USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Аваков звільняє 12 волинських даішників

30 Травня 2014 20:15
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про свій намір звільнити 12 даішників з Волинського ДАІ за відмову їхати на Схід.

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook: " Прийняв рішення про звільнення з органів МВС - за дискредитацію звання працівника міліції, порушення присяги в Волинському ДАІ. 12 даішників відмовилися виїжджати у відрядження на несення служби в зону АТО. Всі 12 звільнені. Служити країні, це означає мати мужність, а не тільки махати паличкою! "

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 99
Макс Показати IP 30 Травня 2014 20:17
коментар було видалено
123 до Макс Показати IP 30 Травня 2014 20:32
В етой ситуации ! Оно прав!
водій до 123 Показати IP 30 Травня 2014 22:53
Козли привикли тільки бабло зшибати і ряхи понаїдали. Звільнити разом з начальниками.
аналітик до водій Показати IP 31 Травня 2014 09:25
А начальник "вуйко" купив посаду у Львові, далі в Полтаві, ще на майдані не закінчились бої, а йому за бабло вже дали добро на посаду нач. ДАІ на Волині. Кому війна а кому "мать родная" Це також стосується і міграційної служби посада на Водині коштує 50000 дол. Бандура дав завдаток 20000. Юлина команда свою роботу знає.
Тарас до Макс Показати IP 31 Травня 2014 09:17
Як служити Україні показали працівники Волинського Беркуту які уже місяць воюють в Донецькій області, не звертаючи увагу на те, що окремі дебіли подібні Данильчуку їх принизили. Ставши н коліна як і Б. Климчук вони перебороли свою гординню і підтвердили пріоритет вірності своєму народу, слава їм. І ганьба сшибалам на дорогах подібні їм нарід не захистять не та стая. Т е саме стосується і Правого сектору як неодноразово писалрсь в коментарях це проект Росії, так я к від них на жаль більше шкоди. Ганьба лжепатріотам. Як їх сприймають українців показав відсоток підтримки Яроша
Volynyanka до Тарас Показати IP 1 Червня 2014 07:58
За Яроша голосували як за політика, а не за як патріота. Якби не Правий сектор на Банковій досі сидів Янукович.
до Volynyanka до Volynyanka Показати IP 1 Червня 2014 08:38
Коли і звідки зявився правий сектор????? Чи є хоча б один загиблий з правого сектору????Чому в день розстрілу людей на майдані Ярош сидів у кабінеті Януковича????? Не знаєш то і не............
123 Показати IP 30 Травня 2014 20:19
Даішники завжди були і є сама нижча каста ! Це люди легкого хліба! Навіть міліція рахує що вони не їхні!
Анонім до 123 Показати IP 30 Травня 2014 22:35
Это как раз то, что может объединить схид и захид - нигде не любят гаишников. И Авакова тоже
о/у до 123 Показати IP 30 Травня 2014 23:03
Беркут навіть після дебільного приниження сцикуном Данильчуком, отримав команду і вже місяць воює на сході, це патріоти і вірні сини України .А це б*дло привикло бабло лупити позор. также як Данильчук люструє замість того щоб воювати а не п-ти.
777 Показати IP 30 Травня 2014 20:24
Чому Аваков свого сина не відправить лякати чеченів на Донбас?
ІННА до 777 Показати IP 30 Травня 2014 21:38
оце влучне запитання! ХАЙ ПОКАЖЕ ПРИКЛАД! А ТО ЦІ Д*Л*А*ОБИ ХОВАЮТЬСЯ ЗА СПИНАМИ НАШИХ СОЛДАТ!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!! до 777 Показати IP 31 Травня 2014 21:53
І пан Порошенко теж нехай свого сина відправить на Донбас
Саша Показати IP 30 Травня 2014 20:24
Служити країні значить мати мужність, а не тільки жезлом махати! Сказав як відрізав, нема чого добавити!
*** Показати IP 30 Травня 2014 20:32
А що робить Аваков - інженер за спеціальністю, на посаді Міністра МВС??? А чому не міністр погорілого театру, себто культури... Ви прочитайте хронологію його прохвесійної діяльності. У нас уряд нездар. Не дивно, що й АТО у нас таке ж.
1313 Показати IP 30 Травня 2014 20:39
Треба ще на схід прикордонників та митників з Ягодина направити, цікаво чи багато поїхало б....
Саша до 1313 Показати IP 31 Травня 2014 07:33
ОСОБЛИВО митників!!!
Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 20:43
Треба спочатку подумати чи мають даїшники бойовий досвід щоб їхати на схід?Їхати на вірну смерть?Хто засуджує їх відмову,подумайте чому ви не їдите?Хай на сході самі наведуть порядок,вони цю кашу заварили-хай її їдять!Волинь багатьох синів втратила.Хто відповість?!Хто поверне матерям синів,дружинам чоловіків,дітям батьків?Чому відправляючи на війну наших хлопців елементарно їх не спорядкували?Хто з генералів відповість за це?
Наталка до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 20:50
Підтримую! Краще нехай звільняють, ніж їхати на смерть.
123 до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 20:51
Частково згідний. Але настав такій час що потрібно їхати на схід їм ! Так як вони на даний момент є підрозділ якій рахується підготовленим ! Знали куди йдуть робити ! Не тільки взятки брати вміти! За Україну треба постояти !
vekelka до 123 Показати IP 30 Травня 2014 22:15
100 % підтримую ! знали куди йшли робити. як на пенсію в 40 років то перші і т.д
лучанин до Лучанка Показати IP 30 Травня 2014 22:58
А хто буде захищати Україну? Прийняв присягу служи народу а не для власного збагачення
Марина до Лучанка Показати IP 31 Травня 2014 00:31
Так немає кому воювати, немає у нікого бойового досвіду, то що піднімемо руки і здамося, нехай приходять до нас ті хто вбиває та гвалтує, адже росіяни, чеченці та абхази, перетворились у своїй більшості, на жаль, на фашистів, які ненавидять весь світ.
Анонім до Лучанка Показати IP 31 Травня 2014 11:00
ДАЙшників туди якраз і відправляли як ДАЙшників а не як солдатів.
лисий до Лучанка Показати IP 31 Травня 2014 18:06
а беркутята мають?
Луцьк Показати IP 30 Травня 2014 20:57
Назвіть поіменно зрадників України . Вони приймали присягу. Розстріляти привселюдно полішуків
*** до Луцьк Показати IP 30 Травня 2014 21:00
тобі ще мало крові?
777 до Луцьк Показати IP 30 Травня 2014 21:05
А що поліщучки забули на тому донбасі?
луцьку до Луцьк Показати IP 30 Травня 2014 22:11
коментар було видалено
Юстас Показати IP 30 Травня 2014 21:02
До речі в ДАІ працюють одні полішуки і боягузи.
Лучанка до 123 Показати IP 30 Травня 2014 21:03
Хай оприлюднять списки кого посилали.Тоді побачиш як вони підготовлені.Посилають вчорашніх курсантів!Які щодня на дорозі піддаються небезпеці.Офіцерів вищого командного складу не посилають.А про служіння-іди та й послужи Вітчизні,бо дуже легко чужим життям розпоряджаєшся!
123 до Лучанка до 123 Показати IP 30 Травня 2014 21:07
Давав присягу хай іде слжити країні! А пішов за медом ! А там дьоготь!
Водій Показати IP 30 Травня 2014 21:05
Тому що ці люди не міліціонери - це мусора, мєнтяри, які ні честі ні гідності не мають - звільнити із пожиттєвою забороною займати посади у силових відомствах!!!!
123 до Водій Показати IP 31 Травня 2014 12:53
ти б тоже йщов добровольцем на схід...а не коменти гнилі писав, такі всі розумні за компютерами сидите, валіть захищайте країну, у свій час від армії повідкуплялися, поробили собі справочки, що хворенькі. а тепер п.... надоїло читати цю гниль, всі вам херові тільки ви п....
До *** Показати IP 30 Травня 2014 21:06
. Душу й тіло ми положим за нашу свободу....?
Діма Показати IP 30 Травня 2014 21:10
От уроди с****ливі,тільки те і вміють,що гроші збирати на дорогах. Звільнення мало-під суд ту всю мр*зоту!!!
До 777 Показати IP 30 Травня 2014 21:12
Якщо нічого не забули то збирайте гриби та ягоди, а не служити в міліції і знущатися над водіями.
123 до До 777 Показати IP 31 Травня 2014 12:54
Як би наші водії нормально їздили, а не так що можна калікою при їхніх перегонах за пасажирами стати то б все було добре...
лпдмуа а простише и Показати IP 30 Травня 2014 21:13
А де податкова міліція ?- щурі які обкрадали людей-носять форму погони-мають зброю-займаються оперативною роботою чому -чому за них ніхто ні гу-гу : А коли це дай борололося із злочиністью ? хіба із людьми особливо в мрео де ст*рво дерло останью копійчину : Чому нічого про генерала сбу Петрулевича і його посіпак : Ніх*рачки так небуде -а буде третій майдан судячи про призначених пі-сів в силових структурах і виконавчій владі
Майдан Показати IP 30 Травня 2014 21:19
Розігнати всю ср*нь ДАІшну.
ааа до Майдан Показати IP 2 Червня 2014 10:14
вас треба давно розігнати.ніякої користі.
ВОНО Показати IP 30 Травня 2014 21:26
пацани йшли в ДАІ лохів доїти, а тут отаке!!!! громадянська війна звичайно зло, але всяке х*ано зразу видно всім і звідусіль
для недолугого 1313 Показати IP 30 Травня 2014 21:28
Прикордонники Луцького загону, включно ягодин, з нового року, уже другу ротацію поміняли. Цей камінь не в той город.
Саша до для недолугого 1313 Показати IP 31 Травня 2014 07:41
Не прикордонників, а митників наших треба в першу чергу направляти, в них така такса, що сепаратисти через тиждень в одних трусах залишаться.
1313 до Саши плямист до Саша Показати IP 31 Травня 2014 23:42
Ти як я зрозумів на схід теж не поїхав би? Напевно б жінка не пустила...
я проти ДАІ, але... Показати IP 30 Травня 2014 21:35
не розумію вашого обурення, адже вони чинять так само як ті військові, які відмовились виходити з вагонів? останнім часом дуже багато галасу на цю тему, ось яскравий приклад. Тоді хто тут дурить?
читач Показати IP 30 Травня 2014 22:02
на схід направити всіх холуів парт.регіонів.нехай там покажуть.які вони героі.а може ще по 100гр.дадуть.як на виборах.Вони на гроші лакомі...
ківер Показати IP 30 Травня 2014 22:05
В міліції багато тих хто воює на сході за Україну. Честь і хвала їм! А боягузів гнати з органів під спідницю до жінок.
222 Показати IP 30 Травня 2014 22:15
Даішикі спозорили волинь на усю країну!
Юлия до 222 Показати IP 30 Травня 2014 23:33
они просто люди, которые не хотят рисковать здоровьем и, возможно, жизнью ради НЕПОНЯТНО чьей войны.
Анонім до 222 Показати IP 31 Травня 2014 11:04
Вони і так позорили,вовки сцикливі.
ДАІ Показати IP 30 Травня 2014 22:39
Їхати можна, але не купувати форму та шоломи за власні кошти, і бажано щоб і вище керівництво, і щоб їхати із хлопцями, яких знаєш, а то поназбирують із усієї області !
123 Показати IP 30 Травня 2014 22:42
Дуже дієвий спосіб боротьби з неугодними. Командировка на донбас. відмова. звільнення. Вільне місце для своїх. Особливо на митниці та в податкових... Ось де можна розвернутися...
Zahidnyak до 123 Показати IP 31 Травня 2014 15:16
Значить не відмовлятися, а їхати і там по службі забезпечувати порядок на дорогах та організовувати евакуацію громадян- це проф. обовязок ДАІшника!
Луцьк до луцьку Показати IP 30 Травня 2014 22:51
коментар було видалено
правий сектор Показати IP 30 Травня 2014 22:58
ну куди наше доблесне даі поїде там страшно можуть в дупу копня дати тут легше рекетом займатись в чора в маневичах на пості мене спинили просрочена страховка 1 день що просив козла поїхати на журавлину виписати ні дай 100 грн тоді виписуй ось таке в нас доблесне даі
777 до правий сектор Показати IP 30 Травня 2014 23:14
Треба було дати 100 гр. і сказати щоб тобі **** було мало кожен день на лікарство по сто гривень... Треба вчити вже тих під..... ато вони вже невідчувають землі під ногами
НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 23:12
міліція не давала присяги служити в районі бойових дій. це завдання спецслужб і армії
правий сектор до НЕЛУЧАНИН Показати IP 30 Травня 2014 23:17
міліція давала присягу на вірність україні донецьк і луганськ це поки що україна
НЕЛУЧАНИН до правий сектор Показати IP 31 Травня 2014 13:02
ти почитай спочатку закон про міліцію і посадові обовязки працівника ДАІ. а то військові , які ЗОБОВЯЗАНІ захищати Україну , сидять у штабах із розкормленими задами, а в мясорубку посилають всіх кого попало
лучанка до правий сектор Показати IP 31 Травня 2014 16:02
А коли хлопців з Беркута ставили на коліна про присягу чому не згадували? в Києві вони виконували свою роботу, а якщо деякі й поступали не по-людськи, то не потрібно усіх під одну гребінку. Зараз вони на Сході і теж виконують свою роботу - не зважаючи ні на що! Час і історія все ще розставить на свої місця і покаже хто є хто!
сергій Показати IP 30 Травня 2014 23:16
А прокурорів чого туди не посилають?*****??????
вітек до сергій Показати IP 30 Травня 2014 23:29
там є військові прокурори
сергію до сергій Показати IP 1 Червня 2014 08:43
коментар було видалено
вітек Показати IP 30 Травня 2014 23:27
Не сваріть так даїшників, просто призвіть в армію по мобілізації, а за дезертирство можна і до буцигарні. От і все!!!!!
АНОНІМ Показати IP 30 Травня 2014 23:35
Самі порядні це працівники міського ДАІ , з яких 3 інспектора за власним бажанням їдуть на Схід......І не треба всіх називати мусорами бо це не так!!!!!!
123 до АНОНІМ Показати IP 31 Травня 2014 13:00
100 %, їдуть хлопці, і не має чого по одному позорити всіх...Вже беркут на коліна ставили,обливали брудом і не давали жити сімям, будинки підпалювали, погрожували, а зарах вони на сході, то чого ж ви мовчите? молодці хлопці!!! І вибачення у них за свої коменти галімі не просите... і за приниження яке вони перетерпіли(((
Дмитро Показати IP 31 Травня 2014 00:26
Хіба ці Даішники чоловіки ?. Нечисть, яка зайняла державні посади лише заради заробітку та можливості здирати побори з людей. Їх місце - місце раба у хліві господаря, раба, який буде їсти гнилі овочі та вилизувати чоботи російського окупанта. А може вони надіються на перемогу рашистів і вони знову, вже одягнувши білі пов"язки поліцейського, будуть з нагайкою знущатись над своїми земляками ?. Сволоти і боягузи, нелюди, які готові пожертвувати життям сусіда аби зберегти своє нікчемне. Люди ненавидьте їх, адже саме на таких "вояк" розраховують російські фашисти, що напали на нашу Україну. Якщо вони завоюють Схід то прийдуть і на Волинь, повірте, це буде так, я спілкувався з тими, хто воює проти українців на Донбасі та в Луганську.
555 до Дмитро Показати IP 31 Травня 2014 12:57
То ти не давай їм нічого, і плати в казну державну, Дмитро пизд...на схід!!!
АНОНІМ до Дмитро Показати IP 31 Травня 2014 14:12
да є там чоловіки.....
Валерій Показати IP 31 Травня 2014 00:43
І правильно зробили, що не поїхали! Ця війна як і майдан, стврили собі самі ці Авакови. Щоб дорватись до влади. Їм треба. то і хай і ідуть стріляють один одного. А простим людям немаю що там робити! Це такіж самі брехуни і бездарі, як і при Яникові були. Хоча, це тіж самі і лишились.
вундер Показати IP 31 Травня 2014 00:54
білаьшого позору мвс ще не отримувало , коли потрібно було їхати в Одесу прості менти їхали і не надіялись на ДАІ . ДАІ - це всі хапги і здирники , треба Грузинський сценарій
123 до вундер Показати IP 31 Травня 2014 13:02
Чого це простіІ менти їхали, ДАІ тоже їхали, тільки в кінці кінців ніхто не поїхав!!!!!!!!!!!
іван Показати IP 31 Травня 2014 03:25
в маневичах на посту начальник гемба то рекитир ще той хто ту жирну свиню тримає ще. доходить до того що кожен перевізник який надає послуги по перевезенню лісу з кожної машини платить по 50 грн це така такса а не дав так його підлеглим поступає вказівка зупиняти машини непокірного підприємця і писати протокол а на стареньких камазах писати можна хоч десяток протоколів то масло капне то колесо лисовате.і зразу підприємиць телефонує тов.начальнику і получає чітку вказівку або бабло на карточку або везе нал.коли та жирна свиня уже нажерется.заберіть гембу в центир словянська а його підлеглі нехай скинутсь йоме на памперси бо це мабуть єдина ментовська собака яка нечує землі під собою.
лпдмуа а простише и до іван Показати IP 31 Травня 2014 07:30
Це все про Гембу із маневич а іх сотні-тисячі по Украіні нічого незмінилось :-система Менто-Взятко-Дебіло як працювала так і працею : А саме страшно що вона зразу чи чуть пізніше перемолюе і виплювуе нормальних людей а залишае в себе в черві тільки таких як гемба : Реформи які нам заявляли ніхто неробить -дальше плодять генералів-полковників а ті несуть -несуть аби залишитисяіля корита : Коли кругом в світі вже давно все поставлено на службу людям -закону і правопорядку
6666 до іван Показати IP 31 Травня 2014 09:46
А чого той Гемба пропускає сепаратистів які везуть бабло на номерах 3072
олег Показати IP 31 Травня 2014 09:54
в них своя війна- з пенсіонерами на "москвичах"...
матрос Показати IP 31 Травня 2014 10:39
давно пора не 12 а 120чоловік
007 Показати IP 31 Травня 2014 10:41
Звільнять,тай що,через місяць-другий назад заберуть!Згадайте коли кілька років тому пяний даішник на БМВ вїхав в забор Аверса!!!Або коли Інспектора ДАІ, який взяв хабар, виправдали аж два волинських суди!!! І всі працюють в тих же органах!!!)))
777 Показати IP 31 Травня 2014 12:59
Як даішники поїдуть на схід?????? Ви що, хто з волинян на дорогах буде данину збирати?
Анонім Показати IP 31 Травня 2014 13:04
до 007 навіщо ти говориш того що незнаєш він не працює
маневичанин Показати IP 31 Травня 2014 13:09
мабуть такого хабарника як гемба в органах немає це жах толку з того поста ніякого хіба що здирати гроші за любу єрунду мєнти за копійку на пості можуть і киші вивирнути а як просишся то зразу біжать до гемби за порадою скільки здерти.от через таких як гємба маєм донецьк луганськ багато невинних смертей молодих наших хлопців.
volynlutsk123 Показати IP 31 Травня 2014 13:27
В ДАІ на Волині бідні поліщуки не служать, там всі посади куплялися за хабарі, тому вони не хочуть їхати на схід. Присягу вони мали в одному місці, їм головне було брати побори з громадян на дорогах. В першу чергу в цьому винен кадровий апарат УМВС, очолюваний полковником Феньом, його необхідно терміново гнати з міліції за такий корупційний набір працівників ДАІ не чекаючи люстрації.
петро Показати IP 31 Травня 2014 13:45
хлоці.може вже досить соє "фе"демонструватати анонімно через інтернет.Давайте дружно і офіційно в письмовому вигляді конкретні прізвища.посади і т.д.і все.Менше слів. а більше діла.
пік пік до петро Показати IP 31 Травня 2014 14:49
які пісьма за таких ган...оні люди гинули на майдані і зараз гинуть і толку немає а воно скотина як брало так і бере нехай пи...дує в донецьк і кровю змиває з себе ніби ніхто незнає їхніх прізвищ і посад
петр до пік пік Показати IP 31 Травня 2014 14:59
ви.як людина 100%правий.але з такими поки що потрібно розмовляти мовою закону.Інше питання-в кого цей закон в руках?
пік пік до петр до пік пік Показати IP 31 Травня 2014 15:48
є відповідні служби то нехай і розмовляють але проблема в тому що ті служби самі кормлятся з тих с ким мали би розмовляти мовою закону ви думаєте що ті служби незнають з ким і як треба розмовляти.знають вони добре...
Льоня Показати IP 31 Травня 2014 15:56
Люди добрі, дайте списки цих щурів, почепити їх ( списки) на стіні ганьби. Молоді хлопці- волиняни які мали мирні професії загинули, а ці кнуряки в кашкетах будуть з корит жерти і чавкати на всю Волинь, в армію їх через військкомат !!!
НКВД Показати IP 31 Травня 2014 18:58
Хлопці а кого звільнили ви не знаєте??? потрібно цих пі....сів на біг бордах у Луцьку повісити як ЗРАДНИКИ ВІТЧИЗНИ
в Показати IP 31 Травня 2014 19:12
А тобі слабо ? На Донецьк їхати
Довбуш Показати IP 31 Травня 2014 20:52
Сором Волині - зрадники вужі смугасті, всю Україну бувало проідеш, а тільки в рідному Луцьку пиняють, пики від годували й трясуть за будь що. Радий за Стадніка з Городищ - може менше п'яний буде рисачити й збивати забори на лівих машинах - стид та й годі! Гордість, що героїв на Волині значно більше ніж цих іуд. Слава Україні, Героям Слава!
я до Довбуш Показати IP 1 Червня 2014 22:43
А забори він де збивав? В городищі?
андрюха до я Показати IP 2 Червня 2014 19:22
хлопакі, а давайте всі гуртом зїздимо на схід і там під пулями побачимо хто є хто, а то коменти писати всі гаразд
я до андрюха Показати IP 8 Червня 2014 09:24
А я "під бабками" (грошима) на дорогах не стояв. І на схід під кулі не збираюсь. А вони (даішики) нехай спробують трішки й попрацювати за зарплату. Там хрен хто дасть хабаря. Чи не так?
андрюха до Довбуш Показати IP 2 Червня 2014 19:25
а хулі ти під псевдонімом пишеш, соромно стадніку це все в очі сказати. ось такі і здають нормальних пацанів , як тільки смаженим запахне.
За Довбуша до андрюха Показати IP 3 Червня 2014 08:13
А те, що стаднік Ви написали з маленької літери- це на 5 балів. Це і є людина з маленької літери - ПІЖОН!!!