USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині екс-міліціонери перекрили дорогу, вимагаючи підвищення пенсій

24 Травня 2017 11:49
Пенсіонери органів МВС перекрили міжнародну автотрасу «Київ-Варшава» поблизу Люблінця Ковельського району. Вони вимагають від президента підвищення пенсій, яке гарантоване відповідним законом, інформує Волинь Нова.

Акцію організуваа Волинський осередок Громадського руху пенсіонерів силових відомств України.

Це питання ветерани піднімали вже давно, однак від влади чули лише обіцянки. Отож колишні правоохоронці знову вдалися до радикальних дій. Напевне цього разу вони хотіли донести свої звернення саме до глави держави, але його кортеж проїхав цією трасою дещо раніше.

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко відвідає Волинь.

Наразі на пішохідному переході триває справжнє протистояння між водіями і пішоходами, час від часу виникають сутички.

Владнати ці суперечки намагаются працівники поліції, до яких вже поступили звернення від одних та інших.

Тим часом черга збільшується, особливо із вантажних автомобілів, які своїми сигналами підіймають неймовірний шум в надії вплинути на протестувальників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Поціновувач мисткинь Показати IP 24 Травня 2017 11:58
До скількох років СЛУЖИТЬ ДЕРЖАВІ поліцейський в США, чи Західній Европі?
Краще Показати IP 24 Травня 2017 11:58
Кортеж перекривайте в Пятиднях можливо поможе
Боцман Показати IP 24 Травня 2017 12:01
Самые обиженные, это эксы. У половины пенсия в три-пять раз больше средней пенсии. Наглость второе счастье ... а чего еще ждать от екс-милиционеров.
Анонім до Боцман Показати IP 24 Травня 2017 12:44
не сунь свой нос сопи в две дырки
пррр до Анонім Показати IP 24 Травня 2017 13:39
коментар було видалено
Лоцман до Боцман Показати IP 24 Травня 2017 12:48
В ментів, які пішли на пенсію до 2011-12 років пенсія до 2,5 тис. грн., а в їхніх колег, які йдуть наприклад в 2017 р. з тих саамих посад - вже 4-5 тис. Не думаю,що це справедливо
Анонім Показати IP 24 Травня 2017 12:13
відчувається мєнтовська натура. треба скасувати той закон. нехай одержують пенсії як всі люди.
До Боцмана Показати IP 24 Травня 2017 12:21
1800 гр єто в 3-5 раз больше средей пенсии
МЕНТ Показати IP 24 Травня 2017 12:23
НАХ*РА ЦЕ ШОУ ?
тома Показати IP 24 Травня 2017 12:24
Бугаї на пенсію пішли в 40,йдіть працювати дармоїди!
остап Показати IP 24 Травня 2017 12:30
мєнти і тут прокололись) Невірно час розрахували))). Це вказує на їх кваліфікацію.
андрій Показати IP 24 Травня 2017 12:39
к*зел ти боцман...... ти послужи...і тоді пихтітимеш. шкода ...що не той час
Григорій до андрій Показати IP 24 Травня 2017 15:32
І хто ж там служив? Прислужувались керівництву.... довіра народу до міліції долрівнювала 1% по даним Foreign Policy
Дядя Василь Показати IP 24 Травня 2017 12:58
"Революційна" влада обібрала людей в 3-рази тільки по курсу долара, а ціни на комунальні , продукти... Я не мент , але підтримую, що добиваєтесь справедливості ... !!!
Григорій Показати IP 24 Травня 2017 13:02
Негайно пенсію ментам на загальних підставах - в 60 років. Перерахунок здійснювати теж як усім....
вова Показати IP 24 Травня 2017 13:10
Дожилися !!! за те безвіз маємо ! Брехливе і цинічне керівництво цієї держави ! Позор всім силовикам що непідтримують своїх пенсіонерів !
кілер Показати IP 24 Травня 2017 13:37
Боцман припух, в які 3-5 раз більше, а півтори не хочеш. Не всі ворюги. Боцма випадково не той що Петровича знає і в Єремєя працював?
Григорій Показати IP 24 Травня 2017 15:35
міліція, в Україні була найбільш криміналізованою частиною суспільства. Злочини, вчинені тими, хто за службовим обов'язком зобов'язаний захищати Закон, не йдуть ні в які порівняння з злочинами тих, кого прийнято називати кримінальними елементами. Найнижчий рівень моралі. Найгірші практики негативного кадрового відбору. Повна залежність від начальства. Повна незалежність від думки звичайних людей. Боротьба з так званим розгулом злочинності служила зручним прикриттям для справжніх злочинців у міліцейських мундирах, чиє місце на лаві підсудних Міліція та інші правоохоронні органи стали небезпечними для законослухняних громадян! А ось ці мантри : «Міліція з народом» для дуже наївних (так евфемізм). Міліція, поліція завжди захищала тих , хто з великою ложкою біля державного корита. Ну хіба можливо виняток в 1943р коли створювалась УПА і всі поліцейські відділки по команді провідників в один день пішли в ліс.
Анонім до Григорій Показати IP 24 Травня 2017 22:39
специалист великий заткнись