Демобілізовані бійці Нововолинська отримали відзнаки
Ще 22-ом демобілізованим військовослужбовцям Нововолинська, які брали участь в АТО у східних областях України, вручили нагрудний знак «Учасник АТО». Про це інформує БУГ.
Уже 60 нововолинських бійців отримали такі нагороди. Як повідомили в Нововолинському об’єднаному військовому комісаріаті, усього 83 військовослужбовці з Нововолинська отримають нагрудний знак «Учасник АТО» .
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що нещодавно у шахтарському місті нагородили бійців, які першими побачили війну на сході.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Уже 60 нововолинських бійців отримали такі нагороди. Як повідомили в Нововолинському об’єднаному військовому комісаріаті, усього 83 військовослужбовці з Нововолинська отримають нагрудний знак «Учасник АТО» .
До слова, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що нещодавно у шахтарському місті нагородили бійців, які першими побачили війну на сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Трагедія на Дністрі: на Буковині знайшли тіла трьох потопельників, ще одну дитину шукають
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Зеленський: Білорусь біля кордону з Україною завершує будівництво доріг і бази для боєприпасів
Сьогодні 19:08
Сьогодні 19:08
Які сигнали організму не варто ігнорувати в першу чергу
Сьогодні 18:48
Сьогодні 18:48
Розвиток ветеранського підприємництва: у луцькому виші відбулася фінальна сесія проєкту Lab2Market Veterano
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Зупинилося серце Захисника з Ковеля Валентина Ліпича
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32

