USD 25 25.17
  • USD 25 25.17
  • EUR 27.6 27.9
  • PLN 6.3 6.37

«Драконівські» штрафи: скільки з 27 вересня платитимуть порушники ПДР

З 27 вересня штрафи за порушення правил дорожнього руху значно зростуть. За деякі правопорушення доведеться сплатити аж в 20 разів більше.

Повідомляється, за перевищення встановленої норми швидкості більш ніж на 50 км на годину водій буде змушений заплатити штраф до 3,4 тис. грн (раніше – 510 грн), пише avtolubiteli.club.

За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 грн. до 3,4 тис. грн. Також за це можуть окремо позбавити прав строком до 6-ти місяців.

За керування автомобілем без прав, або невідповідної категорії штраф може сягнути 10,2 тис. грн (раніше – 510 гривень). Якщо водій знову сяде за кермо і не матиме при собі прав, то вже заплатить в 4 рази більше – 40,8 тис. грн.

Українські водії, які позбавлені права керувати транспортними засобами, але все ж сіли за кермо, змусять заплатити 20,4 тис. грн. За повторне правопорушення штраф зросте в 2 рази.

Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія. Також їм можна буде евакуювати машини, які припарковані у недозволених місцях. Свої дії представники правоохоронних органів повинні зафіксувати на відео, або зняти на фотоапарат місце порушення. Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тис.грн.
Загрузка...
Коментарів: 30
скептик Показати IP 2 Вересня 2018 19:03
а на скільки зросли штрафи за відсутність якісної дороги, дорожніх знаків та розміток, паркувальних місць тощо ?
Анонім Показати IP 2 Вересня 2018 19:26
А за п'яних за кермом скільки мільйонів?
Учень ПТУ Показати IP 2 Вересня 2018 19:46
Якщо це буде застосовуватися до водіїв автомобіілів будь яких марок , а не Ланосів , Жигулів і т.п. буде порядок !!! Хоча є певні сумніви ...то мер, то його заступник , то суддя , то прокурор , то нар.деп , то їх родичі ,бандити , куми і т.д. ... А показники потрібні і залишаться : Ланоси , жигулі , москвичі... !!! Все як завжди бачимо сьогодні , головні порушники - це перечислена "недоторкана" категорія !!!
Торба до Учень ПТУ Показати IP 3 Вересня 2018 14:05
Пьянь на жигулях робить меншу біду ніж бидло на лехусі ?
Лучанин Показати IP 2 Вересня 2018 19:53
За втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди змусять сплатити штрафу від 255 грн. до 3,4 тис. грн. як це? чим раніше зловлять тим менший штраф? туда же: Штраф за неправильну парковку складе від 255 до 1,7 тис.грн. 1 колесом на тротуарі - 255, 4ма - 1.7???
—— Показати IP 2 Вересня 2018 19:57
Кнут серйозний... а пряник у вигляді заробітка коли буде.....??????
У до —— Показати IP 3 Вересня 2018 00:11
А ти не бухай, і буде пряник ...
Васильович Показати IP 2 Вересня 2018 21:22
Починають худнути.Трeба із когось наживатись,проснувся якись хєр а давайтe збільшим штрафи,підо....си.
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:26
Дібілізм, дороги гавно, на ремонт підвіски і так тисячі ідуть, рішили запєчатать штрафами, мудаки товстожопі, хай зп краще простим людям піднімуть, а то все собі і собі
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:35
Зато розмітку, та й то не всюди (якщо це можна назвати розміткою) в місті вони зробили посередині літа, незрозуміло чи можна повертати, чи ні... . Мудаки, при середній зп, ніби у 8 тис, і цін на продукти, паливо, комуналку - це просто фінансовий геноцид!!!
Вася Растаман до Андрій Показати IP 3 Вересня 2018 12:17
Чому ти наплів усе до купи? Дорого - шукай ліпшу роботу. Якщо тупенький і дорого, саджай помідори і катайся на ровері
Коля до Вася Растаман Показати IP 25 Вересня 2018 13:28
оце правильно написав! нема грошей, ходи пішки, а не вий тут про зраду як скотина
Олександр до Коля Показати IP 2 Жовтня 2018 15:31
Багато хто, за кермом, бо це їх робота!
Андрій Показати IP 2 Вересня 2018 21:38
В мене квартиру пограбували, то на виклик їхали 3 години. Який же їм штраф виписали?
Олег Показати IP 2 Вересня 2018 21:40
А як на рахунок зарплати у 100 000 ? За пянку згiдний хоть в 1000 000 гр штрафу но не 3.4 тис за те що забув посвiдчення це бред !!! Вiддати зарплатню на штраф
Валера Показати IP 2 Вересня 2018 21:42
Вы перед ием как писать бред откройте кодекс гоятьте редакцию и размер штрафов, потом вкючитетмозги которых у вас как показал факт нету и посмотрите когда будет следующая редакция. После этого поймите что это бред
Юра Показати IP 2 Вересня 2018 22:29
Шановна редакція, добавте будь ласка посилання на офіційні видання.
Водій ланос Показати IP 2 Вересня 2018 23:15
Та всіх бляхах їздять, до піз....и їм ваші штрафи....
Ігор Показати IP 2 Вересня 2018 23:44
На скільки мені відомо, то спосіб складання протоколу змінюється, а ось штрафи - ні. Уточніть інформацію або дайте посилання на офіційні видання.
Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 00:43
"Відносно неправильного паркування машини: інспектори зобов’язані складати протоколи порушень навіть без водія." ТА ВИ ШО! На кого? На машину штраф випишете? А як і прийде хтось до машини, як можна довести, що це саме водій на момент скоєння правопорушення? Презумпція невинуватості в Україні прописана в Конституції, яка вище будь-якого закону, навіть КУпАПу, не забулись? Ці штрафи будуть успішно оскаржуватись навіть людиною, яка взагалі юриспруденцією не володіє...не кажучи вже про таких, які ще й грошові компенсації будуть з управлінь поліції та міськрад вибивати за судові затрати...Закони пишуться через сраку.
Дурні? до Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 00:50
Здавалось би, НЕВЖЕ ПАТРУЛЬНИМ ДАЛИ НОРМАЛЬНІ ЗАКОНИ, з якими вони зможуть наводити порядок? А х*й там...Інструментів впливу не дали, за те підвищили штрафи до неадекватних 10-20-40 тис., при ЗП патрульного 7-8 тис. "Провокація корупції"? Ні, не чули...Рівень законотворців - ДНО.
Дурні? до Дурні? Показати IP 3 Вересня 2018 01:04
Нагадаю реалії нинішнього законодавства: Штраф за розпиття алко в заборонених місцях, або поява у п'яному вигляді, щщо пригнічує людську мораль, честь, гідність: 17-85грн. Штраф для оленів, які пруть переходити дорогу де попало (причина багатьох летальних ДТП): 51грн. Штраф за хуліганство: 51-119грн. Погоня посеред міста, втеча з хвостом 5-10 екіпажів поліції - штраф 153грн. Можливість усного зауваження за п'янку за кермом, або будь-яке важке адмін правопорушення. Їдеш 100,150...180км/год? Та їдь собі далі, ніхто тебе крім стовба не зупинить, бо довести, з якою саме швидкістю ти їхав також неможливо, відповідно довести твоє правопорушення неможливо.
Влад Показати IP 3 Вересня 2018 11:36
Тєма, чісто нравиться
Саня Показати IP 3 Вересня 2018 13:25
Чекаю судів, які нагнуть ці "закони " по саме не можу. Як можна евакуювати ТЗ без відлма власника??
Вася Показати IP 3 Вересня 2018 14:38
Паски затягнули ,тепер залити рот і дупу і все склалося північна Корея
Юра Показати IP 3 Вересня 2018 15:21
А як пенсіонеру який отримує 1600 грн їздити ? це геноцид .
Коля до Юра Показати IP 25 Вересня 2018 14:11
ходити пішки
. Показати IP 3 Вересня 2018 16:49
А варіант не порушувати ніхто не обдумував ?!
Ігор Показати IP 3 Вересня 2018 22:20
Якщо я забув права і не маю взагалі прав різниця є! А як про людський фактор! Подзвонила жінка забрати з автобуса вибіг з хати в одних шортах тут раз зупинили і що штраф?
Андрій до Ігор Показати IP 4 Вересня 2018 10:25
Це взагалі дебільна норма яку зварганили істоти після жорстокої п'янки...