Цар Всєя Русі ", а "Царь міра сего" ЗГИНЕ,а росія розпадеться і тоді лишень ми відчуємо себе повністю повноцінною НАЦІЄЮ!!!!!!!!!!!!, а ви тролі зновуж будете підкаблучниками і витиратимете оте все гімно яке вартує вас і ваших висловлювань. Слава Україні!!!!!!!!!
Анонім до Петро Показати IP 4 Липня 2014 15:31
Слава дыбилам!
мінона до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 20:07
коментар було видалено
мінона до Анонім Показати IP 4 Липня 2014 21:47
Це ти про себе?
0332 Показати IP 4 Липня 2014 14:32
Головне, аби місцеве населення на провокації не піддалось. Тоді путін все*еться, бо йому нічого не вдасться.))))))))))))))))))
титушко Показати IP 4 Липня 2014 14:32
до філологів я йду в гості чому гість кров чому кривавий народився-різдво.2 якщо Волинь стане державою я повернуся НА або В Волинь.просто я технар