USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучан кличуть на Народне віче. АНОНС

1 Березня 2014 10:17
Луцький Євромайдан збирає Народне віче завтра, 2 березня.

Віче проходитиме під гаслом "Очистимо владу!".

Традиційно віче збирається на Театральному майдані міста Луцька у неділю, 2 березня, о 13:00.

На майдані - наше майбутнє!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 10:22
Гоніть Шибу з Волині
з Волині до Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 10:57
не з Волині, а по местам их исходной дислокации... шибу- в турийск хфедика- в любомль данильчук- в млынов (список можно/нужно продолжать...) хватит рагулей в Луцкой власти, докеруввались.... Депутатами от Луцка могут быть только Лучане.
Руденко до Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 23:12
Гузь ти де чому на ринг не виходиш? Боягузло тікай бо тебе вже ніхто не спасе!!!
інтересно мені Показати IP 1 Березня 2014 10:26
кого люстріруєм завтра? неслужившого в армії данильчука і свору чи його заступника жиробаса Хведчака?
лучанка до інтересно мені Показати IP 1 Березня 2014 11:23
Обирайте народе фашистів, не хай наводять порядок, що страшно вийти погуляти. ПРАВИЙ СЕКТОР людей бє, вони себе відчувають без наказаними і нічого не бояться. ДАНИЛЬЧУК скотино тобі вже скоро щось хтось зробить, контролюй своїх ф*шистів малолітніх. а то тільки владу контролюєш...міліцію..прокуратуру... Ви вже своєю зграєю д*білів наробили толку в області...ІДІОТИ!!!!
До лучанки до лучанка Показати IP 1 Березня 2014 13:14
коментар було видалено
Лучанка до До лучанки Показати IP 1 Березня 2014 13:21
Не говори про себе в голос, не треба бути нікому з них...Просто Данильчук з своїми підопічниками тільки всіх залякують.. А ти то точно ф***ст(ка0, якщо нічого не боїшся!!!
тоді до Лучанка Показати IP 1 Березня 2014 13:30
в теперішній ситуації краще бути фашисткою, ніж гепнутою д*рою, як ти.
А Показати IP 1 Березня 2014 10:29
Бандерівську банду геть.Хай в Крим їдуть щоб голови їм повідбивали.
Беркут до А Показати IP 1 Березня 2014 13:18
волинський в Крим, хай там дохнуть!
В Крим до А Показати IP 1 Березня 2014 13:20
Беркут волинський послати, хай там дохнуть
лучанин Показати IP 1 Березня 2014 10:33
Данильчук, Хведчак і ко їдете в Крим захищати Українську державу? Чи ви СЦ*КУНИ!??!!?
Лучанка до лучанин Показати IP 1 Березня 2014 11:24
СЦ*КУНИ вони, вони тільки вміють кричати...Ф******ти...
аяяй до лучанин Показати IP 1 Березня 2014 12:24
і активіста Сашу Бєлого з рівненщини хай захватять з собою
Анонім до аяяй Показати IP 1 Березня 2014 14:31
Сашка до тебе в хороми, скотина януковиська
Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 10:34
Шиба підлабузний пес Януковича
ррр Показати IP 1 Березня 2014 10:37
тролі не ставте стільки лайків собі самі ви що тут лідей стільки не заходить на цей сайт а в и лайки по 50 штук на пост , невже ви справді думаєте що люди такі тупі...
не до ррр Показати IP 1 Березня 2014 10:38
не тупее майдаунов
Анонім до ррр Показати IP 1 Березня 2014 14:32
На лобі хай собі ставлять лайки та на дупі путіна
Анонім до ррр Показати IP 1 Березня 2014 16:06
ті що в ПР з Данильчуком, не просто тупі, а ще й сліпі!!!!! А за лайки "жаба" душить???? я дуже радий, що люди нарешті зрозуміли "ху із ху".
Дарина до Анонім Показати IP 2 Березня 2014 00:09
Згодна !!
Правдоруб Показати IP 1 Березня 2014 10:39
Заставити Гузя, Бондаря, Данильчука, Алєксєєва, Шибу, Швидкого, Цісарука, Крохмаля та інших заслужених майданівців їхати в Крим, відвойовувати цілісність України. Цікаво побачити їх реакцію. Це ж не вдома вареники їсти в теплі, коли дійсні патріоти гинули
друг данильчука до Правдоруб Показати IP 1 Березня 2014 11:11
Повністю згідний. Хотів би почути скільки полягло відморозків з правого сектору. Як не дивно ніодного. Вони тільки можуть на похоронах розказувати. Чому данильчук не в гробу. Бо сц*кун. 18-22 лютого робив погроми в Луцьку, в Київ не поїхав.
олесь Показати IP 1 Березня 2014 10:40
гузь хоче використати людей, які прийдуть на віче в своєму конфлікті з Руденком. Він хоче завести толпу і послати її на управління міліції.
скорее до олесь Показати IP 1 Березня 2014 10:42
люди пошлют его накуй...
Анонім до скорее Показати IP 1 Березня 2014 16:07
хай би туди і ішов!!!!!
Next Показати IP 1 Березня 2014 10:42
Самі до влади рвуться!!! Гусь аж бігом посаду зайняв в обл. раді! А правий сектор доказав чого вони хочуть! Посад!!! Замість того щоб їхали на Крим, то проводять "Люстрацію" в мирному місті Луцьк!!! Не розумію чому лучани мовчать!!! Чому не можемо зібратися, і поставити їм ультиматум хай забераються з Волинської області, і не роблять тут анархії. Жодний на сцені не запропонував реформ для покращення життя Волинської області, та виходу з кризи, за то вивчили слово люстрація.
Люстрація до Next Показати IP 1 Березня 2014 13:26
Ніяких реформ не буде, поки не поженуть з теплого кубла ГАСПАДАРНИКІВ_СОВЄТСКИХ ЗА***НЦІВ_ПІДЛАБУЗНИКІВ. А без радикальних дій нічого не вийде, бо тримаються ті маразматики за крісла зубами і правлять в маразмі і далі.
Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 10:43
Данельчук і ко хоть щось та роблять ТАКІ НА ЧАС РЕВОЛЮЦІЇ ПОТРІБНІ
Іван до Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 11:15
Шо ти мелеш, половина їх судима за бандитські кримінальні, а не економічні чи господарські злочини (навіть є судимості за розбійниі напади), які вони називають політичними - (БРЄД) і їхній радикалізм в спокійному Луцьку не потрібен, бо саме вони своїми холодними серцями і гарачими-киплячими головами, бунтують жителів і стравлюють між собою. Гнати нациків секторів та їх прибічників.....
Івану до Іван Показати IP 1 Березня 2014 14:34
Тебе давно пора вже судити самого, того й ходить Данильчук і вичісляє вас пацюків, а пізніше і ти будеш судимий сволота!
Анонім до Івану Показати IP 1 Березня 2014 16:13
Кого він "вичісляє"???? Cхаменись, на плітках бабок і інтригах владу завойовує для себе!. А такі, як ти "пацюки" і "сволоти" йому допомагають!!! Тільки пам'ятай, тебе першого забуде, коли до влади дорветься!!! (НЕ ДОВЕДИ ГОСПОДИ!!!!).
Революціонер до Тарас Бульба Показати IP 1 Березня 2014 20:17
Згоден, а з понеділка їх до стінки. як перших революціонерів. Скіьки можна ненависті. Схаменісться, огляніться, Україна на шматки, а ми Гузя і Руденка, "обоє рабоє", обговорюємо!!!
коля Показати IP 1 Березня 2014 10:54
коментар було видалено
ант Показати IP 1 Березня 2014 10:55
Діти хватить грати в войнушки, Україна в небезпеці, потрібно об"єднуватися зі сходом, боротися за Крим, думати де взяти гроші на пенсії, не принижувати працівників правоохоронних органів, а поставити їм завдання вертати в державну казну нечесно нажиті грошіі.
до ант Показати IP 1 Березня 2014 11:04
Дуже слушно! А то аж страшно читати оте базікання та гру в анархістів-революціонерів! Хто любить Україну, хто є патріотом, давайте будемо разом тактовно і принципово робити щось для того, щоб нам жилося добре! Інакше буде велика біда.
11 Показати IP 1 Березня 2014 11:14
Ну не вже ж не вгомоняться... У 1917 до влади прийшли Леніни і троцькі, які теж ніколи в житті нічого не робили, але хоч розумні у вчені були,і почали нищити інакодумців. А ці Майдауни мало що ніколи палець у палець не вдарили, Гусь ще й паразитує на власній багатотерплячій дружині, так ще й претендують на роль нових революціонерів. Може, досить вже революцій? Як свідчить історія, всі революціонери закінчували погано, це ж саме жде й гусів з данильчуками. Саша Білий у Рівному вже показав, що вони таке, фашисти відпочивають. Європі, може, якраз такі й треба, хай їде виховувати уряди Німеччини і США.
ЧЕСНО Показати IP 1 Березня 2014 11:24
по - чесному весь керивний склад мвс сб прокураури суди добровiльно повиннi пiти у вiдставку довiри у громади немає це факт але методи якi використовує теперiшня влада неприпостимi це пiдрив довiри це те проти чого боролись збирайте документуйте вiддавайте в комiтет по корулцii та комiтет по люстрацiiверховноi ради iнакше вашi дii породять хаос а цим знов скористуються негидникi
Лучанка до ЧЕСНО Показати IP 1 Березня 2014 11:31
Да наш народ вже багато зробив...все розгромив,. А хто б до влади не прийшов всі херові вам Данильчук не хай покерує може почнуть на волині смертну казню, Майя такі бумажки буде підписувати вона ж блондинка тупоголова, а Гузяра тільки старається щоб вже більший пост зайняти і грошенят відкачати. Українці вони, попритихали тільки вмієте віче збирати, а порядок в місті хто наводити буде, правий сектор людей бє вечорами на вулиці... Данильчук почни контролювати своїх малолітніх Фашистів!!!!!!
А громада обрала на до ЧЕСНО Показати IP 1 Березня 2014 20:28
А судді хто? Хто судитиме? Пропоную обрати. Перший достойний кандидат, хто має довіру і підтримку народу та громади Борис Петрович Клімчук. Він очолить і одноособово проведе люстрацію. Ура!!!!!! Ми перемогли. Всіх вітаю. Запиатння:чи не перплутали Ви тупе б*дло з громадою? Відповідь: з огляду на грамотність "да"!
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 11:39
ТРОЛІ КАЦАПСЬКІ !!!!!!! НЕ СТАРАЙТЕСЬ. ВАС НІХТО ВСЕРЬЙОЗ НЕ СПРИЙМАЄ. ВОЛИНЬ БУДЕ УКРАЇНСЬКОЮ І ДЕМОКРАТИЧНОЮ . СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!!!!!
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 12:15
коментар було видалено
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 16:18
"Нелучанин" збирай манатки і в Крим!!!! Таких "хероїв" давно "всерьйоз" (навчись писати граматично) ніхто не сприймає!!!!А ми місцеві без тебе лад будемо наводити.
Андрій Показати IP 1 Березня 2014 11:41
Приходьте люди на віче! Візьмемо Гузя в кайданки та прикуємо до сцени. На коліна поставимо його перед Волинянами - нехай розкаже як гроші отримував під час виборної компанії до Верховної ради України !!!! Брехун та лицемір!!!
Руденко до Андрій Показати IP 1 Березня 2014 20:37
Всіх приходьте, за місяць всі будете за гратами, ось тоді я ще ваших друзів за пропозицію хабаря за грати, а коли СІЗО заповнимо вже з адвокатами побалакаємо за звільнення$$$.
Віктор Петрович Показати IP 1 Березня 2014 11:48
Данильчук і Гузь, ви спочатку зрозумійте що таке цивілізована демократія, а після цього зробіть аналіз своїх дій та прагнень...!!!! Будете дуже здивовані, що нічого спільного з нею (демократією) ви не робите, а саме страшне, що навіть не плануєте!!!! В суспільстві склалось враження, що у вас проблеми зі здоров'ям..... Маю на увазі психічним. І на жаль це не жарт((((
Валерія Показати IP 1 Березня 2014 11:51
Правий сектор!!! Прокоментуйте будь ласка, навіщо ви під'їзд жали до валютників (біля ЦУМу) та вимагали з них данину (щомісячну), як це називається? Вор у вора дубинку украл!?
боря Показати IP 1 Березня 2014 12:06
все що написали про гузя і данильчука це правда. боюсь що б їм не прийшлось втікати з луцька як лучани обуряться
П.Данильчук Показати IP 1 Березня 2014 12:12
На словах я Лев Толстой, а на деле х_й простой
Лучанин Показати IP 1 Березня 2014 12:21
Шановні Лучани та Волиняни, для того щоб вигнати цих нацистів-узурпаторів з наших Волинських земель, слід завтра ВСІМ зібратися на Театральній площі, та показати їм хто на Волині господар. А не лише сидіти і інтернеті, і свої коментарі писати. ВСІМ ЗАВТРА НА ТЕАТРАЛЬНУ ПЛОЩУ, ВСІ ХТО ПОВАЖАЄ ЗАКОН, ЦИВІЛІЗАЦІЇ, ПРАВОПОРЯДОК, та СПОКІЙ НА НАШІЙ ВОЛИНІ, який існував раніше поки не по висовувались зі своїх "нор" ці нацисти - узурпатори влади на Волині !!!!!!!!
обовязково прийдемо до Лучанин Показати IP 1 Березня 2014 13:35
і покажемо, що ми солідарні з Правим Сектором, а мєнти хай сидять в норах.
Лучанин до обовязково прийдемо Показати IP 1 Березня 2014 14:12
коментар було видалено
Анонім до обовязково прийдемо Показати IP 1 Березня 2014 16:32
"мєнти" по норах сидять!!! А ти, як так розумію базуєшся в обл.раді!!! А дім твій справжній - це палац, тіпа в Пшонки??? Значить тебе перщого завтра будем "люструвати"!!!
Андрій Показати IP 1 Березня 2014 12:54
Підтримую "Лучанина". Давайте люди не сидіти в дома - завтра на Віче та поженемо геть з Волинської землі "Гузів", "Данильчуків" і подібних їм. Це ж якісь "Нелюди" Все громлять ламають, людей бють, а самі некопійчини власної на розбудові області непотратили. Скільки можна терпіти "негідників" . Вставай народе та геть "безпридєльщиків" з волинської землі... Хто підтримує???? Завтра на майдан!!!
Якщо до Андрій Показати IP 1 Березня 2014 13:38
конкретно до тебе прийшли і погромили- прийди завтра на Майдан, вийди на сцену і скажи це відкрито, нехай розслідують, якщо -ні - то не пі...и.
Мандела до Якщо Показати IP 1 Березня 2014 14:38
Андрій вже навалив, куди він піде? Нащо йому віче? Йому грошенят людських хочеться! Побачте собаки як вам шиї намилимо!
Анонім до Мандела Показати IP 1 Березня 2014 16:28
"побачте собаки" це ваші справжні імена???? чи це Данильчук вам такі дав???
1221 Показати IP 1 Березня 2014 15:11
Отже люстрацію треба починати з самих люстрантів, де лєксус появився? друг дав покататись, Друга сюди о *** а друг з батьківщини і одружений на двоюрідній сестрі голєва яка є кумою романюка і працює на митниці і збмрає нал на пр.
Українець Показати IP 1 Березня 2014 15:14
А гроші привозили клімчуку який платив войтовичу щоб приймати правильні рішення по розподілу землі і коштів за які голосував депутат гузь за що йому були вдячні зацікавлені посадовці і приватні підприємці які дали йому покатитись на Лексусі. Ок?
Ігор Г. Показати IP 1 Березня 2014 15:21
А якщо людина хабарник то яка різниця в розмірі хабаря питання моральних цінностей ніхто не знімав, а до корита завжди рвуться жадібні і аморальні люди і ми побачили в розподілі посад ступінь жадібності кожного з теперішніх кандидатів
пс Показати IP 1 Березня 2014 16:07
ви що забули як Гузь за 200 штук на останніх виборах до верховної ради продав свої голоси регіоналам? Підтвердження цьому - хюндай соната, будинок, і те що царьок ніде не працюючи горлопанить по майдамах вже 2 роки.
волинянин Показати IP 1 Березня 2014 16:35
Влада ,яка прийшла на крові людей не надовго. З 90-х років міліціонерів ображали наші люди так, як ляхи під час їх окуавції України . Ніхто не задумався ,що не всі правоохоронці хабарники. За цей час на Волині загинуло 3 співробітники міліції, які зустріли свою смерть від рук злочинців. Не побоялись вступити в нерівний бій з групами злочинців. Багато отримало тілесних ушкоджень. Жодна з існуючих з 90-х років влад не захищала міліціонерів. Кидали їх проти народу і проти тих хто порушував правопорядок ,в той же час вимагали боротись з кримілітетом. Треба бути сліпим, глугим,або не сповна розуму щоб не зрозуміти, що Беркут мав право примінити зброю згідно діючого на даний час законами, але не приміняв. Чому ми забуваєм тих міліціонерів, які загинули на барикадах. Небесчну сотню рахуємо за героїв, а той хто казав, що якщо куля в лоб то куля в лоб залишився живим і в той час на майдані не був. За кого боролись. Зайдіть до яценюка, тягнибока і подивіться їх маєтки . Ті хто загинув на майдані з обох боків отримали свої маєтки і державну землю метр на два і то на 100років. Не задумались чому кличко підтримує захід,
Християнка до волинянин Показати IP 1 Березня 2014 20:32
Люди!!!! Добро і правда переможе. Потрібний час. Будьмо мудрими. Не берімо хабарів і не даваймо хабарів. Будуємо нову державу! Бога не обманим. Бог нам всім суддя. Все таємне стає явним. Не порушуймо 10 заповідей Божих.
Християнка Показати IP 1 Березня 2014 20:38
Мудрості, терпіння українському народові. Думаймо що робимо. Все минає, гріх зостається. Не грішімо, каймося. Молімося .
Проти швондерив Показати IP 1 Березня 2014 20:47
гузя, бондар, данильчук, шиба, цісарук - трусливые т****лые швондеры, вперёд на крым , там и покажите какие вы крутые
Суддя Дред Показати IP 1 Березня 2014 23:44
Гузю *упому , *омику данильчуку, сопливому пирожику,неграмотному осіпову,темній селючці мая скоро прочистять мозги через *опу
Шшшш Показати IP 2 Березня 2014 00:16
Гузь, Ти всix дiстав!!!
Християнка до Шшшш Показати IP 2 Березня 2014 08:02
На мою думку треба добре перед тим подумати чи справишся з обов'язками на посаді, на яку претендуєш чи ні.. І чи за цю зарплату чесно будеш працювати. Народ вже терпіти хабарників, аферистів чи їх кримінальних схем не буде, а буде кожний крок чиновника контролювати. Не будуть справлятися з обов'язками чи зловживати чиновники, керівники бюджетних установ громада терпіти НЕ БУДЕ!!!!!! Будуть гнати всією громадою! Де народ там і перемога!!!!!!!!! Будуємо нову державу- не даємо і не беремо хабарів - НІДЕ і НІКОМУ і НІКОЛИ - ПРИНЦИПОВО!!!!
волинянка Показати IP 2 Березня 2014 09:22
Те, що "ПАРТІЯ" сказала народу вже до ДУПИ!!!! Добро і правда переможе. Весна іде!!! До праці народе!!! Бджілка малесенька і не має керівників, а працює ЧЕСНО!!! А мед який смачний і цілющий!!!! Будьмо МУДРИМИ (бо всі ми тепер грамотні), чесними, не лицемірами. ДЕ НАРОД,ТАМ І ПЕРЕМОГА!!! Слава УКРАЇНІ!!!