USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Берестечківський психоневрологічний інтернат просять перевірити

12 Жовтня 2016 20:36
Оскільки щодо директора інтернату триває розслідування через її ставлення до підопічного, життя якого опинилося під загрозою, заклад просять перевірити, залучивши тимчасову контрольну комісію облради.

Про це йшлося під час 8 сесії Волинської обласної ради 12 жовтня.

Так, депутат Володимир Кучер у своєму запиті до голови облради повідомив про те, що до нього звернулися волинські журналісти з проханням відреагувати на ситуацію, яка склалася в Берестечківському психоневрологічному інтернаті. Директор інтернату Світлана Приходько та медперсонал, згідно з повідомленнями ЗМІ, недобросовісно виконують покладені на них обов’язки. Проти керівника інтернату розпочали розслідування щодо ставлення до підопічного, життя якого опинилося під загрозою. Тож депутат просив доручити тимчасовій контрольній комісії облради здійснити перевірку цього закладу.

Обранці громади підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ааа Показати IP 12 Жовтня 2016 21:03
Перевирте заодно и Руденський SOS!!! SOS!!! SOS!!!
fff Показати IP 12 Жовтня 2016 21:33
.Скільки може продовжуватись такий бардак і бізнес у руденському інтернаті.Олена Іванівна починаючи з весни тягне все додому весь гній собі й подружкам продукти харування пенсії з карточок телевізори та нові тюнери!!!Просимо вас зі слізьми дайте нам Директора чужу людину не причетну до будинку!!!!!!!!Якщо ви не допоможите ми звернемося до верховної ради.
волиняни Показати IP 12 Жовтня 2016 21:39
ШАНОВНИЙ І П ПАЛИЦЯ тільки при вашій допомозі можна навести лад в інтернаті Берестечка оскільки директорша зажиріла перебуваючи більше 20 років на одному місці!
ВОЛИНЯНИ Показати IP 12 Жовтня 2016 22:16
Шановний І П Палиця! Тільки Ви можете навести лад в інтернаті мБерестечка оскільки директорша Приходько пережиріла перебуваючи на посаді більше 20 років! Перевірте глибше
Дима Показати IP 12 Жовтня 2016 23:10
Вонян затоплює вода доможіть ном.теле 0964182140
Кароліна Показати IP 13 Жовтня 2016 06:09
Таких людей треба судити до позбавленя валі! Вони там людей не лікуют а споюют! Хай своіх дітей споюют ане чужих!
Ася Показати IP 13 Жовтня 2016 09:42
А ще заодно перевірте Сенкичівський інртернат.Де вся обслуга родина,де крадуть безбожно.І вчаться діти із забезпечених сімей,ну ніяк не без батьків.Їх мами одержують допомогу на дітей, а вони ще й безкоштовно утримуюються в інтернаті.Ось куди йде дерибан грошей.Припиніть це все.