USD 24.25 24.45
  • USD 24.25 24.45
  • EUR 26.3 26.5
  • PLN 6.13 6.18

Чому луцькі школярі не йдуть до школи поблизу дому?

Із 1017 дітей шкільного віку, які проживають у 33-мікрорайоні, лише 365 навчається у школі №19. Про це стало відомо під час проведення дня депутата «Ознайомлення з роботою ЗОШ №19 та ЗОШ №17», - повідомляє Район.Луцьк.

Секретар міськради Юлія Вусенко зауважила, що максимальна наповнюваність школи – 1200 учнів, при цьому заклад відвідують вдвічі менше школярів.

«Якби наповнюваність була хоча б 900 учнів, то питань не було б. Але враховуючи те, що це спальний район і за парканом знаходиться школа №10 з нормальним наповненням, хотілося б дізнатися причини виникнення такої ситуації», – зазначила Юлія Вусенко.


Директор школи Юрій Левченко запевнив, що ситуацію, яка склалася з недобором учнів, у школі аналізували. Зменшенню кількості охочих навчатися у навчальному закладі, зі слів керівника, сприяло, перш за все, перейменування сусідньої школи.
Як зазначає директор, коли ЗОШ №10, що знаходиться через паркан від школи №19, стала комунальним закладом «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей Луцької міської ради», багато батьків почали обирати саме цей заклад для своїх дітей на противагу сусідньому.

«Часто люди звертають увагу на те, як називається заклад. Хоча, коли до нас приходять батьки, то дивуються, що тут є поглиблене вивчення англійської мови, математики, історії. Можу сказати, що наша школа дає хороші знання. Минулого навчального року ми випустили п’ять медалістів і зовнішнє незалежне оцінювання підтвердило ці результати. Цього року також є чотири медалісти з 29 випускників», – зазначив Юрій Левченко.

Крім того, директор додав, що з невідомого йому джерела розходяться чутки про те, що школу №19 закриватимуть. Такий «чорний піар» відлякує батьків потенційних учнів і вони обирають інший навчальний заклад. Натомість депутати припустили, що частковій наповненості школи може сприяти й недостатня кількість інформації про освітній заклад.

«В усі садочки, що знаходяться навколо нас, ходили і вчителі, і заступник з презентацією школи, розповідали про її роботу. Крім того, ми завжди запрошуємо батьків, робимо дні відкритих дверей і робимо оголошення стосовно набору», – запевнив директор школи.

У підсумку депутати запросили дирекцію навчального закладу на засідання профільної комісії міськради, де обговорять варіанти вирішення проблеми з недобором учнів.
Реклама
Loading...
Коментарів: 23
123 Показати IP 14 Червня 2016 20:08
у школі #19 працює завуч(вчитель хімії) котрий пристає до дівчат та розпиває спиртні напої незалишаючи робочого місця, директор розкидається кадрами, але винна звичайно назва сусідньої школи
124 до 123 Показати IP 15 Червня 2016 10:05
Брєд. Це тупо брехня. Напевно, ти його учень, якому погану оцінку поставили.
123 до 124 до 124 Показати IP 15 Червня 2016 18:04
ніхто не говорив про погану якість знань. Мова велась про безглузде керівництво. Запитайте директора де посеред року ділась учитель зарубіжної літератури.
124 до 123 до 124 Показати IP 25 Липня 2016 15:23
Спеціально для Ірини Петрівни... напевно, треба таки пролікуватися
я до 123 Показати IP 15 Червня 2016 16:35
для чого таке писати, якщо ти не знаєш цю людину. він тобі особисто насолив? хороший завуч і знає свою роботу.
123 до я до я Показати IP 15 Червня 2016 18:08
Постійте біля школи та зверніть увагу в якому стані виходить Власюк В.В. і всі питання будуть зайвими.
Кек до 123 Показати IP 15 Червня 2016 23:50
Хто ти такий і звідки така інформація?
123 до Кек Показати IP 16 Червня 2016 05:10
Побачимось десь?
123 до кек до Кек Показати IP 16 Червня 2016 09:10
інформація від постраждалих
124 до Кек Показати IP 25 Липня 2016 15:25
Гаврилюк Ірина Петрівна, вчитель "світової літератури", яка "морду б'є"
ВАТРА Показати IP 14 Червня 2016 20:52
ЧОГО ВОНИ ЦЕ РОБЛЬТЬ САМІ СОБІ
Лучанин Показати IP 14 Червня 2016 21:47
А за моїх часів було навпаки, 10 школа була місцем збору планокурів, малолітніх злочинців...та і медалістів в нас небуло на потоці і зміненю цюго не прпгнув директор...школа виявляється змінилась в коащу сторону...зі зміною керівного складу
Вова Показати IP 14 Червня 2016 22:05
Головне що там нема сільських дітей
випускниця Показати IP 14 Червня 2016 22:46
Коли директором був Луцюк А.М.-школа була наповнена.А із фото видно що мало що змінилося у школі за час керівництва Левченка(а це десь до 15 років)
саша Показати IP 15 Червня 2016 07:31
те ж саме і в 17 школі! Директор Мах О П мордує вчителів щоб приводили дітей в школу бо не дасть годин.А ніхто не хоче йти в ту школу із-за такого керівництва. Очевидно треба зробити те що в 10 школі Те ж саме у 17 школі! Директор мордує вчителів ,щоб приводили дітей в школу бо не дасть годин.А ніхто не хоче йти в ту школу із-за директора та й всієі адміністраціі,бо вчителі там хороші.Очевидно Те
дуся Показати IP 15 Червня 2016 08:00
Прекрасні знання дає школа!!!Випускники цієї школи є дуже гарними студентами столичних і не тільки вузів !!!А завуч школи Галина Леотіївна прекрасний педагог,людина і керівник!
Оля Показати IP 15 Червня 2016 15:30
Закінчила сама цю школу. Ні разу не пошкодувала, що вирішила навчатися саме тут. У нас всі дружні і толерантні. Вчителі хороші, дають гарні знання. Атмосфера справді сімейна. Із будь-ким із працівників школи, від директора до техперсоналу, можні поговорити, звернутися за допомогою. Важливо, що тут нам дали не лише знання, а й виховання. У нашому класі не було поділу на гірших і кращих. Вчилися всі по мірі своїх можливостей. Але в основному закінчили школу всі добре. Люди, що розпускають неправдиві плітки про нашу школу, або зовсім у ній не були, або роблять це із якоюсь певною ціллю. Умови навчання теж досить непогані. На фото не показані навчальні класи, які фактично усі є в належному стані із хорошим ремонтом. Школа не стоїть на місці, а розвивається, незважаючи на невелику кількість учнів.
Марія Показати IP 15 Червня 2016 16:44
Мої діти навчались у закладі №19... Жодного разу не шкодувала про своє рішення. Зверніть увагу про досягнення учнів у цій школі. При малій кількості дітей стільки медалей у випускних класах. Діти свої знання підтверджують на ЗНО. Діти в цій школі почуваються як дома. Дружні поради вчителів, батьківські розмови є результатом гарного виховання дітей. Цікавий момент, кілька років тому (там була й моя дитина) силою забрали 10 клас у школу №10. Медалістами у 10 школі стали саме з нашого класу діти, а не вихованці сусідньої школи. Ніколи не судіть такі заклади по наповнюваності дітей, а за результатами роботи вчителів. "Чорний піар" (нібито школу №19 закривають) розповсюджують люди не обізнані з роботою цього закладу, а так говорять бо "одна баба сказала". Не вірте вухам своїм, а зайдіть, подивіться, поспілкуйтесь. Вас приймуть, пояснять.посміхнуться....
Галина до Марія Показати IP 15 Червня 2016 16:56
Я підтримую пані Марію. Люди добрі, так це ж добре, що мала кількість дітей.... За те тут є простір для всестороннього розвитку дітей. Ніхто не обдирає стіни, ніхто не облуплює парти. Панує чистота та порядок. Немає криків та гамору нестерпного. Колектив знає можливості кожної дитини. Наші діти та батьківський колектив нашого класу задоволені роботою педколективу. Тут панує доброта, щирість та взаєморозуміння. А головне, що вчителі дають неабиякі знання. Отим славнозвісним гімназіям ще далеко до нашого закладу. Порівняйте результати ЗНО і тоді зробіть самі висновки, а не слухайте висновки зі сторони. БАТЬКИ, КОМУ ПОТРІБНІ ВИХОВАНІ, ЧУЙНІ ТА З ГАРНИМ БАГАЖЕМ ЗНАНЬ ДИТИНА - ЙДІТЬ У ШКОЛУ №19. Це моя порада як мами.
галина Показати IP 16 Червня 2016 01:38
А чому немає нічого про день депутата у 17 школі? Чи депутати туди не дійшли? В статті є що іідепутати були у 17 школі.
МАМА Показати IP 16 Червня 2016 22:13
Я вважаю, що однією з причин малого набору учнів є розповсюдження брехливих пліток про школу № 19. Мовляв, директор не допрацьовує і т.д.... Але це все лише плітки. Я сама навчалась в цій школі. тут навчаються мої діти. Я задоволена рівнем знань, які отримали мої діти. І, шановні, не вірте пліткам, а порівняйте рівень знань учнів нашої школи і сусідньої. Це, перш за все, результати ЗНО, призери олімпіад і конкурсів, медалісти...... Якщо хочете. щоб ваша дитина отримала знання. а не якесь посвідчення "помічника касира" після закінчення так званого ЛІЦЕЮ. Шановні батьки. якщо ви не знаєте значення слова ЛІЦЕЙ, то прочитайте в словнику. Тим більше, ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ.
Катерина Показати IP 5 Липня 2017 23:07
Я сама навчалася в 19 школі. Це дійсно прекрасна школа. Там немає 2-ї зміни!!!! І школа не переповнена, А так званий ліцей №10 - там за медаль батькам дитини пропонують купити директору щось на кругленьку суму!!!
Катерина Показати IP 5 Липня 2017 23:09
Шановні батьки!!! Віддавайте своїх дітей вчитись в 19 школу!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.