USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чому у центрі Луцька стоїть військова БРДМ

15 Лютого 2018 13:28
Увагу лучан у центрі міста 15 лютого привернуло значне скупчення автівок з іноземною реєстрацією та БРДМ – бойова броньована машина розвідувальних військ.

У Фейсбуці очевидці опублікували фото і зазначили, що у центрі утворився чималий затор.

Спочатку скупчення автомобілів на іноземній реєстрації пов'язували з проведенням масової акції. Проте, як прокоментували Інформаційному агентству Волинські Новини в ГО «Авто Євро Сила», водії зібралися, аби віддати шану воїнам-афганцям у Волинському облмуздрамтеатрі. Наразі в центрі міста тривають урочистості з нагоди річниці виведення військ з Афганістану.

Після покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні -Загинули за єдність України» колона рушить пішки вулицею Винниченка до меморіального комплексу «Вічна слава».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
я Показати IP 15 Лютого 2018 13:34
до чого тут військові з Афганістану і євробляхарі?!
Зірвак Шкуряк до я Показати IP 15 Лютого 2018 14:49
А не видно на фотці, може в них і танчик на євробляхах, чого в світі не буває!
яя до Зірвак Шкуряк Показати IP 15 Лютого 2018 15:14
то вже сиди дома, з хати не виходь якщо на бляхах танчики будуть)))))) ще як ці почнуть плутати повороти і педалі і тікати з ДТП то ховайся в жито))=)
лучанин Показати IP 15 Лютого 2018 13:48
панаєхалі... вже в маршрутку свою д?пу впадло запихати.. купило корча то треба на ньому куди тільки можна.. Пофіг що вже і так місто стає у час пік..із-за навали еврокорчів ..
Андрій до лучанин Показати IP 15 Лютого 2018 18:43
Мій єврокорч вартує більше ніж те де ти живеш, му**к.
ххх до Андрій Показати IP 15 Лютого 2018 19:04
Твій єврокорч для тебе стане комічно дорогим коли ти зізнаєшся митникам і поліціі, що він твій! Що слабо?
Анонім Показати IP 15 Лютого 2018 13:51
БРДМ пожежників, а не військових. По номерах видно.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Лютого 2018 14:12
та хоть бляхи, а те що БРДМ це БОЙОВА розвідувально-дозорна машина то це нічого?
хехъ до Анонім Показати IP 15 Лютого 2018 14:47
банкирская рэкетирско-дискуссионная машина. Делов то.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Лютого 2018 16:43
А те, що ця абревіатура застосовуються і до пожежної техніки, це нічого?
Богдан Показати IP 15 Лютого 2018 18:49
Причому тут евро номера до військової техніки? І треба бути повним ідіотом щоб не розуміти одну річ що якщо взяти наприклад 3 тисячі доларів і купити машину з укр реєстрацією і за тіж гроші машину на евро номерах і поставити їх разом то тільки сліпий або ідіат скаже що машина на укр номерах чимось краща! Люди не ведіться на лозунги тіпа євро номера то зло! Владі просто вигідно щоб ви були нещебрадами ! Їздіть на хороших авто!!! Тим ви дбаєте не тільки про свою безпеку але ще і про безпеку окружающих!
Ігор Показати IP 15 Лютого 2018 19:35
Ніякого скупчення авто на іноземній реєстрації не було! Не зрозуміло, для чого писати таке. Авто на іноземній реєстрації було менше 15 шт, вони збирались збоку облдрамтеатру,на стоянці, ніяких заторів не створювали. Після початку руху колони , яку супроводжувала поліція , від драмтеатру по Винниченка, АвтоЄвроСила приєдналась до колони і рухалась в замиканні за погодженням з організаторами акції. ГО АЄС підтримала наших друзів, воїнів-Афганців, по всій Україні, в тому числі і в Луцьку.
Йопрст Показати IP 15 Лютого 2018 21:15
Номера на бляхономерах є проблемою для подальшого розслідування ДТП,а саме -горе водій який скоїв вбивство людини ,спричинив ДТП може уникнути або уникати покарання ,кинувши на місці ДТП бляху,таким чином уникне покарання собівартості бляхи 300$ і вище,дешева відмазка за смерть людини.