USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Дитячий табір на Світязі повернули державі

25 Квітня 2015 18:22
Рівненський апеляційний суд 14 квітня зобов’яав повернути в державну власність дитячий табір «Салют».

Про це стало відомо під час прес-конференції прокурора області 24 квітня.

Прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак повідомив про те, що цього року прокуратура намагається повернути в деравну власність два санаторно-курортні заклади.

Так, прокуратура області в лютому подала позов в інтересах Фонду держмайна про витребування з чужого незаконного володіння пансіонату «Шацькі озера» вартістю 18,6 мільйона гривень.

Наразі розгляд справи триває, повідомив прокурор області.

ЧИТАТИ ЩЕ: У ПРОФСПІЛОК ВІДСУДИЛИ ПАНСІОНАТ НА СВІТЯЗІ

Окрім того, 14 квітня Рівненський апеляційний суд задоволив позов прокурора міста Нововолинська та зобов’язав повернути в державну власність дитячий табір «Салют» на озері Світязь. Вартість цього комплексу - більше 2,5 мільйона гривень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДОЛІ ДВОХ ТАБОРІВ НА БЕРЕЗІ СВІТЯЗЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
віра Показати IP 25 Квітня 2015 18:47
А чий він був, той табір?
бандеровець до віра Показати IP 25 Квітня 2015 20:58
шовкового та нововолинської фабрики, загадили таку базу...
Анонім Показати IP 25 Квітня 2015 18:49
пансіонат шацькі озера коштує 18 мільйонів що задуню ве пешите середня дача на світязі пчті так вартує
Штефан, Луцьк Показати IP 25 Квітня 2015 18:54
Панове Чепіжак і Шпота! скільки і чого залишилося із майна дитячого відпочинкового комплексу? Хто відповість? Хто із нововолинської "еліти" замішаний у резонансному злочині? Чому до цих пір не посадили екс-облпрокурора А.Гіля та нинішнього Вашого заступника О.Сліпчука, який прикрив злочинні дії будучи міським прокурором Нововолинська?
знаючий Показати IP 25 Квітня 2015 19:23
А чого на фотографії табір "Супутник", а не "Салют"
полішук до знаючий Показати IP 25 Квітня 2015 23:43
"Супутник", за часів "совка" був комсомольський,а "Салют"піонерський.P.S Висновки?
полішук до ВН Показати IP 25 Квітня 2015 21:48
Суд зобов"яав,прокуратура намагається повернути в деравну власність,наразі розгляд справи триває,а ДИТЯЧИЙ ТАБІР НА СВІТЯЗІ ПОВЕРНУЛИ ДЕРЖАВІ.P.SПро граматичні помилки...Маївка вже напевно,Мир,Праця,Май...
шачанин Показати IP 26 Квітня 2015 09:52
Зміна прокурора області приносить результати про які ми мріяли десятки років. МОЛОДЕЦЬ!!!!
туриист Показати IP 3 Серпня 2016 07:28
Чому вимагають .20 гривень за перебування на пляж?
месний Показати IP 3 Серпня 2016 08:00
В Салют заселяють за 350 грн. Який це табир? Там живуть компании та симейни.де инфо-це табир чи приватна власнисть?