USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Чому мерзнуть діти у луцькому ДНЗ

20 Січня 2016 17:17
У луцькому дошкільному навчальному закладі №8 – холодно: 15 градусів тепла. У садочку проведуть обстеження і аналіз причин тепловтрат.

Про це стало відомо під час виїзного засідання комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства у понеділок, 18 січня, – повідомляють у волинському осередку «Народного контролю» у Фейсбук.

Завідувач закладу Людмила Смаль говорить, що проблема з теплосистемою існує давно, а коштів з бюджету завжди не вистачало на реконструкцію.

«У нас подача тепла - згідно норм, але у приміщеннях все одно холодно. Причина, радше, у зношеній опалювальній системі, яка, можливо, зашлакована за 60 років і немає циркуляції», – вважає завідувач садочку.

Так, під час чергового засідання сесії міськради було чимало суперечок щодо виділення коштів на ремонт ДНЗ. Та все ж, депутати підтримали пропозицію колеги Павла Данильчука і під час внесення змін до бюджету проголосували за виділення 410 тисяч гривень на ліквідацію проблеми садочка.

До слова, депутат Андрій Козюра виступав категорично проти виділення будь-яких коштів на ДНЗ, посилаючись на відсутність кошторису. Проте за виділення коштів проголосувало 13 «укропівців», 5 голосів дали обранці від ВО «Свобода», 3 – «Народного контролю» і 1 голос – від «Самопомочі».

До слова, жодну з пропозицій щодо виділення коштів не підтримала депутат від БПП «Солідарність» Наталія Бунда, не дивлячись на те, що депутат обрана по цьому округу і це єдиний ДНЗ в мікрорайоні. І загалом, депутати від БПП і Радикальної партії у повному складі не підтримали дане рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
123 Показати IP 20 Січня 2016 17:31
БПП-Солідарність не проголосувала, бо гроші на садочок зняли з обрізки дерев біля Сапалаївки. А роботи по обрізці вже віддані бізнес-партнеру женіка-Лисого-Кащея...тобто Ткачука
Порох до 123 Показати IP 21 Січня 2016 08:39
БПП і Самопоміч отримують від Степана рижого по одиничці в місяць.
Олекса Показати IP 20 Січня 2016 17:45
Козюру в те приміщення посадити. Хай померзне бюрократична СК*ТИН..ка
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 18:18
А чому мовчимо що директриса садіка Депутата Укропівця жінка.Ось він її і заохочує.І не в дітях справа.
Тарас Чурило Показати IP 20 Січня 2016 18:36
ББП і Самопопіч, гарно дують в одну дудку
Сергій до Тарас Чурило Показати IP 20 Січня 2016 22:23
Якби не Самопоміч, зокрема Юля Вусенко і Алла Надточій то нічого і не було, дякувати потрібно їм а не піарщик Данильчука м
Ірина Таран Показати IP 20 Січня 2016 18:37
Це ж не їх діти, навіщо їм переживати
Лучанин Показати IP 20 Січня 2016 19:35
В садочку #19 в одній із груп зранку 12 градусів тепла!!!поки нагріється повітря від електрообігрівачя діти бавляться в холоді! Агу там 15 а в деяки 12 і пластикові вікнавже встановлені.
Фотін Показати IP 20 Січня 2016 20:35
а куди дивиться адміністрація садочків ? чи їм здоров'я дітей до фені ????
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 20:37
А шо,Козюрці нічого від пирога не перепало? Як так ложка мимо рота пройшла?
Сергій до Анонім Показати IP 20 Січня 2016 22:26
Це точно! В дворі роблять планоаий ремонт а воно ходить по будинку і розказує що його заслуга, підписи збирає про себе, маніпулятор
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 21:57
Ну и ну. "У луцькому дошкільному навчальному закладі №8 – холодно: 15 градусів тепла." На один градус ниже нормы, и уже холодно. Любимое вами правительство, которое вы выскакали, считает, что 16 градусов - это комфортная температура в доме.
777 до Анонім Показати IP 21 Січня 2016 07:16
В доме о не в детском садике! Там другие номы
мама Показати IP 21 Січня 2016 09:27
Зробіть таку ж комісію в садок №29. Цього року на ремонт теплопостачання витрачено більше 200 тисяч з місце вого бюджету, а в спальнях +14!!!! Хто за це має відповідати???? Чому не перевіряють температуру у всіх садках????
Не готові до зими Показати IP 21 Січня 2016 09:36
А як вам +9 в ДНЗ 22? І нічого діти змушені були сидіти в такій теплоті (
Іван Показати IP 21 Січня 2016 10:06
Без кошторису усі ці маневри є нецільовим використанням коштів міського бюджету, а саме привласненням, розтратою або заволодінням вказаними коштами, шляхом зловживання службовим становищем ОРГАНІЗОВАНОЮ групою осіб. 7-12 років позбавлення волі та конфіскація майна. 5 частина 191 статті КК. повірте, я знаю про що пишу. ...потім ті посадові особи сидять і кліпають переляканими оченятами. Або все буде зроблено згідно чинного законодавства, не дивлячись на те, що нормативно-правові акти надто зарегульовують процедури, або будуть великі проблеми у визначеного кола осіб. І це не моя думка, це об'єктивна реальність. Є підконтрольні фракції в міськраді, є депутати з повноваженнями, є інші посадові особи органів місцевого самоврядування, є ресурси. Усі карти в руки - вперед. Працюйте чітко і швидко. А формування позитивного іміджу окремо взятої партії у медіа просторі може зачекати і мова не про НК. То за цеми усі боролись два роки тому?
Луцька мама Показати IP 21 Січня 2016 10:11
І до садочка №9 направте таку ж комісію, бо в деяких групах дуже холодно. Взагалі перевірте всі садочки. Аби вихователі не змушені були включати обігрівачі дітям, а батьки не одягати на малят сто одежок.
888 до Луцька мама Показати IP 21 Січня 2016 14:15
Ви забули зазначити ще те, що ті обігрівачі мають куплятися за батьківські кошти )
124--- Показати IP 22 Січня 2016 01:23
за 410 тис. київська (!) фірма ПРОДУЄ (!) систему !!