USD 27.4 27.7
  • USD 27.4 27.7
  • EUR 31 31.4
  • PLN 7.1 7.22

Чи вирушатимуть луцькі військовозобов’язані за межі Волині

Чутки про те, що військовозобов’язаних лучан планують найближчим часом відправити за межі регіону прокоментували у військкоматі.

Військовозобов’язані у Луцьку отримують повістки, у яких начебто йдеться про готовність вирушати за межі області, - про подібні чутки повідомили читачі Інформаційного агентства Волинські Новини. Ми вирішили з’ясувати достовірність цієї інформації.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини у Луцькому міському військовому комісаріаті, наразі триває контрольне оповіщення військовозобов’язаних, призначених у команди. Уточнюють дані про таких осіб, військовозобов’язані отримують приписи. З’ясовують інформацію щодо тих, хто виїхав за кордон. Якщо людини немає на місці, призначають інших. Це роблять для того, щоб у випадку запровадження військового стану володіти точною інформацією про те, скільки осіб зможуть поповнити лави Збройних Сил України. Загалом, після того, як військовозобов’язані отримують приписи, їх відпускають додому.
Загрузка...
Коментарів: 9
хочу знати Показати IP 6 Березня 2014 13:08
Гузь і Данильчук отримали приписи???
НЕЛУЧАНИН до хочу знати Показати IP 6 Березня 2014 15:52
а що, тобі не дісталось ? жаба давить ?
лучанин женя Показати IP 6 Березня 2014 13:14
да гузя і данильчука відправье впершу чергі. І іншших активістів а то простими всі дирки затикаєте
Анонім до лучанин женя Показати IP 6 Березня 2014 13:47
причому бажано пішки зустрічати ракетоносець США в нейтральних водах. Я не проти отримати нових героїв.
море до лучанин женя Показати IP 6 Березня 2014 14:41
Гузь колись хизувався, піар-акцію влаштовував по плаванню на Світязі...:))) Уперьйод хлопці!!!
лучанин Показати IP 6 Березня 2014 13:22
А от цікаво, коли буде призваний Парожик ? Лучани ще пам'ятають , як в 1998 чи 1999 році він разом з "друзями" пікетував військкомат, щоб не служити у ЗС.
юля Показати IP 6 Березня 2014 14:06
Якщо куля в лоб потрапляє людині, Людина втрачає свою герметичність, Людина думки випускає назовні І потім не може зібрати назад. У дірку від кулі о пізній годині Миттєво влітають питання дотичні, І мізки одразу ваганнями повні, І блима в очах нездоровий азарт. Крізь отвір у лобі азарт і вагання У світ визирають і мружаться хижо, І тихо собі викидають на пальцях, Кому у прем’єри, кому – до труни. І ніби людина стоїть на Майдані, І ніби Майдану за звичкою лиже, Та в черепі вже діловито кубляться Нові перспективи й нові таргани. І череп людини заледве не тріска, І совість витьохкує пісню обсценну, І губи у битві вагань та азарту Обрати «своїх» не приховують спроб. Та все, що в людини творилося в мізках, І з чим та людина полізла на сцену, І що та людина хотіла сказати – Відомо лиш кулі, що влучила в лоб.
титушко до юля Показати IP 6 Березня 2014 18:37
Юля ты самая главная юля юя плачу от смеха
Зіновій Іванович Показати IP 6 Березня 2014 22:24
Не пишіть дурниць "Військовозобов’язані у Луцьку отримують повістки". Які повістки? Мобілізаційні розпорядження - це документ, який вручається з метою взнати чи військовозобовязаний проживає за адресою, чи можна на нього розраховувати у воєнний час, чи не перебуває часом за кордоном. Повістки отримують діти по 18-19 років, оскільки внутрішні війська МВС здійснюють набір.