USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.85 40.15
  • PLN 9.85 9.98

Білоруси й росіяни не їдуть в Шацьк, бо там - злі українці

8 Липня 2014 12:51
Найближчі сусіди-іноземці із Білорусі та Росії не їдуть відпочивати на Волинь, через злих українців, про яких їм розповідає місцеве ЗМІ. Тим часом, мальовничі Шацькі озера вже вподобали біженці зі Сходу, - інформує ТСН.

Хлопці та дівчата зі Сходу замітають подвір'я, носять тарілки і продають морозиво. Таких помічників тут ходять десятки. Кажуть, що спочатку шукали долі в Києві, а там уперше почули про Світязь.

Волиняни радіють, що можуть показати луганцям своє справжнє обличчя, проте сумують, бо їхні чоловіки та друзі із Заходу поїхали на Схід. Тому немає ні клієнтів, ані спокою.

Найчисленніші та найбагатші шацькі туристи - білоруси не приїхали на Світязь. Хоча їм до озера - лише 7 кілометрів.

Заманити українських туристів цьогоріч допомагають патріотичні мотиви. Наприклад, на одній із баз вже немає вільних місць. Кияни забронювали на весь сезон. Для патріотів навіть позменшували ціни в півтора рази. На Світязі перефарбували в національні кольори все, де можна заховатися, на чому попливти і на що прилягти.

Туристів із ЄС серед відпочивальників бракує. Є вони лише серед інвесторів - поляки привезли до Світязя десятки біотуалетів, яких тут ніколи не було.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що через холодне літо та війну на Сході курортний сезон на Світязі зазнає фіаско.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучани Показати IP 8 Липня 2014 13:22
У Шацьк давно і волиняни не їздять. Тому що міліція не контролює пяних малолеток та бикуватих відпочивальників.
турист Показати IP 8 Липня 2014 13:28
Розумні, за ті гроші що залишити можуть на тому Світязі, за кордон їдуть і дешевше і сервіс і відпочинок і розваги є і головне, що набагато чистіше!!!
13 до турист Показати IP 8 Липня 2014 14:39
ВАЛИ!!!!!
лучанин до 13 Показати IP 8 Липня 2014 15:40
ось із за таких як ти і валим
турист до 13 Показати IP 8 Липня 2014 15:57
От і поїдемо, щоб від такого хамидла подалі!!!
123 до турист Показати IP 8 Липня 2014 16:10
Удачі
турист Показати IP 8 Липня 2014 15:55
А й справді, останні два роки на Світязь й не тягне. Малюєш ностальгічну картинку як раніше: будиночок або палатка, рибалка, гриби, піші прогулянки, ПРИРОДА НЕЗАЙМАНА!!!!!!!! А зараз: котеджі, забудови, машини, паркани, дискотеки, базари, рибалки немає, кругом п'янь, срач, пиво, шашлики, дибільні ціни, повна урбанізація. За чим туди їхати? Автентичність втрачена, душевного спокою не знайдете. Хіба затупікуватися кудись із палаткою, хоча таких місць там напевно вже немає. Не хочу на Світязь, фу,бе!
000 Показати IP 8 Липня 2014 16:00
Не потрібно на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ кацапів.
беркут Показати IP 8 Липня 2014 16:30
Каналізації немає, всі узлісся засрані в прямому сенсі...
Дід Панас Показати IP 8 Липня 2014 16:47
"найбагатші шацькі туристи - білоруси" - невже, там же "бацька" всіх їх залякав і обідрав, ба, злидні ми в порівнянні з ними
баба параска до Дід Панас Показати IP 8 Липня 2014 17:50
Ти то точно злидень...моральний
хайло до Дід Панас Показати IP 8 Липня 2014 20:30
троляче..як за гроші строчиш то так
Наталія Показати IP 19 Липня 2018 15:20
Так! Не любить білоруса ніхто , бо наглішого, скупішого і взагалі невихованого ....його зустрінеш тільки в Україні! В себе дома він шовковий та порядний. Дивно те що коріння його тягнеться з України. Щодо відпочинку , то не корчіть з себе цяць. Ви приїдьте , подихайте,розслабтеся...! А то тільки сервіс, комфорт і т.д. Дома в себе будуйте сервіс, комфорт , ціни і доколупуйтесь до всіх хто з вами живе! Любіть себе і країну де живемо. Життя одне!!!!!