USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

До бою – готові: над Луцьком здійнялись військові винищувачі. Фоторепортаж

31 Липня 2019 19:39
Сьогодні, 31 липня, на Луцькому військовому аеродромі відбувається льотна зміна. Свою майстерність відточує особовий склад 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації.

Пара легких фронтових винищувачів МіГ-29 почергово піднімалася у небо, де відпрацьовували низку бойових завдань. У середньому політ тривав близько 40 хвилин. Відзначимо, що один із літаків – двомісний, модифікації МіГ-29 УБ (учбово-бойовий). Він застосовується для більш ефективного навчання тонкощам льотної справи молодих пілотів.

Як розповів командир бригади, військовий льотчик першого класу, полковник Ігор Кисельов, польоти відбуваються згідно плану підготовки частини. Військова техніка – штатна. З 2014 року МіГи добре зарекомендували себе, як практична та ефективна зброя, яка, до того ж, може використовуватися за будь-якої погоди та пори доби.

Сьогодні ж льотний склад виконує задачі з виявлення наземних та атаки повітряних цілей. Також відпрацьовуються елементи перехоплення ворожих літаків. Такі планові польоти є надзвичайно важливими, адже льотна справа, як і кожна робота, вимагає постійної практики. Тож нині льотний склад піднімається у небо три рази на тиждень – як вдень, так і з переходом денних польотів у нічні.

Нагадаємо, 204-та севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна прибула на місце постійної дислокації в Луцьк у вересні минулого року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
! Показати IP 31 Липня 2019 20:00
Захисники! Горжусь ними! Слава Україні!
лучанин Показати IP 31 Липня 2019 20:11
" Свою майстерність відточує особовий склад 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації." в 2014 треба було відточувати, вояки.
К.лучанин до лучанин Показати IP 1 Серпня 2019 11:17
Ти такий "розумний" чи вмикаєш дурня спеціально? Ти на льотчиків бочку не коти, вони свою справу знають! За 2014р виставляй претензії бувшому Головнокомандуючому, при чому тут льотчики , диванний писака!
моска львов Показати IP 31 Липня 2019 20:36
При Союзі за бур'яни на ЗПС надрали б задницю так, що усю б ніч рачки пололи ...
Хахаха до моска львов Показати IP 31 Липня 2019 21:38
Ну і де той союз ? Його одною пепсі - колою розвалили.
К.лучанин до моска львов Показати IP 1 Серпня 2019 11:24
А ти хоч знаєш скільки при хваленому тобою Союзі злили палива в землю, що потім земля була заражена і ті залишки палива просочувались із землі і вода смерділа солярою. Комісія працювала і все задокументовано.
Степан (Крымчанин) до К.лучанин Показати IP 1 Серпня 2019 13:55
Знаю. С ГСМ 2 просочилось в землю 1800 тонн ТС1. Это в середине 90х. Сколько украли при первом безиновом кризисе при незалежности неизвестно. Исследования "Крюгер Консалт". Они же и проводили зачистку в р-не Вышкова.
просто чоловік до моска львов Показати IP 2 Серпня 2019 14:31
Аер давно толком не експлотувався.Зараз там буде цей полк,тож солдатам буде літом робота.Дещо саме всохне від постіного руху техніки,
Олень Показати IP 31 Липня 2019 21:11
До якого бою
1 до Олень Показати IP 2 Серпня 2019 14:33
з московітами...невже не ясно?
Нарешті Показати IP 31 Липня 2019 21:34
Вітаю жителів Вишкова,Боголюб,Небожки з плановим польотами,з польотами на бойове застосування,з польотами в ПМУ ,з польтами в складних МУ а решта жителів області буде лише ЗАВИДУВАТИ.
читач до Нарешті Показати IP 1 Серпня 2019 07:10
шановні а про ПРИЛУЦЬКЕ забули ,аж обідно . В хаті не всидіти .мало того що в повітрі сморід з усих боків ,то ще до повного щастя рев моторів і гул такий що не знаєш куди від того подітись ,Боголюби тут до чого не зрозуміло .
Ілля до Нарешті Показати IP 1 Серпня 2019 15:05
Біля Зміїнця інколи пролітають
777 Показати IP 31 Липня 2019 22:05
зилы,камазы,уазы,миги,летчики что учились летать в ссср,аэродром тогда же построеный,вот и вся незалежность....
888 до 777 Показати IP 31 Липня 2019 23:17
А пукани то рве...Краще на Уренгой, Якутск, Сибір подивись, вєлікіє...
777 до 888 Показати IP 1 Серпня 2019 02:23
а что не так свидомый? у нас стали выпускать истребители,или построили аэродром,? и при чем здесь сибирь?
! до 777 Показати IP 1 Серпня 2019 10:21
Не знаю що там в вас, але в нас відбудували знищену армію, відбудували її з "0". І наша армія відбила агресію раші. Все інше деталі, які не мають значення, навіть твоя істерика.
Євробидло до 777 Показати IP 1 Серпня 2019 08:35
На фото молоді льотчики 35 - 40 років. Союз розвалився 28 років тому. Уввікм....Ввікн.... Ввімкнувши логіку можна зрозуміти що ці льотчики не вчилися за часів СРСР....
Перший Показати IP 1 Серпня 2019 00:13
До чого тут завість.Навчання були є і будуть.Хто не кормить свою армію буде кормити чужу
Активіст Показати IP 1 Серпня 2019 07:46
До якого бою? Вони на чолі з Мамчуром в Криму показали свою готовність. В ООС авіація не застосовується, до Росії керосину не вистачить. З ким бій? Потішні війська.
з 40 кварталу Показати IP 1 Серпня 2019 13:18
приємніше та спокійніше слухати гул українських МІГів, а ніж російських (лівійці підтвердять: де побував росіянин - туди приходить смерть).....
Михаил В. Показати IP 1 Серпня 2019 16:35
Красиво, но ведь это всего лишь устаревшие МиГ-29 и МиГ-29УБ советских лет выпуска, в новом пиксельном камуфляже... Которым в лучшем случае по 30 лет. От перекраски истребителя, его боевые качества не изменятся. Ни о покупке новой авиационной техники, ни о разработке собственной речь уже не идёт.
! до Михаил В. Показати IP 1 Серпня 2019 17:52
Как раз "уже" новое вооружение и поставляется в ВСУ. Про НАШИ ракетные комплексы слыхал ? про малую артилерию ? про новые БТРы, ? Про танки и т. д.? Учи матчасть нытик!
Михаил В. до ! Показати IP 1 Серпня 2019 21:47
Тю... Матчасть говорит о том, что БТР-3 - это всего лишь забракованные Ираком бронетранспортёры с трещинами в броне. Лишь потому они попали в ВСУ, что иностранный заказчик отказался. Т-64БВ "Булат" - это хорошо, но тоже уже не ново. Т-84 "Оплот" построен мелкой серией. Основная масса бронетехники в АТО - всё та же советская. Коль скоро речь в этой статье об украинских истребителях, то всё довольно печально. Модернизация самолётов, типа Су-27С1М - идёт считанными экземплярами. А в основном приходится снимать запчасти с одних машин, чтобы поднять в воздух другие...
! до Михаил В. Показати IP 1 Серпня 2019 23:20
Тяжко тобі змиритись з тим що Армія України будучи в одних резинових тапках зупинила агресію _уйла, ой тяжко. А тепер ще й переозброюється своїм, і закупає нове іноземне озброєння. Як же ти мучишся убогий!?
До ! Показати IP 1 Серпня 2019 21:36
За міномети пашинського зразка 1937 року не тільки я весь *наслишан* кількість розірваних уже більше двадцяти.
! до До ! Показати IP 1 Серпня 2019 23:17
Ох і бомбить у тебе ...