USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Протестувальники перекрили в'їзди до Києва: горять шини

24 Січня 2017 09:52
Кілька десятків людей та автомобілів зібралися на в'їздах до Києва на Бориспільській, Житомирській, Варшавській і Одеській трасах та заблокували по одній і дві смуги на дорогах.

Про це інформує у вівторок BBC Україна.

Вони заявили, що хочуть привернути увагу влади до теми розмитнення автомобілів, придбаних за кордоном.

Протестувальники закликають ухвалити законопроект 5567, який врегульовує використання машин з іноземними номерами.

Законопроект пропонує запровадити «умовне часткове звільнення від оподаткування» ввезених з-за кордону авто і встановити за це «справедливу плату».

На Бориспільській і Одеських трасах перекрили по дві смуги. Активісти палять шини. На дорогах є значні затори.

Поряд з протестувальниками чергує патрульна поліція.

Нагадаємо, аналогічні акції власників авто з іноземною реєстрацією відбувалися у листопаді на під'їзді до пункту пропуску «Рава-Руська», що на українсько-польській ділянці кордону.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку власники авто, зареєстрованих за кордоном, вимагали від влади припинити дискримінацію українців стосовно термінів перебування та умов заїзду іноземних автівок на територію країни.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Вася Показати IP 24 Січня 2017 09:58
Тільки одні пенсіонери не можуть прийти на мітинг і щоб їм пенсії підвищили !
123 Показати IP 24 Січня 2017 10:06
Долбаный бардак в стране!
Коля Показати IP 24 Січня 2017 10:24
Хай би палили шини на своїх не розмитнених автомобілях не знімаючи!!
Учасник дорожнього р Показати IP 24 Січня 2017 10:34
Бачите у себе в дворі машину на литовцях чи поляках, не соромтесь, пор***е колеса. А ще краще, зніміть номера та викиньте в смітник. Треба провчати цих хитрозроблених представників сексуальних меншин
Анонім до Учасник дорожнього р Показати IP 24 Січня 2017 11:12
а не боїшся, що тобі те шило кудись вставлять ?
ги до Учасник дорожнього р Показати IP 24 Січня 2017 11:21
а ти бідното, й далі їзди на задрипаному кориті і заздри моїй аудюсі ;)
Місцевий Показати IP 24 Січня 2017 10:40
І як можна після цього думати про громадян Украіни Захмарні ціни на компослуги мізерні пенсіі космічні ціни на продукти харчування порівняно з зарплатою і всім нормально Машини які не є предметом перщоі необхідності палимо шини І скажи піссля цього що тут живуть бідно АБСУРД
Анонім до Місцевий Показати IP 24 Січня 2017 11:13
так тебе все влаштовує. ото поплакався перед компютером та й все. легше стало ?
Луцьк Показати IP 24 Січня 2017 10:50
Безплатний тільки сир в мишоловці!!!
Анонім до Луцьк Показати IP 24 Січня 2017 11:13
це ти до чого пук"ув ?
Опер Показати IP 24 Січня 2017 11:26
А чому бурштинокопачі не приїхали, і розкрадачі лісу могли б підтянутись.
Alex Показати IP 24 Січня 2017 11:46
Ті хто проти цього руху, або Длбо..оби або ті злодюги що обкрадають народ.
Xela до Alex Показати IP 24 Січня 2017 16:44
Долбо....би в цьому русі. Вони не сплачують податки - тим самим обкрадаючи народ.
Андрій Показати IP 24 Січня 2017 12:22
Все правильно роблять, чому люди які своїми руками тяжко заробляють кожну копійку змушені платити в 3 рази більше реальної вартості автомобіля!
ой Показати IP 24 Січня 2017 12:45
А я розмитнив по закону,сплатив все,що потрібно,і що тепер іти палити шини,щоб не виглядати придурком на фоні хитро.....х ??????
лучанин Показати IP 24 Січня 2017 12:50
Цікаво де екологічні служби..?? де правоохоронці..? чому не дати ти дибілам що перешкоджають рух інших транспортних засобів по 15 діб за хуліганку і не добавити по року за непокору поліції?