Бійці «Світязя» вирушили на схід
Бійці патрульної роти спеціального призначення «Світязь» вирушили на схід України для виконання бойових завдань. Там вони замінять своїх колег, які перебувають у зоні бойових дій від 11 червня. Про це повідомляє «Волинське агентство розслідувань».
Відправляли бійців «Світязя» 11 вересня 2015 року від управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області.
«Відбуваємо у Луганську область, термін поки не визначений. Це ротація, там від 11 вересня знаходиться частина особового складу»,– розповів командир батальйону особливого призначення «Світязь» Сергій Козак. Він додав, що бійці, на заміну яким сьогодні їдуть міліціонери з Волині, повертаються додому без втрат.
Сергій Козак також зазначив, що бійці добре укомплектовані відповідно до задач, які будуть виконувати у зоні бойових дій.
«Я маю честь очолити роту патрульної міліції особливого призначення «Світязь». Хлопці за себе вже сказали і під час іловайських подій, і під час вуглегірських, коли я ще був у батальйоні територіальної оборони», – зазначив Сергій Козак. Тому він впевнений, що хлопці добере підготовані – для усіх бійців , які сьогодні вирушають на Схід, це як мінімум друга поїздка, а дехто їде вже четвертий раз. На Схід разом з бійцями вирушає навіть одна жінка –міліціонер.
Відпровадити бійців на схід прийшли рідні і близькі, а у дорогу їх благословили духівники, а вже найближчим часом на Волинь після трьох місяців служби у зоні бойових дій повернуться їхні колеги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відправляли бійців «Світязя» 11 вересня 2015 року від управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області.
«Відбуваємо у Луганську область, термін поки не визначений. Це ротація, там від 11 вересня знаходиться частина особового складу»,– розповів командир батальйону особливого призначення «Світязь» Сергій Козак. Він додав, що бійці, на заміну яким сьогодні їдуть міліціонери з Волині, повертаються додому без втрат.
Сергій Козак також зазначив, що бійці добре укомплектовані відповідно до задач, які будуть виконувати у зоні бойових дій.
«Я маю честь очолити роту патрульної міліції особливого призначення «Світязь». Хлопці за себе вже сказали і під час іловайських подій, і під час вуглегірських, коли я ще був у батальйоні територіальної оборони», – зазначив Сергій Козак. Тому він впевнений, що хлопці добере підготовані – для усіх бійців , які сьогодні вирушають на Схід, це як мінімум друга поїздка, а дехто їде вже четвертий раз. На Схід разом з бійцями вирушає навіть одна жінка –міліціонер.
Відпровадити бійців на схід прийшли рідні і близькі, а у дорогу їх благословили духівники, а вже найближчим часом на Волинь після трьох місяців служби у зоні бойових дій повернуться їхні колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20










