USD 24.7 24.87
  • USD 24.7 24.87
  • EUR 27.2 27.5
  • PLN 6.25 6.34

Бойовики втікають з Луганська до російського кордону

Частина сил терористів разом із технікою відступили з Луганська з метою втекти до РФ.

Сьогодні вранці група бойовиків з Луганська відступила у бік кордону разом з бронетехнікою. Про це заявили у штабі Антитерористичного центру, - повідомляє УНН.

"Сьогодні вранці частина сил терористів покинула Луганськ і через підконтрольну їм зону відступила в бік кордону. Наразі спостерігається скупчення та спроби переміщення сил терористів разом із бронетехнікою в районах населених пунктів Суходольськ та Молодогвардійськ", - йдеться у повідомленні АТЦ.

Також силовики наголосили, що сили терористів скупчуються біля кордону і намагаються потрапити до Росії невеликими групами.

«Згідно оперативних розвідданих, сили бойовиків скупчуються на кордоні та намагаються малими групами виходити на територію Росії через "дірки" у кордоні.

Як повідомлялося раніше, сили АТО звільнили 4 населених пункти на Луганщині.
Загрузка...
Коментарів: 8
А Показати IP 14 Липня 2014 13:30
А зачем им в России эта бронетехника?
Боголюбы Показати IP 14 Липня 2014 13:38
Теперь Аваков скажет что это был его гениальный замысел не перекрывать границу а оставить дырки, чтобы в них просочились сепаратисты. Был у нас реверс газа, а теперьвключили реверс сепаратистов.
Дончанин до Боголюбы Показати IP 14 Липня 2014 14:28
и попутно уничтожить как минимум 5 танков, 2 БМП, 2 БТР, минометную батарею, несколько «уралов» и около сотни солдат агрессора, а также транспортник и штурмовик.
Боголюбы до Дончанин Показати IP 14 Липня 2014 14:42
коментар було видалено
Оксана до Боголюбы Показати IP 14 Липня 2014 14:44
Бо ви тролі, і нам це не цікаво.
Боголюбы до Оксана Показати IP 14 Липня 2014 15:05
А судьи кто? вы можете привести пример моего комментария который разжигает межнациональную вражду, содержит нецензурную лексику или оскарбляет чувства и достоинства людей? Буду вам признателен если сможите указать.
Лучанин Показати IP 14 Липня 2014 14:52
"Згідно оперативних розвідданних", а де наша авіація, артилерія? Втратити таку можливість відпрацювати бойові навики, коли ще таке випаде! Таке лайно необхідно знищувати в будь-який спосіб!
my_gift до Лучанин Показати IP 14 Липня 2014 15:34
Самі здохнуть. МАло честі на це лайно патрони витрачати.