USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Двох волинських офіцерів СБУ затримали за контрабанду

10 Липня 2015 14:21
СБУ затримала двох посадових офіцерів СБУ у Волинській області, які займалися контрабандою дорогих авто преміум-класу.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook прес-секретар президента Святослав Цеголко, про це у п'ятницю президентові доповів голова СБУ Василь Грицак.

Також, з його слів, спільно з Генпрокуратурою було затримано старшого прокурора Суворовського району Одеси, який погорів на хабарі.

У Волинській області затримано двох посадових офіцерів СБУ, які займалися контрабандою дорогих авто преміум класу. Про ц...

Posted by Святослав Цеголко on 10 Июль 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
віктор Показати IP 10 Липня 2015 14:26
а хіба в сбу є працівники які б не займались кришуванням бізнесу чи контрабандою? це сама корумпована організація.
А до віктор Показати IP 10 Липня 2015 15:52
І сама прибуткова
Патріот до віктор Показати IP 10 Липня 2015 17:10
А в АТО мабуть ти, писако, воюєш, так? І терористів ти також ловиш? І державних зрадників? І ініціативників, які здають позиції українських військовослужбовців? Всього в СБУ працює понад 20 тисяч співробітників, у яких різні завдання, і протидією контрабанди (з яких власне ось такі "кадри" і вилазять) займаються менше 2 % співробітників взагалі! Інші до цього апріорі причетними бути не можуть! Але куди ж там... Легше всього обгадити когось, сидячи на м'якому дивані.
ас до Патріот Показати IP 10 Липня 2015 23:36
тебе послухати-одні герої в сбу. чому ж януковича не зловили професіонали дебальцево здали суддів корупціонерів не ліквідуєтє бурштинщиків не ловите чим займаються 20 тис? ну сейозно така сила людей і альфа є за пять хвилин голову відірвуть здорові хлопці чим займаються скільки того луцька не вже не можуть лад навести. моя відповідь не можуть не не хочуть .а не можуть
Користувач до ас Показати IP 11 Липня 2015 11:38
Якщо не помиляюсь, 20 тисяч - це на всю нашу Неньку, оперативного складу відсотків десь 30. У нас в області самих оперів чоловік з 200! При тому знайомий розповів, що майже всі пройшли через схід. А герої чи не герої вирішувати не тобі, явно! Але якщо всі такі розумні - просто хоча б раз зайдіть на сайт СБУ - там щодня публікують найбільш резонансні результати, їх впевнено можна множити на 4. От і думай, asshole!
ас до Користувач Показати IP 11 Липня 2015 13:37
ну й що що пройшли? де результат? тому що слабаки нічого не вміють і не можуть не бурштинщиків затримати не валютників розігнати не суддю затримати теж мені професіонали на все що ви здатні це в комнтах пенсіонерів лайати я на вас не ображаюсь це і є ваш рівень нащо волинянам сайт сбу читати коли там популізм затримали прокурора а суд відпустив це ваша робота з пустого в порожнє
Користувач до ас Показати IP 11 Липня 2015 17:00
Ти з головою товаришуєш взагалі? Які валютники? Який бурштин? Почитай законодавство в частині компетенції - який правоохоронний орган чим має займатися! Які пенсіонери? І при чому тут свавілля судової гілки влади до СБУ??? Аsshole!
ас до Користувач Показати IP 11 Липня 2015 17:41
вообще ты прав это не их дело,им не дочего нет дела они ничего не могут так зачем они тогда? 20 000 бездельников кормить за счёт людей. это не подрыв економики страны так детский лепет.вот перед ними было КГБ те могли все и мента взяточника пристрелить и прокурора отравить это была структура все их боялись а сейчас слабаки одни
Надія до ас Показати IP 12 Липня 2015 11:01
Ооо, тепер ясно, хто і навіщо ганить наше СБУ! Це любителі СССР і комуністичного минулого! А все через те, що СБУшники прищемили яєчка місцевим лідерам групки сталінофілів - кононовичам. От і повилазили з руского міра. СБУ - респект!
Анонім до віктор Показати IP 10 Липня 2015 17:34
Просто те, кто пришел к власти в СБУ, чистят своих экономических конкурентов.
Патріот до Анонім Показати IP 10 Липня 2015 17:57
Не зловили хабарника - погано! Зловили хабарника - погано! Люди, нікому не здається, що це вже просто нісенітниця якась???
Анонім до Патріот Показати IP 10 Липня 2015 18:50
В своей позиции я исхожу из существенного роста коррупции при нынешней власти. Или ты считаешь, что ворон ворону выклюет глаз?
убс до віктор Показати IP 10 Липня 2015 19:20
мега корумпована
Артур Показати IP 10 Липня 2015 14:31
А прізвища в цих офіцерів є ? Чи це черговий піар боротьби з корупцією . Своїх " героїв " ми повинні знати ...
я трошки до Артур Показати IP 10 Липня 2015 16:50
Вас поправлю.Ми повинні знати наших "героїв",бо своїх вони не здають і не публікують.
Як? Показати IP 10 Липня 2015 14:43
Тільки двох?
Так до Як? Показати IP 10 Липня 2015 16:31
Так тільки двох. Інші двісті збіжали.
Аліна до Так Показати IP 10 Липня 2015 18:04
Рівень грамотності коментарів просто зашкалює! Читай, Волинь, своїх "авторитетних", однак дещо обмежених, коментаторів.
Людмила до Так Показати IP 11 Липня 2015 17:28
це у тебе розум кудись "збіжав", грамотний ти наш
Знаючий Показати IP 10 Липня 2015 17:13
А племінник Скіпальского який є в СБУ і Здрок ще з Ущином далі мутять дорогими машинами для СБУ прокуратури судів ще не всю землю в с.Озерце забудували маєтками.Цього СБУ не бачить.
Юрист до Знаючий Показати IP 10 Липня 2015 18:00
Ще треба царя гороха згадати! Так само актуально!
06 Показати IP 10 Липня 2015 18:04
Да це Здрок це його тема контрабанда.
06 Показати IP 10 Липня 2015 20:32
Дурні , Здрок на пенсії , а кажуть діючих
....... Показати IP 10 Липня 2015 20:45
Може Гуменюка вже втихомирили? Думаємо що це він
Штефан, Луцьк Показати IP 10 Липня 2015 21:32
Ну, що офіцерчики, прокатались?
Анатоль_ до Штефан, Луцьк Показати IP 10 Липня 2015 22:12
Правду кажете, шановно пані Наталко Семенівно!
Анонім Показати IP 10 Липня 2015 23:01
СБУ - це дуже корупційний вулик з "бджолами-нахабами" .
аноні до Анонім Показати IP 11 Липня 2015 13:56
сбу це дуже корупційна банда скажіть будьласка як можна построїти дома купити автомобіль який коштує сумашетші гроши за зарплату яку їм виплачує держава ДУЛЮ вам . Це контробанда цигарок , бурштину , машин які коштують сотні тисяч доларів і тигже самих доларів США яких перевозять через кордон найдіть і покажіть чесного СБ ушника ви всі продажні і все кришуєте но кінець по любому буде повірте і з вас всіх спитають люди бо їм вже набридло жити в лайні , свобода і розкоркулювання не за горами
Вікторія до аноні Показати IP 11 Липня 2015 17:02
Вас мабуть СБУ на чомусь упіймало, от у вас і піна пішла.
До умників Показати IP 11 Липня 2015 18:43
Не чіпайте Здрока!!!! Він і хлопці з СБУ - дві різні парафії. І ніколи не був крритерієм оцінки чесних і порядних офіцерів структури. Але ще є Віктор Мандзик, який загинув, є десятки тих хто з люстрованим Унігою під час Іловайського котла пройшли Донбаські ліси і не тільки... Люди - не судіть і не судими будете. Такі як ті кого згадали в обговореннях - минуле "контори"!