USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Посадовця Державної фітосанітарної інспекції затримали з хабарем на «Ягодині»

26 Лютого 2016 17:25
Посадовця Державної фітосанітарної інспекції викрили під час одержання неправомірної вигоди.

Так, працівники слідчого відділу прокуратури Волинської області спільно із оперативними працівниками обласного Управління СБУ сьогодні викрили "на гарячому", під час одержання під контролем правоохоронців неправомірної вигоди, службову особу одного із підрозділів Державної фітосанітарної інспекції Волинської області, що здійснювала владні повноваження у зоні дії МАПП «Ягодин».

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Крім того, згідно з результатами комплексу слідчих (розшукових) дій установлено, що такі випадки не поодинокі, а до незаконної схеми причетні й інші посадовці указаного органу державного контролю.

Останні систематично вимагали та збирали кошти, в якості неправомірної вигоди, з осіб, які здійснювали експортні операції з лісопродукцією, за безперешкодне проведення фітосанітарного контролю.

Наразі орган досудового розслідування прокуратури області здійснює огляд місця події та інші першочергові слідчі (розшукові ) дії, після завершення яких буде прийняте рішення щодо оголошення підозри у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України, ініціюватиметься питання обрання посадовцям запобіжних заходів та їх відсторонення від займаних посад.

Слідчим шляхом будуть перевіряються інші факти порушень у сфері службової діяльності посадових осіб Державної фітосанітарної інспекції Волинської області.

У тому разі, якщо громадянам, суб’єктам господарської діяльності відомі факти протиправних дій, пов’язані із вимаганням та одержанням службовими особами указаного контролюючого органу неправомірної вигоди, слідчі просять інформувати їх за телефонами (0332) 772222, 776019, або ж звертатись безпосередньо у слідчий відділ у Луцьку: вулиця Кривий Вал, 29.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
морозюк Показати IP 26 Лютого 2016 17:37
одни бабло пакуют, а другие как улицы назвать...)
Валодя Показати IP 26 Лютого 2016 18:14
А хоч на великій сумі? Шось там на митниці вони себе гарно чувствують. Чому прокуратура не зловить тих хто там в начальниках, а? Бо вони кришують ? чи як це? Когось одного підставлять і все. І чому не пишуть прізвища і хто там ще замішаний? чи гроші все зроблять?
Вова Показати IP 26 Лютого 2016 18:15
А де прізвища????????????
Федір Т. Показати IP 26 Лютого 2016 18:59
Так серйозно затримували , що і прізвище "забули" запитати ... З таким таємним підходом до осіб, які беруть хабарі , це ганебне явище буде викоринено років через 100 .
123 до Федір Т. Показати IP 26 Лютого 2016 20:25
ввіз вивіз дозволено 150----250 сам працював
123 Показати IP 26 Лютого 2016 20:07
штамп ввіз - вивіз дозволено 150 гривень помножте на кількісьть фур для укр перевізників * для поляків 200-250гривень.. даже при наявності піддонів
більш всього Показати IP 26 Лютого 2016 20:42
взагалі ніколи...
Анонім Показати IP 26 Лютого 2016 20:53
То це прокуратура ловила? Чи сбу? Хто кого залучав?
Рената Показати IP 26 Лютого 2016 21:10
Підстава!!!
777 до Рената Показати IP 26 Лютого 2016 22:26
Ага! І гроші в руки правоохоронці примушували неодноразово брати!
Павлик Морозов Показати IP 26 Лютого 2016 22:06
Те ж саме на митному посту Луцьк: за оформлення вантажів на піддонах фітосанітари вимагають по 50 грн за кожну митну дикларацію