USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чи готові волиняни захищати Україну? ВІДЕООПИТУВАНЯ

6 Серпня 2014 19:00
Воєнні дії на Сході України певним чином торкнулися кожного волинянина.

Хтось тільки отримав повістку про мобілізацію, хтось уже декілька місяців відвойовує державну цілісність у складі Збройних Сил України, а хтось уже ніколи не повернеться додому, залишивши пам’ять про себе в серцях рідних і друзів та портрет з чорною стрічкою. Так чи інакше, нещодавно прийнятий Президентом України Петром Порошенком закон про третій етап мобілізації сприйняли по-різному.


Тож, про те, як ставляться волиняни до мобілізації, та чи готові у разі необхідності захищати власну країну, журналісти Інформаційного агентства Волинські Новини запитали у мешканців та гостей обласного центру.

Так, більшість волинян наголосила, мовляв, батальйони захисників потрібно формувати із депутатів та високопосадовців, а також їхніх дітей. Окремих обурювала значна кількість переселенців зі Сходу призовного віку на Волині, які, замість того, аби захищати свої землі, «відігріваються на теплому узбережжі Шацьких озер».

«Мені ще далеко до 18, але якби можна було уже, справді пішов би до війська добровольцем, аби захистити Україну», - сказав один із співрозмовників, молодий волинянин.

«Чи готові Ви йти захищати Батьківщину? Як Ви ставитесь до мобілізації?» Відповіді волинян на ці та інші запитання – у відеоролику:


Підготували Вадим ПАНАФІДІН та Вікторія СЕМЕНЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Ніка Показати IP 6 Серпня 2014 19:07
Захоплююсь відповіддю цього юного хлопця. Який він молодець!!! Ось приклад для тих, хто посилає президента і його родину на війну такими вульгарними висловами. Хай йому буде соромно після перегляду свого зображення на відео.
Дончанин до Ніка Показати IP 6 Серпня 2014 19:26
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 19:41
Може замість того, щоб смердіти на волинських сайтах, пішов би 'захищати свою лугандонію'. Дасть Бог скоріше грохнуть
Дончанин до лучанин Показати IP 6 Серпня 2014 19:51
Посмотри лучше пресс-конференцию украинских журналистов канала 112 Украина по поводу их "задержания" силами АТО в Амросиевке. Пресс-конференция была в прямом канале 112 Украина. Поэтому ее можешь найти и в инете. PS. Такое отношение и персонально к тебе ожидает в будущем и тебя лично. Ибо чем ты лучше обычного журналиста?
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 21:12
112 та зубам..правильно..а мо і замало
Фуйло до лучанин Показати IP 7 Серпня 2014 09:51
Його не грохнуть! Він -диванний воїн! Сидить в пудвалі і строчить, і строчить...
Антон до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 19:53
Думка людей вже сформована, тобі, проплаченому проросійському Іуді, без Батьківщини та честі, тут нічого не світить. Всі за Україну, рідну та єдину!
Дончанин до Антон Показати IP 6 Серпня 2014 20:00
коментар було видалено
))))) Показати IP 6 Серпня 2014 19:36
язиком ляпати, не мішки ворочати
Дончанин до ))))) Показати IP 6 Серпня 2014 20:11
коментар було видалено
Ворочителю мішків Показати IP 6 Серпня 2014 19:51
Думаєш проксак спасе?
Дончанин до Ворочителю мішків Показати IP 6 Серпня 2014 20:13
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 21:09
коментар було видалено
Дончанин до Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 21:22
Три последовательных НАШИХ сообщений на одну и ту же тему: 1)"Утром 6 августа противник возобновил наступления в направлении между городом Снежное и населенным пунктом Дмитровка, осуществив прорыв массой танков к населенному пункту Латышево и далее на Рассыпное. Наши подразделения ведут тяжелые бои в полуокружении." 2)После обеда: "Ситуация на фронте напряженная - укры бросили огромное количество танков и пехоты на Снежное. Бой идет на окраинах города - укры пытаются пробиться между г. Снежным и с. Дмитриевка к с. Латышное." 3)Вечером: "По направлению Донецк - Шахтерск - Снежное существенных изменений нет. Везде идут бои и стычки. Но вчера под Шахтерском ополченцам ДНР сдалась большая группа украинских военных. Там порядка 400 человек..." Динамику видишь?
Анонім до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 21:52
А динаміка видна здалеку..парашникам гаплик підходить..Не того то парашня білих шоломів під кордон нагнала? Донецьку ще продержатись від сили днів три..готов лижі.Найманці взагалі ні під які конвенції не підпадають.HUYLO-KAPUT
Дончанин до Анонім Показати IP 6 Серпня 2014 22:01
Если сам не видишь, то объясняю: идет планомерная зачистка бронетехники советских времен, еще сохранившейся в Восточной Европе.
віра до Дончанин Показати IP 6 Серпня 2014 22:20
Якщо ти так ревно за відокремлений від Украіни Донбас, чому ти не воюеш на стороні ДНР , чи ти хворий, чи ще щось... А то все коментуеш і коментуеш .....
Дончанин до віра Показати IP 7 Серпня 2014 08:00
коментар було видалено
віра до Дончанин Показати IP 7 Серпня 2014 08:45
А ти забув? Спочатку кричали расея, донбаская республика,,билися в істериці і жінки і чоловіки, потім взялися за біти, а потім за зброю, завезену з раші, а потім вже АТО. Тільки питання, нащо відділятися від Украіни, який сенс?!
UR100 до Анонім Показати IP 7 Серпня 2014 11:43
Парашники это от ПАРАШЕНКО
Анонім до UR100 Показати IP 25 Жовтня 2014 22:04
От Раша,тоисть параша, с совет еще пошло,иде..т.
Ольга Показати IP 6 Серпня 2014 21:58
якби наша держава озброювала вояків "до зубів" сучасною технікою і обладнанням, то звичайно і охочих було б більше.
гiсть Показати IP 7 Серпня 2014 09:16
Чому у влад олгархи?Майдан проти них боровся.
UR100 Показати IP 7 Серпня 2014 11:45
Это только начало . Скоро начнется полный беспредел , у кого оружие тот и прав.
Волинянка Показати IP 10 Серпня 2014 12:30
Для чого в людини голова на плечах? Щоб думати! Ми спочатку, щось робимо, а про наслідки не думаємо! Кому потрібна війна ? НІКОМУ!!! Схаменіться люди!!!! Є дві національності- люди й нелюди!!! Втрачати близьких людей- велике горе. Зупиніть війну!!! Раз живемо на цьому світі! З нічим прийшли і з нічим в другий світ підемо. Один одному робимо біду. Ми ,що гірше звірів, чи що? Будьмо мудрими, добрими один до одного. Все минає, гріх зостається. Все таємне стає явним.