USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Галина Конах презентувала кліп на нову пісню про Україну

24 Серпня 2016 09:22
Галина Конах представила кліп на нову пісню під назвою Україна (with LOVE for UA).

"Кожен з нас - це частинка історії величної держави! Кожен з нас повинен цінувати ту землю, де народився і живе! Кожен з нас зобов'язаний пам'ятати тих, хто поліг за волю і незалежність! Разом - ми сила й лише об'єднавшись, подолаємо усе! З вірою, гордістю - ЛЮБІМО УКРАЇНУ!", - йдеться у підписі до кліпу.

Особлива подяка в сприянні зйомок: працівникам фонду "Тільки разом", начальнику відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації Дмитришину Ігорю, начальнику Волинського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" Віктору Галан-Влащуку, директору музею-скансену села Рокині Олександру Середюку.



Музика, аранжування, зведення, мастеринг - Олександр Кузьмич

Слова - Катерина Мороз-Маліборська


Інструментальна група:

бек-вокал: учасники вокальної студії Галини Конах "SoloWay" та хору "Дзвіночок"

Музичної школи номер 3 м.Луцька (керівник - Ірина Лаговська)


Соло-гітара - Сергій Гончаренко

Бандура - Ольга Чуріна


Сопілка - Павло Бовканюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
О Показати IP 24 Серпня 2016 09:31
Сильний голос ! Але швидше всього втіче з Луцька-на Волині своі таланти шанують мало
А до О Показати IP 24 Серпня 2016 13:11
А вона вже років десять втікає... Тільки ніхто не бере.
Анатоль_ Показати IP 24 Серпня 2016 09:55
пісня-так собі
Наталія Показати IP 24 Серпня 2016 10:00
Дуже гарний кліп,справді душевний та щирий.Молодець!
Тетяна Показати IP 24 Серпня 2016 10:08
Дуже красивий кліп. Молодці.
Наталя Показати IP 24 Серпня 2016 11:25
Такого типу кліпів уже десятки. Банально.
Українка Показати IP 24 Серпня 2016 12:26
Молодець, Галино! Дуже гарно і актуально! А не "банально" , як декому здається.
ДО до Наталя Показати IP 24 Серпня 2016 12:33
А не банально не знаєш скільки коштує?? Поцікався!.щось зроби сама а потім ....
дивна реакція на кри до ДО до Наталя Показати IP 24 Серпня 2016 13:36
Коментар у стилі "сам дурак". Оригінально і дорого - це не завжди тотожні поняття.
Марк до ДО до Наталя Показати IP 24 Серпня 2016 13:49
Кожен займається своєю сферою діяльності. До чого це "зроби краще"? Якщо вже пішла в співачки, то роби якісний творчий матеріал.
Ні Показати IP 24 Серпня 2016 14:04
Нічого хорошого, голос та кліп посередні