USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чи варто лучанам очікувати гарячої води щодня

14 Жовтня 2014 08:31
Ліміти споживання газу, доведені для міста, дають можливість забезпечувати лучан лише опаленням.

Про це йшлося під час оперативної наради у Луцького міського голови 14 жовтня.

Як повідомив Микола Романюк, у Луцьку – 240 кілометрів труб тепломереж, тож для їхнього нагрівання потрібно чимало газу. З його слів, торік у Луцьку використали 77,581 мільйона метрів кубічних газу, на цей сезон облдержадміністрація довела ліміт використання газу у обсязі 50,225 мільйона кубометрів газу, що на 35% менше, ніж торік.

«Постановою кабміну доведено 30% економії, я не знаю, чому пан Банада довів 35% Луцьку, а деяким іншим містам на Волині 15-20%. Це така любов Банади до Луцька? Влітку, коли просто подаємо гарячу воду в будинки, для підігріву використовуємо 2,2 мільйона метрів кубічних газу, взимку – до 11 мільйонів метрів кубічних для подачі гарячої води та опалення», - повідомив Микола Романюк.

З його слів, якщо поділити графік економії газу на сезон, бракуватиме ресурсів навіть для опалення. Втім, тепло в заклади соціальної сфери та домівки лучан обіцяють подавати. Гарячу воду наразі лучани отримуватимуть лише по суботах та неділях.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 08:49
Бандана - рулить!:) Знайшли кому довірити ЖКГ області (Пустовіт)!:)))
235 Показати IP 14 Жовтня 2014 08:53
Людей розводять як ло.....в, як завжди.
Анонім Показати IP 14 Жовтня 2014 08:55
А ви знаєте банаду просто хочуть потопити і на його місце гунчик планує ковельського кошарука!!! Я думаю цей варіант іще кращий!!!!)
:))) Показати IP 14 Жовтня 2014 09:02
Задовбали вже!!!! Ту гарячу воду яку подають по вихідних важко назвати "гарячою". То як всі по квартирах придбають бойлери і їх по включають + "Уфо" будуть літати як всра....і по всьому місту проводку міняти їм геморой і нам біда. Ти Ви скажіть скільки це нам терпіти?
Андрій до :))) Показати IP 14 Жовтня 2014 09:06
Треба поскакати, і буде тепло. І до весни залишилось небагато, скільки тої зими...
:))) до Андрій Показати IP 14 Жовтня 2014 09:16
А Ви Андрій напевно спортсмен? То виходимо на театральний майдан разом з Романюком, Банадою і будемо стрибати!!
Андрій до :))) Показати IP 14 Жовтня 2014 09:38
Дякую, вже доскакалися
Света до Андрій Показати IP 14 Жовтня 2014 11:07
Андрей вы не правы. Если мы будем сидеть дома и строчить в интернете ,то все будет катиться по накатаной колее и дальше. Единственый способ что то изменить ,заставить их бояться нас .Сидя на диване мы ничего не изменим .Нет у вас горячей воды, так кто вам мешает собраться и потребовать решить эту проблему? Почему вы, избератели не можете спросить у "слуг народа " где горячая вода и потребовать ,что бы они начали исполнять свои обязанности перед вами?
Тетяна до Андрій Показати IP 15 Жовтня 2014 11:26
Хто не скаче - той москаль!!!! ))))))) Ура!!!!!
Лол Показати IP 14 Жовтня 2014 09:04
Та во многих города Украины есть горячая вода... Мы избранные?
Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 09:21
Пан Романюк повинен чітко розуміти, що другий раз мером його ніхто не обире. Чому практично ВСІ міста України з гарячою водою? В Рівному інші ліміти? Чи економлять тільки на Луцьку та області? А хто ж тоді буде кришувати його синочка і компанію, коли він перестане бути мером? Швидко позакриваються всякі Карабаси-барабаси. Якщо це читають близькі до Романюка - передайте, хай схаменеться і дість наказ відновити гаряче водопостачання.
Андрій до Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 09:41
А він це вже зрозумів і працює по максимуму на себе. А карабаси швиденько відіб"ють бабки (навіть якщо для цього будуть працювати цілодобово) і перепродадуться новим власникам, які прийдуть після романюка
Джулія до Лучанка Показати IP 14 Жовтня 2014 09:55
Я і першого разу не за нього голосувала.
лучани Показати IP 14 Жовтня 2014 10:31
ганьба такій владі. все це брехня вони так на нас економлять немає совісті чому не економлять на міліонерах нашої області? а знову на простих?
Я Показати IP 14 Жовтня 2014 11:27
А умов вступу в ЄС не має забезпечити гарячою водою і теплом вчасно. Вперед ГУЗІ ДАНИЛЬЧУКИ ЛЮСТРУЙТЕ.Чому сидите.
Анонім до Я Показати IP 14 Жовтня 2014 11:52
Зараз йде виборна компанія яка хоче влади ,а чого в нашому місті коли йде агітація по телевізору знаючи,що немає теплої води в місті не рішають цю проблему. Коли всі знають ,що наш Волинський газ продають за межі кордону,а де кошти за транпортування газу?хай прозвітуються олігархи через які проводиться транспортіровка?
ярослав студент Показати IP 14 Жовтня 2014 12:02
дуже прикро що змін на краще зовсім немає а навпаки все гірше і гірше. умов нормальних немає економлять на бідняках і на дітях сором владі яка не може основним забезпечити мешканців міста .це таке покращення?? кожна наступна влада хоче інших "зігнати" і розказує казки як ми будемо жити . А як приходять до влади до ніяких кращих змін люди громадяни не бачать. Мабуть покращення тільки для депутатів чиновників і так далі. Сором за таку державу а особливо за наших владців які економлять на нас -нашому здоров"ї . Немає в них совісті і не буде
Дмитро Показати IP 14 Жовтня 2014 13:41
Живем "по - новому", води нема, Долар по 14,5 Грн, Бензин по 17 Грн.. Вже б краще "пакращення" осталось би
Лучанин до Дмитро Показати IP 14 Жовтня 2014 17:20
Дмитро, Ви даун? Якби не ті покращення і кровосісі, які Камазами крали і вивезли державні гроші, що після них казна пуста, то напевно краще було б.
до до Лучанин Показати IP 14 Жовтня 2014 22:27
сам ти д..ун. тобі лапшу на вуха в2004 повісили. тепер знову вішають. яник крав. але і люди хоч якусь стабільність мали. ці теж крадуть. тільки з більшою швидкістю.
Я Показати IP 14 Жовтня 2014 13:48
Робімо бані в мікрорайонах міста на дровах по колишньому.***
Клава до Я Показати IP 14 Жовтня 2014 15:25
Куди і коли приходити?
скептик Показати IP 14 Жовтня 2014 17:41
Какая экономия , если большинство людей греют воду в ведрах на газовых плитах, бойлеры не у всех есть.
Я Показати IP 14 Жовтня 2014 17:47
Клава в 20.00 чекаю в центрі.ОК
хіхіхі Показати IP 14 Жовтня 2014 17:52
коментар було видалено
дід Мазай Показати IP 14 Жовтня 2014 21:15
йома-йо, ні помитися, ні підмитися! Камяний вік повертається: скоро прокинуться у нас первісні інстинкти - підемо шукати мамонтів і полюватимемо на них. У квартирах холодно, хочеться помитися... а не тут то було... Каструлька - тазик - грілка - єдине, що гріє сьогодні.
Тетяна Показати IP 15 Жовтня 2014 11:41
А згадайте як при Кучмі жили. Саме тоді Тимошенко з Ющенком їздили по Україні, розказували народу, який він поганий, олігархів наплодив, собі набрав! Встали на майдані і зламали країну! А зараз добивають людей! Зверніть увагу на те, шо чим далі від Росії і ближче до Європи, тим "веселіше" і гарніше" стає життя в Україні!