USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Чим вражали лучан учні волинських ПТУ

5 Червня 2015 15:00
Квадрокоптери для АТО, палац із сірників, смаколики та вишиванки – це не весь перелік учнівських робіт, які представляли волинські професійно-технічні училища.

Щороку в Луцьку наприкінці навчального року відбувається свято професійно-технічної освіти, на яке приїздять всі ПТУ Волині. Традиційно вони представляють роботи своїх учнів та викладачів, які можна не лише роздивитися, а й придбати.

Так, учень ДПТНЗ «Камінь-Каширське ВПУ» презентував свою курсову роботу – справжнісінький кількаповерховий палац, виготовлений із сірників. На жаль, сам автор не приїхав, відтак невідомо скільки сил і часу витрачено на цю споруду. Але, вочевидь, немало.
На ярмарці можна було придбати вишиті сорочки, вироби з текстилю, з дерева.
А ось учні Луцького вищого професійного училища виготовили квадрокоптера. Цей робот може підніматися на висоту 1 кілометр і пролітати таку ж відстань. Квадрокоптер виготовили учні разом зі своїм керівником. Працювали над ним від Нового року. Електроніку придбали у Китаї, тож стрибки іноземної валюти роблять такі речі доволі дороговартісні. Робот під час польjту фіксує зображення на камеру. Тривалість польоту – 15-20 хвилин.
Власне, квадрокоптер учні хочуть передати волинським бійцям, які воюють в зоні АТО.

Ще однією благородною справою відзначилися учні ДПТНЗ Луцьке ВПУ будівництва і архуітектури. Всі кошти, виручені з продажу робіт, вони обіцяють віддати бійцям.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
профтехосвіта Показати IP 6 Червня 2015 08:00
Подейкують, що профтехосвіта потребує "оптимізації". Не виключно, що таке свято 5 червня 2015р в такому кількісному складі ПТУ області може бути останнім. На скільки праві чи не праві реформатори,- покаже час. Сьогодні ж ПТО живе своїм життям, має свої досягнення, має й свої проблеми. Але якщо більшість проблем більшості ПТУ пов*язані з економічною ситуацією в країні, то проблеми, які склалися в останні роки в Луцькому ВПУ вражають своєю довготривалістю і цинізмом. Невже на стільки залежні освітянські чини від засудженої училищної особи, що не можуть позбутися того "педагога" та припинити беззаконня в одному з найбільших училищ області???
не гога а гена Показати IP 6 Червня 2015 08:19
Зайдіть на сайт +++ Волинські новини / батов генадій федорович +++ І ви прозрієте . ... КАЖЕШ в них квадрокоптери ; в них ДИРЕКТОРІЯ ... !!!!!!!!!!!!! Ядро-корупції - попович . грушка ...; Ланцюжок - мишковець , хоміч, загрева ... ; Шестерні - овсянніков , батов , богданець ... ; ЛАНЦЮГ - кравчук , романюк ... правопохоронці....
педа гена до не гога а гена Показати IP 9 Червня 2015 19:16
Хто ж тепер очолить освітянську ниву Волині: чергове "закривало - покривало" творчості батових-некрасових-панькевичів-поповичів-грушок....., чи нарешті з*явиться людина, яка визнає, що зек-викладач в навчальному закладі є аномалією (як і творчість його бригади та продовжувачів злодійських справ в училищі)??? Собутильнички про недалекий час11 квітня 2015 08:13 ....мітлою виметуть ...в пам’яті спливають слова великої Ліни Костенко: «Шакали знову ошукали, тепер вони вже не шакали, тепер вони: то «за», то «проти», то шахраї, то патріоти»....основне , що підберають місце за фаховими здібностями аферистки . а С.Мишковець , як чарку щиро наливає , безкорисно інформує ворожий табір подружки . Спасібо , генадію фйодоровічу і К" - гиготун . Всю К* розсмішив ! -намела- цілу купу, сморода. В рік Кози драної . Лапті Загреві сплетені ( зацікавлені лиця ... грушка г , полякова ... замочують, а псалтира й К* " квасять " кожен день , метал по - господарськи, вдень виносять в гараж - підготовлюють на самовивіз на скупку ) ) ,- лишилось В,Я,З агреву тільки " взути " . сс з сексуальними домаганнями з п*яних глаз , вяжеться до прибиральниці ... зрозуміли нахаби , що загрева в управлінні здатна працювати на рівні прибиральниці чи двірника . /по здібнастя місце підбирають/ Не бачить ВЯЗ , що в її саду плодам ноги приробили . Тупо підмітає і загрібає сліди . Вивільнять Валю для тебе місце , або сама переведись - МІТЛА вс....
позбувайтесь педа Показати IP 6 Червня 2015 21:01
саме смішно " я не ходив, хочу оцінку" , як про таке взагалі можна писати ? ))))) сам ніфіга не знає, а от оцінку хочу, і після цього називає це " хабарем")))) студенти геть подуріли! 22.05.2015, 08:06 188.230.122.*** Вася Що здулися? Мінімум кожен другий викладач є хабарником, один одного прикривають, один з одного сміються. Беруть всім: пляшками, грошима, бензином, майонезом до свят, папіром, послугами... Ніхто не хоче не зупинити, не зупинитися. 20.05.2015, 15:44 37.57.114.*** пп да!!!!!!! на фоні надзвичайно прогресивного розвитку України ця проблема найважливіша!!!!!!!!!!! 20.05.2015, 15:41 37.57.114.*** не тупіть не прикривайте свої фсбшні дії студентами. ми розумні!!!!!!!!! шановна владо! захисти нас від економічної нестабільності, від безробіття батьків, від припинення подачі гарячої води, від відключення світла!!!!!!!! а з хабарниками внз ми самі розберемося. дохленька тема це 20.05.2015, 11:33 213.174.12.*** Володимир Для 37.57.114.*** пп вася - кожен пійманий хабарник так стверджує: ловіть справжніх хабарників, а не мене. 20.05.2015, 11:31 213.174.12.*** Володимир Для студентки, на жаль вас не навчили дивитися в корінь. У владі, зокрема, й ті, хто закінчує корумповані університети, а тому не буде вам ні стабільності, ні роботи, ні гарячої води, бо вважаєте, що корупція у ВНЗ - це щось неважливе :))
гіпервраження Показати IP 7 Червня 2015 22:44
Читаємо: За розбещення десятикласника спіймали заступника директора навчального закладу ( Волинські Новини сьогодні 7.06.2015). Якщо це правда, то .... гіпервраження... гіперосвіта. Цікаво при якому начальнику управління освіти цьому педу дали Відмінника освіти? Чи не при заслуженому працівнику освіти України?
1601 Показати IP 8 Червня 2015 09:13
Із вищеперерахованих коментарів видно, що це писали ті самі "писаки" із того ж славнозвісного ВПУ, які і ще не можуть зрозуміти що ця тема нікому крім них же і не цікава. Може досить, шановні педагоги ВПУ.
смайл до 1601 Показати IP 9 Червня 2015 09:39
ви праві, вже аж нудить від тієї писанини бла-бла
писакам з ВПУ до смайл Показати IP 9 Червня 2015 17:10
Дійсно, чого причепилися : Попович - Грушка, Грушка - Попович, УОН... Хіба вони одні такі? - Маєте Батова: от і довбіть його в хвіст і гриву, може хоч таким чином йому розуму добавите. А то ще педофілію тому Поповичу пришиєте. Не солідно, шановні педагоги.
клямка до 1601 Показати IP 9 Червня 2015 13:37
.... З цього сайту вже видно, що робити ви нічого не можете, даже організувати нормальну дискусію. А можете тільки повчати інших, та ссилатися на закони, які якоби вас захищають. Це вже всім нормальним людям набридло. Ви працюєте за принципом - не бачу, не чую, не знаю, но кажу як треба. 22.03.2013, 12:50 10.179.194.66, 91.*** Антоніні Вас не можна не поважати за таку життєву позицію.МОЛОДЦІ!!!! 22.03.2013, 12:43 213.174.12.*** Антоніна Боїшся - не роби, зробив - не бійся)
зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 10:49
коментар було видалено
читач до зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 17:18
Коментар було видалено. Мабуть когось занудило.?
ги до зблюнь смайлику Показати IP 9 Червня 2015 21:55
Любов Василівна , картошку , моркву ... перед тим , як варити суп треба чистити . Щоб приготувати уху рибу теж треба чистити .
смайлик до ги Показати IP 19 Червня 2015 05:17
яка уха? яка Любов Василівна? Ви адекватна людина взагалі?
ти уху їв до смайлик Показати IP 20 Червня 2015 20:06
Бездарна Любов Василівна - дружина екс - дУректора ЛВПУ батова , страдає єрундою . ( зблюнь смайлику - КОМЕНТАР БУЛО ВИДАЛЕНО ...) . Ти - порядна людина бо страдаєш безсонницею , - зайди на сайт - батов геннадій федорович - ПРОЗРІЄШ !!!!! , а весела уха з нечищеноії риби і решти нечищених продуктів , має більший вміст фосфору - корисного елементу для живлення мозку .
помічниця до ти уху їв Показати IP 20 Червня 2015 22:26
Любов Василівна -" талант": вміє співати та не вміє навчити інших . З її допомогою Батов позбувся посади директора та отримав судимість.
співаємо до помічниця Показати IP 20 Червня 2015 22:39
Кількість номерів художньої самодіяльності керівника гуртка Батової Л.В. на святі профтехосвіти аж 0,0. Це сімейство крепко подружилось з "нулями". (Читайте в інтернетвиданнях: " Я собі 0,0 взяв").
тест на підтошнюванн Показати IP 9 Червня 2015 19:04
див на сайті 13 березня, 19:26 Такі коментарі мабуть не дуже задовільняють високопосадовців . Але злочинця Батова до відповідальності не пускають - розкаже про солідні оборудки:: - буде грім серед ясного неба. Тримаємо дальше : ЗЕК і освіта - світле майбутнє освітянськоі ниви! НЕ РЕАЛЬНО ПОБУДУВАТИ ТОЛКОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ - БЕЗ КРИМІНАЛЬНОГО МИНУЛОГО !!! Відповісти 0 рекордсмен 09 березня, 20:27 Накерував ти, Геньо, накерував! Пора вже твої "досягнення" заносити в книгу рекордів ПТО України. І то пошвидше, а то посадять і залишишся в пам*яті тих, з ким ти творив рекорди, просто чудак-геньо з рязанського хутора Гремячий Ключ. Відповісти 0 розчарування 11 березня, 18:10 Сьогодні Попович з Грушкою готові сто раз згубити, ніж один раз з батовим знайти. А були часи, коли вихвалялись перед працівниками училища: "Цей директор (батов) не попередній, цей зробить все, що ми скажемо". Модератори Волинських новин тким новинам від Мішки- Грішки не вірять і коментарі вилучають. Дивіться на сайті - Батов Генадій федорович Відповісти 0 список Сьогодні, 15:13 Та взяти тих, що "перечислені" та відметелити недемократично і не гуманно до синього кольору,кийками, як бидлоття, а тоді впаяти років п"ятнадцять, як мінімум, бо задовбали скоти, покупляли корита й права до них, а розуму ж не куплять, через дебілів вже неможливо на освітянській ниві наразі новини, як зведення з поля бою
загарбники Показати IP 9 Червня 2015 20:43
По факту який на сьогоднішній день " виплив " на рівень нового ШЕФа ЛВПУ - про непомірне здирництво. Говорить факт безприцидентно , що страх втратили ... мінімум три заяви про звільнення ..., щоб даний інцидент обійшовся "малою кровю"
так було так є Показати IP 9 Червня 2015 21:15
20.05.2015, 11:33 213.174.12.*** Володимиру В - то , що й далі так буде ??? Для 37.57.114.*** пп вася - кожен пійманий хабарник так стверджує: ловіть справжніх хабарників, а не мене.... Максимчуки закоренілі поборники ..., а петрушка рекомендує : " ...вам потрібно владнати питання " це так батькам. Учня він міг страхати ...- ми вас можемо кругом дістати , і як ви собі думаєте далі жити молода людино?! Училище впливовий заклад (слухач Каширець оброблявся через два місяці після випуску викликали з роботи в ЖЕКу-3) ...злодюга ст. мастерюга в кабінеті дурака- гени в присутності голови профспілки Романюка В.Я. , ...та інших працівників .
грубо порушені ст 9 Показати IP 10 Червня 2015 19:50
профтехосвіта 1 Березня 2015 23:51 відповісти +34-1 Надто довгий час "справи" ЛВПУ фігурують в інтернеті, ЗМІ, прокуратурі, міліції, судах, .... Кінця - краю на разі не видно. І не скоро той кінець буде. Змінюються керівники управління освіти, голови ОДА, прокурори, ..... А віз і нині там. Чому? Та тому, що всі мають єдине завдання - закрити афери, не допустити їх офіційного розголосу. З цією метою управління освіти зініціювало призначення директором училища людини зі сторони. Мовляв, це дасть позитивний результат. - Та хоч ч..та лисого призначте - результат буде таким же або ще гіршим. До тих пір поки в училищі буде сидіти Батов, а в освітніх "офшорах" Попович з Грушкою і не буде знято ембарго на об*єктивне розслідування мільйонних училищно - управлінських оборудок, зрушень на краще НЕ БУДЕ! Не робить честі училищу і той факт, що його перетворили у відстійник ексдиректорів (в т.ч. і засуджених) - сьогодні їх троє. Благо: четвертій вистачило розуму звільнитись. Плачевне (плакали ті, що звільняли) звільнення з училища аферистів Некрасової та Панькевича і ряду працівників управління освіти бажаного результату теж не дасть: крадене ті ділки училищу не повернули. А тому рано чи пізно буде грім серед ясного неба!, який посприяє люстрації багатьох керуючих освітою Волині і гучним судовим процесам.