USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гаряча вода 22 серпня – не більше, ніж мрії Романюка, - «Луцьктепло»

20 Серпня 2015 14:42
Для того, аби відновити постачання гарячої води у місті в ті терміни, які обіцяв міський голова, потрібно було вивести працівників на роботу, заповнити мережі та підготувати котельні. Проте, нічого з цього не було зроблено.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 20 серпня.

Голова профспілкової організації ДКП «Луцьктепло» Неоніла Слюсар каже, що ситуація на підприємстві катастрофічна, якої не було навіть у дев’яності роки. Жінка пропрацювала в установі більше 30 років, проте такої катастрофи, з її слів, тут ще не було. Влітку тут не виконували жодних робіт, бо фінансів для цього немає.



Пані Слюсар каже, що це може призвести до техногенної катастрофи. Працівникам зменшили зарплату до мінімальної, проте не отримують навіть її. Працівники «вилітають» з нарахування трудового стажу, оскільки виплати зупинені. 54 спеціалісти вже звільнились, не витримавши таких умов. Окрім того, жінка ставить під сумнів слова міського голови Миколи Романюка про те, що гаряча вода з’явиться 22 серпня:

«Це неможливо! Треба було заповнити мережі, підготувати котельні, вивести працівників. А нічого не робилося».



Голова профспілок переконує, що варто шукати можливість подати лучанам гарячу воду попри це, що це збитково. Натомість, ці оборотні кошти допоможуть вижити ДКП «Луцьктепло».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
це просто Показати IP 20 Серпня 2015 14:44
шок...
жителька до це просто Показати IP 20 Серпня 2015 16:00
Давайте вже швидше вирішуйте і давайте гарячу воду, за 3 місяці , при бажанні, можна було вирішити проблеми. Скоро вибори і така ситуація не сприятиме підтримці пана мера.
ЛУЧАНКА Показати IP 20 Серпня 2015 14:55
А куди ж кошти, які люди перераховують йдуть???
соленый до ЛУЧАНКА Показати IP 21 Серпня 2015 08:02
На Суматру.
ні Показати IP 20 Серпня 2015 14:59
ніякий це не шок, а звичайне виведення коштів із підприємства. Населення платить, а керівництво виводить і так щомісяця, а на відновлення мережі 0 грн.
alex Показати IP 20 Серпня 2015 15:52
Вже зараз відсутні кошти. Можна лише припустити, що буде з початком опалювального сезону. Розцінки на опалення вже підняли, відповідно число боржників збільшиться. Також багато будуть отримувати субсидії, коштів з яких на місцях не бачити. З цього всього випливає, що з початком опалювального сезону Луцьктепло буде отримувати в два рази менше коштів? Як тоді функціонувати цій структурі? Ось такі "РЕФОРМИ" нашої влади.
Анонім Показати IP 20 Серпня 2015 16:30
Неоніла з федотовим включилась знову, тепер навіть 700 грн. з,п як за червень буде нездійсненна мрія
Ваня Показати IP 20 Серпня 2015 16:32
Там ці керовники Луцьктепла вкрали стільки,що нам в страшному сні не може приснитися.Хай но прийдуть холода,вони й тепла не включать,бо не робили нічого. А наші гроші йдуть їм в кармани. Дожилися.А зима цього року буде тріскуча,якщо така жара,яка була 1931 року то й буже 30 градусів морозу, наші труби такого не видержать ото тоді буде капец.
знаючий Показати IP 20 Серпня 2015 16:34
54 спеціалісти це тільки початок, ще 400 алкоголіків та дармоїдів з луцьктепло звільнити і проблема згарячою водою вирішиться на 50%
олексій іванович Показати IP 20 Серпня 2015 16:44
Не знаю про які святкування можна говорити, коли елементарних умов немає. До повного щастя пропоную відключити ще й холодну воду.
подвійний шок Показати IP 20 Серпня 2015 16:58
все як завжди,чув дзвін та не знаю де він,а мер просто так сказав,щоб ще більше втратити рейтинг,в нас права рука не знає що робить ліва,ніяк не розумію хто в нас керує луцьктепло що є комунальним чи мер?!
бред Показати IP 20 Серпня 2015 17:06
Цікаво,що на це відповість мер?
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2015 17:15
Чому всі мовчать ?!!! Це питання до мера п.Романюка ! Що він зробив за три місяці ?!!!
мінімальна зарплата Показати IP 20 Серпня 2015 17:21
Катастрофічний стан-за рік,протягом якого майже не було гарячоі води,до 2015 року все було нормально,а тепер що труби попродавали,кожен рік як не плановий ремонт то заміна тепломереж,як ніби всім іншим не мінімальну зарплату платять,дурні відмовки!
Всезнайко до мінімальна зарплата Показати IP 20 Серпня 2015 23:25
Майдану не було...
33-й квартал Показати IP 20 Серпня 2015 18:06
Зверніть увагу, що робиться по місту - Луцьктепло мережі розрило, старі труби дістало та здало на металобрухт, який ніде не обліковується, а нові купити немає за що. Про яку гарячу воду можна говорити на день Незалежності. Ще не зрозуміло, чи до виборів дадуть!!! Новий директор добє КП до кінця.
ВОНО Показати IP 20 Серпня 2015 21:01
давайте ще одного малолітнього галичанина поставим дирекотором водоканалу. отоді вже заживем всьому світу на втіху
Вася Показати IP 20 Серпня 2015 21:10
котли на консервації. персонал працює три дні. з понеділка по середу. зарплата десь у далекому майбутньому. але гаряча вода таки буде ...у Романюка вдома
Іван Показати IP 20 Серпня 2015 21:55
мало того що 3 денний робочий день, так працівники зарплату за літо ще в руках не тримали.....
мамбо Показати IP 20 Серпня 2015 21:57
народ, ставте бойлер і не залежте нівідкого.... Де гарантія, що в 2016, 2017.... роках літом буде гаряча вода
Лучанка до мамбо Показати IP 20 Серпня 2015 22:44
Якщо я поставлю бойлер то буду не тільки без води а й без світла! Мережі не розраховані на додаткові навантаження, принаймні в моєму будинку! Хоча думаю більшість будинків в такому ж стані, хіба окрім новобудов.
Крук до мамбо Показати IP 20 Серпня 2015 22:55
Ага, ото будуть феєрверки, коли всі поставлять собі бойлери.
чамбо Показати IP 20 Серпня 2015 22:47
до мамбо який ти розумний ставити бойлери а ти спитав за який вибач х*р їх ставити за 1,500 в місяць де брати кошти на все
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2015 00:21
Пропоную зібрати майдан біля Луцькепла! Бо діла не буде... Вони вже нарвались... Терпінню край!
Ґася до Лучанка Показати IP 21 Серпня 2015 07:10
коментар було видалено
alex Показати IP 21 Серпня 2015 08:21
Сьогодні вартість підігріву води в бойлері (вартість електроенергії) значно дешевша за гарячу воду. Але після подорожчання електроенергії з 01.09.15 ця різниця зменшиться.
не поняв Показати IP 21 Серпня 2015 15:00
а шо робить на круглому столі слєсарь газової служби Хвєдотов? Він має газові мережі і обладнання готувати до опалювального періоду, а не язиком чесати. Куди його керівник дивиться?!?
Гася до не поняв Показати IP 21 Серпня 2015 19:16
керовник смотрит Романюку сами знаеете куды.
жителька Показати IP 22 Серпня 2015 08:59
І от наступило 22 серпня.... і де ваша обіцяна вода?
Кубік Показати IP 22 Серпня 2015 09:07
Де подівся наш мер?!питання постає у кожного!що зробив мер?!Мер реставрує свій будинок .......я була права коли за нього не голосувала і зараз те саме коли був Сиба) хоть щось робив..майданом це не вирішиш тому що йому похер він собі воду має і його це влаштовує.ви говорите за бойлери а якщр люди живуть на квартирах треба одіватися плати комунальні це не вихід чому купувати заграничне якщо є своє державне.це не пропустиме я розумію алкоголикам нема за що платити зато на бутилку є то чому простий народ має страждати на мою думку хай їм запаюють труби і все