USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

АТОвець змусив «ватника» зняти і порвав футболку з Путіним

20 Травня 2017 23:01
В Ізмаїлі Одеської області учасник АТО змусив прихильників "руского міра" зняти з себе футболку з главою Кремля Володимиром Путіним, після чого порвав її і викинув у сміття.

Про це повідомив портал БессарабияINFORM, опублікувавши відповідні знімки.

"Відомий в місті завдяки своїй патріотичній позиції учасник АТО Дмитро Озмитель зустрів сьогодні на вулиці чоловіка, одягненого у футболку із зображенням Путіна з написом "Самий ввічливий президент". Природно, добровольця, який воював на Донбасі за свободу і цілісність України, це не могло не обурити", - зазначають журналісти.

Ветеран попросив чоловіка зняти провокаційну футболку, спробувавши при цьому пояснити, чому носити на собі подібне зображення під час російської агресії проти України неприпустимо.

Так, за словами Озмителя, його бойові товариші воюють зараз на Донбасі і віддають свої життя за мир в Україні. У підсумку провокатор зняв футболку, після чого учасник АТО розірвав її і викинув в урну.

Крім того, прихильникові Путіна довелося давати пояснення поліції, яка прибула на місце.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Andrew у Показати IP 20 Травня 2017 23:13
Правильно! Ще б "лящів" по пузі надавати на згадку, щоб потім не повадно було.
Ай молодець Показати IP 20 Травня 2017 23:34
Треба було ще тому любителю путіна морду порвати від вуха до вуха!
лам Показати IP 21 Травня 2017 00:17
якась чергова лажа від укр ЗМІ.. Знайомі справжні АТОвці з тризубом на всі груди отак щодня не гуляють.
Нефть по 120 до лам Показати IP 21 Травня 2017 09:24
Та то ти лажу пишеш ! Шо пе*дак рвануло коли ватана навчили ?! Не переживай не тільки в тебе, тут є ще парочка упроротих кремлеботів , зараз повилазять, "корінні лучани і лучанки". АТОвцю, аплодую стоячи !!!
В Показати IP 21 Травня 2017 06:51
Правильно так і треба,ще хватає наглості комусь по Україні ходити в такій фудболці.АТОвець браво
1234 до В Показати IP 21 Травня 2017 13:48
фуДболці, фуДболці
человек Показати IP 21 Травня 2017 07:44
Да какой там путин президент, одно позорище. Пастух бомжей и баранов.
Лалалалала до человек Показати IP 21 Травня 2017 09:25
коментар було видалено
Ігор луцький Показати IP 21 Травня 2017 09:03
По фото видно,що це типовий представник прихильників русського міра(короче бидломасса).
Ото Показати IP 21 Травня 2017 10:20
Досягнення всеодно що знищена ціла танкова колона Т-72, чи збита ескадріля СУ-34.
! до Ото Показати IP 21 Травня 2017 10:38
Але зате як рвануло в скепанутих, а ?!!!
Ватник Показати IP 22 Травня 2017 21:30