USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Дитячий майданчик та шини для маленьких «бандерівців»

17 Квітня 2014 12:39
Луцькі автомайданівці вирішили привести до ладу дитячий майданчик Волинського спеціалізованого будинку маляти. До цієї ініціативи долучилися й інші небайдужі волиняни.

Зі слів активістів, проблема у тому, що наразі поряд із сиротинцем є лише пісочниця та декілька «незрозумілих конструкцій», що повинні були виконувати функцію гойдалок, гірок та інших дитячих «атракціонів».

Варто зазначити, що працювати над дитячим майданчиком активісти розпочали уже вчора, 16 квітня. Так, хлопці та дівчата власними автівками привезли шини, які теж слугуватимуть елементом декору майданчика. Згодом їх розфарбують у барвисті кольори художники та дизайнери.

«Знову скажуть, буцімто, ми маленьких бандерівців виховуємо, адже шина – символ барикад», - жартує лучанин Сергій.

Уже через декілька днів активісти обіцяють установити нову гойдалку, а ще згодом – хатинку та дерев’яний кораблик.

«Ви, краще, подивіться туди, там якийсь москалик гірку ламає», - сміються дотепники.

Жарти жартами, однак зі слів одного із учасників акції автомайданівця Романа, хлопці відшліфували та «загладили» гострі кути поверхні гірки, аби діти могли безпечно гратися і не поранитись.
Окрім шин, активісти придбали та встановили іграшкову машинку для малюків, також планують відновити павільйончик, який практично зруйнували місцеві наркомани.

«Усе це робимо за кошти небайдужих людей із великим серцем», - кажуть активісти з ГО «Автомайдан України».

До слова, використані шини учасникам акції безкоштовно надавали шиномонтажні підприємства Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123456 Показати IP 17 Квітня 2014 12:58
Молодцы!!! Я уверен такими маленькими, но добрыми а главное не имеющими к политике отношения делами мы с можем построить нормальное государство.
нарешті Показати IP 17 Квітня 2014 13:04
Нарешті вони почали робити дійсно корисні речі. Якщо так і далі піде - молодці.
Ирина Показати IP 17 Квітня 2014 14:16
...Но без тупых идиотских комментариев они не обходятся.
КАРМА Показати IP 17 Квітня 2014 14:43
Ці люди роблять хороше діло, вони не рвуться до влади, а просто по-тихому роблять добро. Молодці!!! Недаремна, все-таки, семрть героїв Небесної Сотні!
титушко до КАРМА Показати IP 18 Квітня 2014 04:35
по ТБ эти колеса не подходят для детских майданчикиков(при прыжке ребенка больше 20кг.они прогибаются до з)емли)результат падения ушибы переломы*-подходят колеса от газ советск. или передние от трактора остальное от лукавого-простоPR на детях и 2-е с каким архитектором это согласовано.а иначе штраф за нарушение зеленой зоны отдыха
До речі до титушко Показати IP 19 Квітня 2014 01:23
У тому дитбудинку дітки до 4х років. Манюсінькі, худюсінькі.... Про які стрибки ви говорите і про які 20 кг? І яка зелена зона відпочинку!? Це майданчик дитячого будинку. Там все згнило і зламалося. А ночами там наріки тусуються і алкашня всяка. З колес зробили манеж і кораблик. Ще зробили машинку з дерева і рахівницю. Маємо доробити павільйончик. Студенти це все вже розмалювали. Краса не земна. А ви, пане, будьте обережні, не захлиніться гидотою, що з вас пре...
Цікавий Показати IP 17 Квітня 2014 16:45
Власне кажучи закопати 8 коліс в землю не великі фізичні і матеріальні затрати... Ви б краще поцікавилися в керівництва будинку - хто на всеукраїнському суботнику 12 березня допомагав приводити до ладу ці майданчики... хоча, думаю про добрі справи вголос не говорять і не піаряться на цьому...
Охохох до Цікавий Показати IP 17 Квітня 2014 17:10
коментар було видалено
Ну не бляха? до Цікавий Показати IP 17 Квітня 2014 17:11
Сказано ж тобі, шини - то тільки початок.
Я Показати IP 17 Квітня 2014 16:50
Могли б і не курити на території дитячого майданчика..........
що за люди до Я Показати IP 17 Квітня 2014 19:09
А вам аби до чогось придертися! Як можна жити таким негативом?
ми Показати IP 17 Квітня 2014 19:14
єдине не розумію, - Навіщо називати діток "бандерівцями"???
Журналістам Волиньнь до ми Показати IP 19 Квітня 2014 01:26
Панове! Там вже все розмальовано! Фото є))) Вийшла казка! Вирішили не зупинятися. Територія велика. Можете дати клич небайдужим лучанам.
автомайданов Показати IP 17 Квітня 2014 19:32