USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чи справді у Луцьку немає земельних ділянок для учасників АТО

25 Січня 2015 13:40
Депутати облради вимагають від Луцької мерії пояснень та звіту щодо вільної землі в місті, мовляв, торік її роздавали, а от кому – питання.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради 23-го січня.

Запитання щодо земельних питань до Луцької міської ради озвучив депутат Волинської обласної ради Володимир Навроцький.

«До мене звертаються люди, рідні яких - учасники АТО. Вони питають, чому не можуть отримати в Луцьку обіцяні їм земельні ділянки. Лучани кажуть, що на всі їхні звернення в міськраду щодо виділення земельних ділянок вони отримують відповіді: вільних місць немає. Я сумніваюся, що таких земель немає. Тому хочу почути відповідь від Романюка: скільки є вільних земель в Луцьку і скільки роздано у 2014-му році й головне питання – кому?», - поцікавився Навроцький.

Згідно з процедурою йому мають надати письмову відповідь.

Нагадаємо, що у Луцьку сім’ї загиблих в АТО отримали перші земельні ділянки. Загалом, в обласному центрі нараховано більше тисячі учасників АТО, які можуть претендувати на виділення земельних ділянок. Окрім того, є 16 сімей, чоловіки яких поклали життя за Батьківщину.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Депутат Женя Ткачук Показати IP 25 Січня 2015 14:02
То заберіть в мене і ще в колег з райради та й віддайте сім'ям загинувших в АТО! Я ж чесний та ще й патріот! Прошу підтримати інших депутатів які отримувалим ТАКИМ чином ділянки! А ще Мишковця можна спитати !
помічник депутата до Депутат Женя Ткачук Показати IP 25 Січня 2015 14:08
Найкраща пропозиція із усіх можливих і не можливих!!! Молодець, Депутат Женя Ткачук. Цього і потрібно ДОБИВАТИСЯ!
Лучанин до Депутат Женя Ткачук Показати IP 25 Січня 2015 16:27
Сам віддай чи слабо!!!!
вк Показати IP 25 Січня 2015 14:13
Ага, якраз!!!! Кому война, а кому мать родна.....
дідо Показати IP 25 Січня 2015 14:50
Депутат Гриб отримав ТРИ безкоштовних ділянки,директор 4ї школи, депутат Ткачук, депута Чернецький...... десять років БЮТівсько-Свободівська мафія грабує місто.керуючи земельною комісією.
Волинь Показати IP 25 Січня 2015 15:19
У Луцьку є земельні ділянки для романюка (ще не закопали), для клімчука (вже закопали), для всіх державних гнид і казнокрадів, для депутатів-перевертнів (ще не закопали), а для героїв НІЧОГО і НІКОЛИ НЕМАЄ. Великий полководець Олександр Македонський, котрий завоював пів світу, аж перед смертю зрозумів, що в могилу з собою нічого не візьмеш і просив поховати його з відкритими руками, щоб всі бачили, що на той світ нічого не забереш. Людські прокльони завжди знайдуть адресата, ким би він і де не був. Депутати, вам треба десять годин щодня вимолювати в Бога гріхи, а ви продовжуєте грішити. Народ України переможе ! Слава Україні !!
дьодік до Волинь Показати IP 25 Січня 2015 15:21
мабуть що так...
Буратіно Показати IP 25 Січня 2015 15:47
У мене що на чолі ЛОХ написано, щоб земельні ділянки на шару роздавати? Тільки своїм і тільки за бабки. А хто кому на шару обіцяв, хай сам зі свого і віддає. ТАК нас в комсомолі вчили.
Знов я Показати IP 25 Січня 2015 16:23
Потрібно грати в армію тих ,що отримали земельні ділянки. А кого беруть,то хай дадуть ділянки раніше.
жадібним волинякам Показати IP 25 Січня 2015 17:20
невже вам однаково за що вбьют вашу дитину.ви що ту землю жерти будете і раз в рік на могилку до героя приходити.думайте як закінчити братовбивчу війну краще.
Коля до жадібним волинякам Показати IP 25 Січня 2015 18:46
Підтримую 100%. Досить дебильноі війни!!! Треба домовлятись, хай буде паршивенький мир, але люди не будут гинути. А час все розставе на свої місця, головне люди будуть живі! Ділянка живу людину не заміне.
Керол до Коля Показати IP 25 Січня 2015 20:04
Звичайно не замінить, але от чи не совісно тим депутатам таке робити?
Анонім Показати IP 25 Січня 2015 20:14
мафія нікуди не зникла