USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бійці-волиняни повернулися з Іловайська, щоб розповісти страшну правду

3 Вересня 2014 19:30
Зрада командування, великі втрати та війна із росіянами, - правду з зони бойових дій привезли бійці батальйону «Світязь».

Про це стало відомо під час зустрічі з бійцями батальйону «Світязь», які повернулися із зони АТО у Луцьк 3 вересня. Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, коли бійці «Світязя» приїхали до Луцька, від вигуків «Герої!» та «Слава Україні!» здригнувся увесь обласний центр Волині.

«Доки не буде злагодженості між загонами, толку там не буде», - говорять бійці.

«Те, що кажуть про те, що там загинуло до сотні чоловік – брехня, там загинуло до тисячі людей. Російський офіцер сам сказав: мы задолбались вас ждать. Три дні чекали на нашу колону, саме щоб «роздовбати». Коли нас завантажили у «червоний хрест», вони просто знялися з позицій і поїхали додому. Ми не знали, хто і звідки стріляє. Поранених потім сепаратисти та чеченці добивали», - зізнався боєць Андрій Рабомізо на позивний «Одеса».

Він зазначив, що російські солдати зверхньо, але більш-менш нормально ставляться до наших бійців, а решту (чеченців тощо) він навіть не може назвати людьми. Боєць розповів, що на них чекали росіяни, не було ніякого зеленого коридору. Російський офіцер їм казав, що, якби вони вивісили бодай один білий прапор, їх так не обстрілювали б. До двох тисяч українських військових та добровольців розтягнулося колоною на 3-4 кілометри, їх, зі слів, бійців «Світязя», «повели на розстріл», вони навіть не йшли у бойовому порядку.



«Скажіть просто: генерал-лейтенант Хомчак, якщо тебе не мучить совість, просто звільнися. І полковник Філін, звільніться нафіг!», - емоційно висловив свою думку про командирів боєць Андрій Ткачук.

Бійці батальйону «Світязь» переконують, що жодного виводу колони з Іловайська не було. Була вказівка виходити без зброї та без техніки, від чого відмовився генерал-лейтенант Хомчак.



Зі слів бійців, поранених привозили на поле та вони, стікаючи кров’ю, 3-4 години чекали на гелікоптер для евакуації. Декотрих людей, з їхніх слів, ховали на полі, просто роблячи позначки.

На запитання про те, з ким вони воювали на Сході, бійці одностайно відповідають «з росіянами».

«Я раніше вважав їх братами, але вони не стримали свого слова, слова офіцера. Замість того, щоб взяти до себе в полон, вони здали нас «чехам», - розповів Андрій Ткачук.

Волиняни з батальйону «Світязь» розповіли, що багато хто з командирів не хотів, щоб вони залишилися в живих.

«Ми повернулися для того, щоб розповісти вам правду. Відбувається політична війна – поки вони між собою не розберуться, толку не буде. Єдине прохання: просто не зраджуйте нас. В нас є дух, сила, це ж наша земля, тільки не зраджуйте нас. Ми не дамо ворогам пройти далі, якщо керівництво нас не зраджуватиме», - підсумував «Одеса».

Боєць повідомив, що, залікувавши рани, повернеться на Схід, щоб «повернути подарунок» - осколок, що залишився в руці.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
віктор Показати IP 3 Вересня 2014 19:50
не вигнавши неукраїнців з влади не побудуємо незалежну україну...голосуй за українців...вибирай українців
Дончанин до віктор Показати IP 3 Вересня 2014 19:53
коментар було видалено
*** до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 19:57
ПНХ. Забагато часу ти проводиш на наших інтренет-ресурсах
Дончанин до *** Показати IP 3 Вересня 2014 20:01
коментар було видалено
*** до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 20:02
полікуй собі голову краще за них...
віктор до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 20:00
не хвилюйся тебе вилікують
Марина до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 20:11
коментар було видалено
Анонім до віктор Показати IP 3 Вересня 2014 22:11
я там була
Лікар до віктор Показати IP 4 Вересня 2014 09:53
Тягнибок-Фротман, тимошенко-Капительман, Яценюк-Бакай, Порошенко-Вальцман. Далі продовжувати? Цікаво, як ви будете виганяти неукраїнців і як ви будете перевіряти до п'ятого коліна родословну? Ви зовсім здуріли від свого войовничого націоналізму. У вас в головах каша і нема ніякого знання з історіі,з філософії, з економіки. Зовсім нема ніяких знань, бо націоналізм займає всі клітини мозку
віктор до Лікар Показати IP 4 Вересня 2014 10:26
спокійно...де ти читав виганяти...де ти взяв войовничий націоналізм...голосуй за українців..вибирай українців...лікуйся лікарю...
скіф до Лікар Показати IP 6 Січня 2015 13:19
причому тут тимошенко чи тягнибок . немає різниці яке прізвище, аби духом був українцем - оце важливо понад усе
хохол до віктор Показати IP 9 Вересня 2014 20:42
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 19:59
коментар було видалено
пилип до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 21:54
ти -дуполизе москальський.... недовго тобі залишилось шикувати....
Володимир Показати IP 3 Вересня 2014 20:15
Ганьба Верховного Головнокомандувача
Дончанин до Володимир Показати IP 3 Вересня 2014 20:27
А если серьезно говорить, то весьма похоже на то, что в настоящее время руководство АТО выполняет зачистку территориальных батальонов руками ополченцев. Может быть по этой причине Коломойский забрал в Днепропетровск свои батальоны.
Света до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 20:37
Не знаю почему, но большую часть одесских ментов еще 2 дня назад погнали в Киев.
Дончанин до Света Показати IP 3 Вересня 2014 20:41
коментар було видалено
Света до Дончанин Показати IP 3 Вересня 2014 20:46
Не, причем одесские менты до войны, они разбегуться. Этож Одесса. Скорее по причине этих страшных потерь в котле и обещании пикетовать АП. С западной Украины ментов не зовут, потому что своих метелить в случае чего не будут, а эти с дорогой душой.Ну как при Яныке, на Майдане.
Дончанин до Света Показати IP 3 Вересня 2014 21:01
Тоже вариант. Вполне возможно, что ты права.
Света до Дончанин Показати IP 4 Вересня 2014 10:36
Мне нечего ответить, смотрите сами ,что говорят те кто был в этом аду - "Російський офіцер їм казав, що, якби вони вивісили бодай один білий прапор, їх так не обстрілювали б. До двох тисяч українських військових та добровольців розтягнулося колоною на 3-4 кілометри, їх, зі слів, бійців «Світязя», «повели на розстріл», вони навіть не йшли у бойовому порядку."
Света до Света Показати IP 4 Вересня 2014 10:41
Не туда вставила, прошу прошения .
Света до Света Показати IP 4 Вересня 2014 14:36
Не впихуй невпихуєме, -як колись казав Іван Плющ.
Вася до Света Показати IP 4 Вересня 2014 03:15
Менты, метелить??? Я Вас умоляю!!!
Света до Вася Показати IP 4 Вересня 2014 10:38
коментар було видалено
Света Показати IP 3 Вересня 2014 20:35
Чует мое сердце, мы скоро узнаем много нового.
Дончанин до Света Показати IP 3 Вересня 2014 20:53
коментар було видалено
?! Показати IP 3 Вересня 2014 21:09
Не можу зрозуміти таку думку в цій статті:=Була вказівка виходити без зброї та без техніки,від чого відмовивсь генерал-майор Хомчак.=.То що,була спроба вирватись через так званий=гуманітарний/зелений = коридор на військовій техніці та із зброєю в руках?
Света до ?! Показати IP 3 Вересня 2014 21:16
Ну ты правильно понял, сепаратисты сказали выпустят без оружия ,но генералы не рассказали этого украинским солдатам и дали команду идти колоной с украинскими флагами, как на параде в Киеве.
Дончанин до Света Показати IP 3 Вересня 2014 21:58
Света, не генералы, а Порошенко!
Cвета до Дончанин Показати IP 4 Вересня 2014 10:42
Мне нечего ответить, смотрите сами ,что говорят те кто был в этом аду - "Російський офіцер їм казав, що, якби вони вивісили бодай один білий прапор, їх так не обстрілювали б. До двох тисяч українських військових та добровольців розтягнулося колоною на 3-4 кілометри, їх, зі слів, бійців «Світязя», «повели на розстріл», вони навіть не йшли у бойовому порядку
Хочеться Показати IP 3 Вересня 2014 21:28
сказати всім тим, хто воює у складі міліцейського батальйону: воювати з росіянами і керівниками -зрадниками на Сході і розстрілювати беззбройних людей на Майдані, захищаючи золотий унітаз януковича- це зовсім різні, як Ви бачите речі. Тому на майбутнє подумайте -чи варто за 10, 20, 100 тис. грн. відбирати життя в людей по ту сторону барикад? Бардак в країні буде доти, доки Ви, зі зброєю в руках будете готові захищати цей бардак. А от плакати не варто - чоловіки не плачуть, це ж ваш (а не тих беззбройних 20- річних хлопців) прямий обов язок захищати країну.
Дончанин до Хочеться Показати IP 4 Вересня 2014 07:38
коментар було видалено
Герої Показати IP 3 Вересня 2014 21:43
для мене- це вояки "Донбасу", "Айдару", "Азову" та добровольчого батальйону Правого сектору. Але тих щось міліцейські чини не зустрічали хлібом-сіллю. Їх оголосять потім дизертирами, а ці пільги собі зроблять. Думали поїдуть постоять там десь в кущах, а тут таким триндець приключився, що треба було від москалів відбиватися. От халепа.
Волинянка до Герої Показати IP 4 Вересня 2014 07:21
Друзі я нерозумію про що ви тут ведете дискусію та скажу одне... Ми немаємо права осуджувати тих хто напів живий повернувся додому. Бо це в першу чергу неповага до таких само людей як і ви, хоч тому що небули там і нічого незнаємо. В них небуло вибору лишитися дома чи йти на війну. А це що кажуть добровольці"
Дончанин до Волинянка Показати IP 4 Вересня 2014 07:33
коментар було видалено
ОКСІ до Герої Показати IP 4 Вересня 2014 10:35
Хто не знає - в складі Світязя - добровольці - прості хлопці, не лише міліціїонери! Підіть і скажіть їхнім рідним, що вони не герої, що вони полякались і втекли!!!!!!!!!!!!!!! Цікаво, що вони вам розкажуть. Чого ж ви такі "розумники", патріоти, посадили свої п"яті "крапки" на стільці/дивани і лише тим і займаєтесь, що х.....єю страждаєте, а не показуєте "КЛАС"! Поїдьте туди і покажіть на що ви здатні. Подивимось на Вас, які ви герої.... і скільки часу там протримаєтесь..... А Правий сектор - нехай показують себе у ділі, а то говорити кожен вміє.
правда в глаза колет Показати IP 3 Вересня 2014 21:52
все одноразовые герои типа захотел поехал получил раз в нюхалку назад приехал получат участника ато а выжившие ребята с 51й насильно загнанные на смерть долго будут доказивать свое участие в бойне
ГОРН Показати IP 3 Вересня 2014 22:14
Шось то зовсім не то....., шось то зовсім не так....... Да і дії якісь не такії Бачим гине народ! Бачим гіне народ! А народ_хлопці всі модие!...........
лучанка Показати IP 3 Вересня 2014 23:29
це ж муліціонери! Що там страшно? то вам не тут над беззахисним народом збиткуватись- виродки. Тільки армія стала відступати і запахло смаленим повтікали з лінії фронту і тепер будете собі пільги пробивати- ви ж учасники АТО)))))
Света до лучанка Показати IP 4 Вересня 2014 08:41
О сколько самонадеяности. Вы там были? Нет ,а осуждать кого то сидя на диване нехорошое это дело. Вон в фейсбуке уже всех сепаратистов перебили, скоро российскую армию прикончат .Вот это героии.
військовий до лучанка Показати IP 4 Вересня 2014 09:46
коментар було видалено
до вн Показати IP 4 Вересня 2014 08:22
Адмін просинайся вже і почисть тролів
свідок Показати IP 4 Вересня 2014 09:45
А Пащенко прийшов і тишком-нишком сховався у натовпі - сміливості не вистачило кинути каміння у героїв?!
болить... Показати IP 4 Вересня 2014 12:11
які безглузді коменти.....сцепились між собою...всі, хто був і є на війні...всі герої...бо ніхто не знає як себе поведе в час смертельної загрози чи відповідальності....подивіться в очі хлопцям, які пройшли те пекло....а скільком ще в очі вже не подивитесь ніколи.....страшна трагедія в Україні...а ви!!!!!....як зручно сидіти за компом в теплі і "філософствувати"...встань..запишись добровільно і вперед...покажи, який з тебе герой без нормальної техніки і зброї , без нормальних командирів і держави в тебе немає за спиною, тільки молитва матері....а я жінка, мати - і не знаю, чи воювала б, чи ховалась, чи вивішувала білий прапор, бо я не знаю на що здатна у час смертельної загрози...Богу дякувати, що в Луцьку сьогодні немає війни...
??????? до болить... Показати IP 15 Вересня 2014 18:29
А якого дідька вони робили в Іловайську "без нормальної техніки і зброї , без нормальних командирів і держави ...". Їхнім матерям не було жаль матерів хлопців з донбасу, які захищають СВОЮ землю від фашистів, гинуть за СВОЮ землю, де живуть їхні батьки, сестри, родичі. Чи вони не люди, тому що Бандера не їхній герой?
Так Показати IP 7 Вересня 2014 22:21
Ну да Ну да